0 oy
495 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Oğlum uyuyor uzun uzun seyrettim öptüm kokladım bebeğimi çok yaramaz çok yoruyor ama iyiki var iyiki yanımda tek yoldaşım canım ciğerim yokluğunu düşünemedim bı an gözyaşlarima hakim olamadimbazen sinirleniyorum bağırıyorum ama çok seviyorum iyiki yanımda iyiki doğurdum Allah evlatlarımıza uzun ömür versin ..Allah kimseyi evladiyla sinamasin 

10 Cevaplar

0 oy
(6,258 puan) tarafından
Aminn cnm inşallah ❤️
(310 puan) tarafından
❣️❣️❣️❣️❣️
-Reklam-
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Amin amin canim benimde uyumuyir ama yinede canj sagolsun 
(310 puan) tarafından
Aynen canları sagolsun
0 oy
(340 puan) tarafından
Benim miniğim de 6 aylık ablası pek uykuyla arası yok gündüz uyusun da iş yapayım diye can atıyorum bide kayınvalidelerle yaşayınca işler gecikince insanın gozune daha da bı batıyo bazen böyle kafayı yiyecek gibi oluyorum beni delirttiğinin de farkında bence sıpacık bı gülüyo bütün gerginliğim gidiyo Rabbim tırnağına zeval vermesin evlatlarımızın 
(310 puan) tarafından
Aynıyız, valla kafayı yedim hatta ben
(340 puan) tarafından
O kafa sana lazım bacım daha çok yeriz biz o kafaları :)
(310 puan) tarafından
Gitti ara da geliyor:)))
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Amin kuzu. Rabbim hepimizin evladını korusun. Beni de oğlum çok sinir eder tepemde tepinir dur yapma hayır hiç sevmez aksini yapar. Ama doyamıyorum ona. Cennet kokusu hepsi.
(310 puan) tarafından
Hepsi aynı ya yaramazlar
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Aminn aminn.     
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Amin canim.        
0 oy
tarafından
Kıyamam ya ağlama canım ya çok üzülürüm ağlayan birini görsem oturur ağlarım vala bebegn küçük mü neden bu kadar yıpratıyor senı
(310 puan) tarafından
1.yas 2aylik olucak canm
0 oy
(3,771 puan) tarafından
Amin benim bebekkken hastnede kalması geliyor orada bensiz korona zmni kimse duzugun ilgilenmemisdir aklıma geliyor ağladım akşamleyin damaryolu açmışlardı elin üstünde morarmış görmüştüm hemşire alıp kuveze koymisdu sonra onu bırakıp gitmek çok zor olmusdu 9 gün kalmisdi daha uzun kalanlar ne yapmıştı 
(310 puan) tarafından
Allah herkesin yardımcısı olsun
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Aminnnnnn aşk onlar çok şükür❤️❤️
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Amin inşAllah bunu bende çok yaşıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 376 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 494 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,556 göst.
25 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde SznNa (26 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı