0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde (1,230 puan) tarafından
Eşimin teyzesi İstanbul'da dün geldiler kızımın dogumunda gelememislerdi annanesi ve teyzesi kayinvalideme takması için çeyrek yollamışlar yani parasını toplamada çeyrek alıp tak demişler ama kayınvalidem onu takmadı kızıma haberimiz bile yoktu  dün teyzesi dedi laf arasında gelemedik ama hadiyemizi ablam getirdi diye.Bende baktm ne yolladinn teyze dedim ceyrek takmadımı  ablam annemle bir yolladik dedi.Haberim yok dedim hiç birşey demediler ama bozuldular.Esimde haberin varms gibi davransaydin yaa neden hemen atlayosun anneme sorardk dedi ben mi hata yaptm yani o ancak annesini savunma derdinde deli oluyorm 

26 Cevaplar

+9 oy
(3,389 puan) tarafından
Çokta güzel yapmışsın valla alnından öpesim geldi :) 
(3,389 puan) tarafından
Yap valla ayıp degil mi kuzu senin yakın zamanda mı oldu
(1,230 puan) tarafından
Zatn bende şaşırdım bence bir şey demesemde anlarlardi o anki saskinligimdan
(3,389 puan) tarafından
Tabi canım o gün olmasa başka gün çıkardı
(3,389 puan) tarafından
Vay kurnazlar vicdanen nasıl rahat ediolar anlamıyorum cidden  küçück sabinin kısmeti sonçta
-Reklam-
+2 oy
(4,961 puan) tarafından
İyi yaptın ablasının ne yaptığını bilsin,kaynanan niye altını size vermiyor bu yaptığı hırsızlık oluyor ama farkında mı çok ayıp 
(1,230 puan) tarafından
Bilmiyorm unuttu desem 2 sene gecms üzerinden
(4,961 puan) tarafından
Hmm baya çocuğun altinina tenezzül edip üstüne yatmış canım çok ayıp yaş baş almış kadın çocuğun küçük altinina kaldi
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ahh anneci erkekler 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
O an insan anca bunu der zaten aklına gelmez ki  iyi demişsin 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Altin getirmeyen Annesini niye savunacaksıniz ki Ayrıca altın almadınız   niye yalan söyleyip aldım diyeceksiniz ki. Eşinizin dediği tuhaf. Gidip annesini sorgulasın eşiniz :)

(1,230 puan) tarafından
Eşimde utandı aslnda bu durumdan
(2,687 puan) tarafından
Bide aldim deseniz teee ozamanlar hediyem geldi tşk ederim demeniz gerekirdi onlarda dusunecekti bi tşk bile etmedi ben daha fazlasini derdim valla hani ceyremmm nerde yediniz mi derdim kaynanayla aram iyidir saydirirdim valla kocayada gelince cocugumun nasibini cebe atmis nazik konustuguna sukretsin bence baaaak ben hic nazik olmazdim
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Annesi baş baya hırsız ne diye savunuyor hala
(1,230 puan) tarafından
Utandi oda bu yaptığından oyuzdn bence
0 oy
(1,831 puan) tarafından
İyi demişsin terbiyesiz çökmüş mü çocugun hediyesine
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Niye haberin yokmuş gibi davransın ki. Bir de yeni de olmamış yani resmen terbiyesizlik. Bilsinler ne işler dönmüş 
(1,230 puan) tarafından
Aynen bence hakları bilmeleri lazım
0 oy
tarafından
Haberin varmış gibi davransan bu sefer de ne kaba gelin, 2 senedir bir arayıp teşekkür etmedi derlerdi. Bir de hediyeyi bilmiyorsun ki, aa evet çok beğendim falan desen altının neyini beğendi derlerdi :)) Eşin de utamıştır canım annesi adına, sen ona da kızma, kendini onun yerine koy. Kayinvaliden şok yaşattı yalnız =)) 
(1,230 puan) tarafından
Aynen kesinlikle ben bilmediğim hediye hakkında ne diye yorum yapicm haklı olarak sordm ben suçlu oldm hiç konuda geçmedi tabi onlarda demiştir hiç teşekkür etmedi diye
tarafından
Senin içine dert olacak hiçbir şey yok kuzum, buradaki en masum sensin :))
0 oy
(7,251 puan) tarafından
Aferin kiz iyi yapmisin bunun gibilerine az bile 
0 oy
(5,134 puan) tarafından

Yoo gayet güzel yapmışsın valla :)

0 oy
(13,095 puan) tarafından
Sen yanlışlıkla çok iyi bir şey yapmışsın çoluğun çocuğun zırkına göz dikecek kadar paragöz insanları Allah böyle rezil eder işte oh çok iyi olmuş biz eşimle başta konuştuk çocuğun harçlık meselesini aileden akrabadan oğlum için kim harçlık veriyorsa bana geliyor kumbara yapıyoruz sonra da oğlumuza biriktiriyoruz dedim de yanında para veren olurda başka yerde harcarsan hakkım helal değil diye eşinde anasını savunacak ya melek çünkü onların anaları zoruna gitmiş beyefendinin umarım bu kaynanana ders olur ve o çeyreği getirip takar 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ağzına sağlık çokta güzel yapmışsın 
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp ya. Kul hakkı olmuyor mu şimdi bu. Çok iyi yapmışsın. Daha arayıp çocuğun altınına kadar muhtaçlığın varsa göndereyim derdim. 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Cok iyi olmuş iyi yapmışsın 
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Oyi yapmışsın bosver arkandan iş çevirmek ne anlasin
0 oy
tarafından
Agzına saglık cokta ıyı yapmıssın nıye annesı sana soylememıs vermemıs dıyelım kı ıhtıyacı vardı ınsan der kızım boyle boyle kullandım ama ılk fırsatta yapıcam dıye yanı bıldıgın konmuş ustune yatmıs 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Gayet iyi yapmissin
0 oy
(1,405 puan) tarafından
bravo çok iyi etmişsin. herseye de kılıf büküp kapamasinlar. tebrik ederim seni valla belki Bn olsam yapamam diyemem ama sen iyi yapmışsın 
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Çok iyi yapmiş sın demekle almadığın şeyi niye aldım diyesin ah bu kaynanalar neden böyle nedenn benim 3 tane aslan gibi kızım oldu hiç birine bir çorap bile almadı zaten beklemiyordum ama eltimin 3 tane erkek evladı oldu her birine altın hediyesini bir tanede maşş verdi gözüm yok ama yaptığı ayrımcılık hiç hoş değil eşim sordu geçen yıllarda neden ayrımcılık yapiyorsun diye oda senin karında erkek doğursun altın takarız demiş şu an hamileyim ve eşim kız kardeşine demiş sakın hiç bişey alıp takmasın hiç birşeyini istemiyorum demiş çok ta güzel demiş valla sanki erkek çoçuklar tek evlat kızları saymiyor adii kadın sinir oldum yine:ermm:

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 570 göst.
22 Kasım 2019 Aile kategorisinde Bir umut (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 668 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 367 göst.