0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Galiba eşim sigara içiyor gizli gizli :( işten gelince sigara kokuyor ağzında sürekli naneli sakız ellerine kolonya sürmeler falan... daha önce sormuştum arkadaşım içti ondan sinmiştir dedi. Ama bu sefer ağzının içi kokuyor resmen pis pis :((( ona çaktırmadım ne yapsam bilmiyorum. Hem sağlığı için hem çebi için zarar. Bide bana diyor çok para harcama diye.. off çok canım sıkılıyor nefret ediyorum sigara kokusundan

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şöyle direk sende içiyorsun diye
(264 puan) tarafından
Kavgada etmek istemiyorum üzmek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye benden gizlesin ki. ? Yani yasak koyarsanız, kati konuşursanız yalana sevk edersiniz. Kocaman insan napayım içerse içer yani
0 oy
(574 puan) tarafından
Ceplerini ara çakmak varsa içiyordur yada sigara paketini bir yerlerde saklıyordur ispatı zor değil kokusu varsa içmesi kesin zaten 
0 oy
(2,277 puan) tarafından
Bence  bu kadar üstüne  düşme  canım  iciyosa  iciyodur  yani  küçük  çocuk  değilki  kocaman  insan  böyle  üstüne  dusersen  yalan  soylemek  zorunda  kalir  sana sürekli 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Beni bağlamaz :) kendi sağlığı ama banada para az harca deme lüksü kalmaz mesela 
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Evlenmeden önce içiyordu benim zorumla bıraktı hiç sevmiyorum kokusunu çünkü.. zorla baskıyla biraktirdim evlendikten bir süre sonra geri başladı koca insan şimdi yapacak biseyim yok zorla olmuyormuş. Şimdi ben de yılbaşından sonra şöyle bişey yapacağım ona da söyledim bunu senin sigaraya harcadigin para kadar bana vereceksin kendime harcayacağım dedim tamam diyor şimdilik bakalım :)
0 oy
tarafından
Keşke eşim sigara içseydi de başka yalanlar söylemeseydi benimkisi büyük oynuyor :( 
0 oy
tarafından
Bir kere öyle bi hata yaptı pişman ettim daha yeltenemedi  bile 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 428 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 467 göst.