0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (411 puan) tarafından
Kızlar gogusler doğum yapınca şişiyor mu yani şu an 7 aylık hamileyim ama pek büyük değil çocuğuma süt veremem diye korkuyorum göğüslerim küçük diye aslında 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 85 takıyordum şimdi 100 :D 
-Reklam-
0 oy
(13,847 puan) tarafından
Ilk dönemler büyüyor ama sonradan sönüyor. Belki eskisinden daha da küçük oluyor. Emzirme döneminde büyük oluyor. Korkma emzirirsin. 
0 oy
tarafından
Sütün göğüsle çok alakası yok bence büyük diye süt dolu olmuyor küçük diye de süt Yok değil 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sütün büyük gogusle.kucuk gogusle alakası yok ki.
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Büyür canım ilk 1 ay balon gibi sonradan yavas yavaş sönüyor en son sarkıyor :D 
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Sütün kucuklukle buyuklukle alakası yok bence. Ama emzirirken büyüyor ister istemez
0 oy
tarafından
Eskiden 85 takan ben hamilelik doğum derken 90 oldu çok sevindim sonra bir kilo verdim şuan 80 olmuş oda göğüs yok dün düz taksam 70 bile olur 
0 oy
tarafından
Hız ilgisi yok küçük buyukle benimde küçük gsyette gudel doyuyor korkma 
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Benim göğüslerim de minik doğumdan sonra süt doldu maşallahı vardı kocaman oldu emzirme dönemi bitince yine küçüldü 
0 oy
(531 puan) tarafından
Kız benim ablamın hiç göğüsü yoktu çıkıntı bile yoktu ama maşallah sütü hiç kesilmedi yigenim 2 yaşında bıraktı daha da bıraktıktan sonra süt geldi 
0 oy
(4,153 puan) tarafından

Findik kadar memesi olan ikiz ucuz bebek beslio mamasiz da kafam kadar karpuz kadar gigsu olan gram gram cikio sut emziremio. Biyuklukle alakasi yok cnim hic tasalnma. Keske benimkiler ufak olsa  80 di 85 oldu dort gozle bekliom emzirme bitsede kuculse diye:)

0 oy
(72 puan) tarafından
Küçük gogus daha iyi buyuk göğüs sarkiyor genelde ve kötü bir görüntü oluyor
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Sütün küçük gogusle alakası yok küçük göğüs sütle dolunca müko oluyor ama sönünce sıkılmış limona dönüyor küçük ve sarkık 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yok canım sütun büyük memeyle alakası yok doğum yapınca tatli komposto hoşaf gibi şeylerden çok iç çok süt yapiyo bide iyi uyu iyi dinlenir sende sütun bol olur evin isinide boşver kimse sana madalya takmiyo sonuçta bı aferin diyen bile olmuyo 
0 oy
(5,285 puan) tarafından
Küçük olmasının emzirmeyle ilgisi yok benimde küçük 2 cocuk emzirdim
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Göğsünün küçük olması Süt vermene engel değil benimde küçük emzirme dönemlerinde sütlü olduğu için büyüyor emzirmeyi kesince maalesef ki eski haline dönüyor 
0 oy
(726 puan) tarafından
Bebeğin sütsüz kalmaz merak etme göğüslerin büyür büyücek yine normal boyutlarına döner ama belki biraz da buyuyebilir belli de olmaz yapıdan yapıya değişiyor tabi
0 oy
(225 puan) tarafından
O kişiden kişiye değişiyor bence benm bir buçuk yaşında kızım var gayet güzel emiyo sütüm de var ama bende herhangi bir büyüme olmadı hala aynı iç çamaşırlarını giyebiliyorum
0 oy
(890 puan) tarafından
Göğüs büyüklüğü ile sütün miktarının birbiri ile alakası yok. Benimki küçük oğlum bir buçuk yaşında hala emziriyorum ablamin buyuktu ama 3 ay emzirebildi zorla sütü yoktu diye mamaya geçti diğer büyük ablalarımda öyle en fazla 2 3 ay emzirebilmisler hepsinin de gogsu buyuk bi benim kucuk ama hala emziren benim yani aralarında herhangi bir ilişki yok büyüklükle sut fazlalagi arasinda :)
0 oy
(290 puan) tarafından
Emin ol canım benimkinden küçük değildir... Benim daha yeni ergenliğe giren kız çocuğu gibi yeni oluşuyor gibi ufacık göğüslerim... Bende hep bundan korkardım emziremezsem diye. Ama süt olunca şişiyor gayette güzel emziriyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eslem123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,006 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mervebcrglu (1,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 164 göst.
30 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryemmseda (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 649 göst.
17 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu

379,402 soru

11,356,735 cevap

34,833 kullanıcı

...