0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Zor bir doğum süreci geçirdim bu mu etkili oldu yoksa babalık duygusu mu bilemiyorum . Ama ilgisiz olan eşim bir anda aşırı ilgili ve duygusal biri oldu. Sizde böyle bir durum yaşayan oldu mu eşi çocuktan sonra değişen ?

8 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Yorumlarıda okudum o zaman benım koca değişik:DAllah razı olsun merhametlıdır aşırıda düşkün kızıma ama ne bıleyım bana pek yardımcı olmuyor eskıdende yapmazdı alışmdıgı ıcın sanrm

(179 puan) tarafından
Bana hiç asla yardım etmez ve yardım isteyince kavga ederdi benimle şimdi belin ağrıyor mu masaj yapıyım mi? Canin bir şey çekiyor mu ? Bir ihtiyacın var mı . Gün içinde bin kere arardim asla ulaşamazsdim şimdi o beni bin kere arıyor . Nasılsın diye aradım . Sesini duymak istedim . Diyo. Evin içinde çok sessiz konuşuyor. Beni yorgun görünce iltifat ediyor . Böyle çok köklü bir değişiklik oldu . inanmayacağınıza eminim . Ama bu durum beni çok irite ediyor. Ben hamileliğim boyunca çok sancı çektim çok zorlandım ev işinde. Ödemim normalin çok üstündeydi çok bacak ve ayak ağrım oluyordu yalvarıyordum birazcık olsa masaj yapar mısın diye yapmazdı. Şimdi bunları diyince özür diliyor hediye alıyor. Yani nasıl anlatsam bilemiyorum bu hâli hoşuma gitmedi yapmacık geliyor desem aslında yapmacık da değil tam tersi hiç olmadığı kadar samimi. Ve bana çok merhametle yaklaşıyor ama bir gecede insan bu kadar nasıl değişebilir bu hâli devam edecek mi eski hâline dönecek mi . Lohusalık hâli sanırım çok garip duygular yaşıyorum bu şekilde
(2,705 puan) tarafından
Allah daım etsın canm benım❣️Allah razı olsun ben kocamdan razıyım yedıgımız onumzde yemedıgımz arkamızda para yoksada bıle bana yok demez gezelım diyince götürür canm bişey isteyince hemen alr ama yok adama ev işi yaptıramıyorm:)) pazar gunlerı de yemegı o yapar ama ev işi asla bırazde temiz degıl dagınık ondan heralde beceremıyor kjgghkk
(179 puan) tarafından
:) evet sizde durumlar biraz daha farklı
-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından
benim eşim doğumda değil ama hamileligim baya zor geçti kalp rahatsızlığı yaşamaya başladım. o günden beri daha farklı herzaman bana karşı merhametliydi ama şuan daha çok hissediyorum. 
(179 puan) tarafından
Ben farklı biri ile evli gibi hissediyorum lohusalıktan mı bilmiyorum. Aslında ilgisinin artması güzel bir şey ama beni irite ediyor bu durum nedense . Bana acıyarak bakması filan garip geliyor
0 oy
tarafından
Geneli öyle galiba eskisinden çok daha düşünceli ve hassas oldu benimkide 
(179 puan) tarafından
Bu durum hoşuma gitmesi gerekirken beni irite ediyor hoşuma gitmiyor nedense . Lohusalık ruh hali mıdır bilmiyorum ama eski hâline dönsün istiyorum
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bana karsi zaten ilgiliydi hassastı çocuklardan sonra hem onlara hem bana daha da ilgili oldu 
(179 puan) tarafından
Bebeği koruma iç  güdüsünü biraz fazla derinden yaşıyor bu da. Bana da sanki acıyarak bakıyor gibi hissediyorum bu durum çok rahatsız ediyor beni
(9,626 puan) tarafından
Tabi sen daha iyi anlarsın davranışlarından ama eminim acıyarak değilde üzülerek bakıyodur yoruluyosun diye bazen ewim işten gelince çocuklarla uğraştığımı yorulduğumu görünce yüzü düşüyo noldu diyorum aksama kadar yoruluyosun diyo ne amaçla söylediğini anlayabiliyorum yani acıyarak mi üzülerek mi söylediğini anlayabiliyorum lohusa misin canim o yüzden yanlış anliyo olabilirmsn
(179 puan) tarafından
Evet lohusalıktan sanırım karsiik duygular icerisindegim
(9,626 puan) tarafından
Sanırım böyle olmasını istemiyosun ama tam tersi olsa inan daha cok yıpranırsın,şuan lohusasin diye sen sıkılıyosun ama bu dönemin geçtikten sonra daha cok ilgi alaka istiyiceksin eşinin yardım etmesini 4 gözle bekliyiceksin biraz çocuğa baksa da uyusam diye gözünün içine bakicaksin o yüzden sabret bu sıkılmalar biticek
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Zaten ilgili bi adamdı ama kizimdan sonra merhametini ilgisini uzerimde daha çok hissediyorum. Hem herseye yardimci olur hem parmagim acisa cok uzulur. Ve bunu hissettirir.
(179 puan) tarafından
Bu durum sizin hoşunuza gidiyor mu peki ? Benim galiba psikolojim bozuk çünkü hiç hoşuma gitmiyor bu hâli:(
0 oy
(2,369 puan) tarafından

Daha çok sevmeye ilgi göstermeye başladi çok şükür ne alirsa iki tane alıyor biri bana biri çocuğumuza <3

(179 puan) tarafından
Ne güzel maşallah . Ama galiba benim eşimde ki değişim çok daha farklı o yüzden rahatsız oluyorum bu hâlinden eski haline gelsin istiyorum
(2,369 puan) tarafından
Neden rahatsız oluyorsunuz
(179 puan) tarafından
Öncesinde çok daha kaba biriydi ve bu kadar hızlı değişmesi neden diye sorgulariyor
(2,369 puan) tarafından
Olsun kız ne güzel işte tadını çıkart
(179 puan) tarafından
:) öyle yapıyım . Valla ne biliyim yaa bu kadar keskin ve hızlı değişim biraz fazla şaşırttı beni
0 oy
(7,394 puan) tarafından
Benimde oldu öyle benimde zor geçti doğum ağlamış eşim ben doğum yaparken
(179 puan) tarafından
Benim eşim biraz fazla köklü değişti bir gecede başka biri oldu :/
0 oy
tarafından
Hamileliğim berbat geçti kızım doğdu eşim değişti beni seven adam gitti başkası geldi halada düzelmedi
(179 puan) tarafından
Yani şuan sevmiyor gibi mi davraniyor ?

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatos18 (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 354 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu