0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kanda demirim çok düşük çıktı birkaç hap değiştirdim aynı yani kusturuyo hepside. Ve hapta çıkıyor içemiyorum. Demir açısından iyi olan besinleri tüketiyorum ama aynı

38+6 haftalık hamileyim doğum her an olabilir araştırdım ve demir eksikliği ile doğumda da kan kaybı olacak ki lohusalıkta aynı

Çok eksiklik olduğunda anne ölümü ile sonuclanma riski var diyor gerçekten çok taktik buna ya. İki buçuk yaşında oğlum var

Panik atak var bende artık bunu düşünür dururum:'(

3 Cevaplar

0 oy
(6,365 puan) tarafından
Ay Allah korusun cnm doğuma da az kalmış Rabb'im şifa versin kötüyü düşünme sağlıcakla al kucağına bebisini inşallah ❤️
tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,369 puan) tarafından
Ayy canim ne okuyosun oyle seyler. Benim asiri dusuktu hala dusuk ,guzel bi dogum ve lohusalik gecirdim
tarafından
İnşallah güzel olur ya:( zaten panik atak da olunca insan herşeyin en kötüsünü düşünüyor bu berbat bişey. Elimde de olmuyor ki
Mesela oğlum hasta idi öksürük tıkanıklık sürüyor hep böyle mi kalacak diyorum bebegim doğacak onada gecerse hava falan verilirse doğumda aksi birşey olurda uzun süre kalmak zorunda kalirsak evdeki çocuğum nolacak
Doğumda ölürsem oğlum napicak vs vs daha neler neler ay psikoloji cokertir
(4,369 puan) tarafından
Ayy canim hergun milyonlarca kadin dogum yapiyo neden olesin, dusunme hic boyle seyler. Benim dogumdan 3 gun once o kadar dusuktu ki doktor yatis yapip ilac serum vs vermek istedi dusun yani, dogum sonrasi da cok etkili ilaclar verdi. Ulkemizde cogu kadinin demiri d vitamini asiri dusuk. Bu sebeple olum duymadim yani. Arastirma bence boyle seyler, dogacak bebegine cocuguna odaklan.
0 oy
tarafından
Akdeniz anemisiyim kendini korkutma Bir şeycik olmicak inşallah sağ salim doğuracaksın pozitif ol
tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 157 göst.
0 oy
5 cevap 174 göst.
0 oy
2 cevap 117 göst.
0 oy
21 cevap 567 göst.

384,544 soru