0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Merhaba Hanımlar Ben merkeze taşınalı 1 ay oldu ve bir aydır kaynanam da oğlu ve torunu 19 yaşında kendisi 3'ü bendeler Ben hamileyim 5 aylık her türlü hizmetlerini işlerini görüyorum kaç seferde kaynanam memlekete gitti geldi onları yemeğini her şeyini ben yaptım 19 yaşında kıza kıyafetleri de Kadar Ben topladım . Evini tadilatında da bir aydır eşim onlara yardım ediyor Ben hamileyim yatak odamdaki çift kişilik yorganımı onlara vermiştim kullanıyorlardı bugün dedim kaynana senin makinen büyük bu seninki de yıkatalım mı diye O diyor hayatta ben yorgan falan koymam makineme git kendin yıka dedi bu hasta halimle  zehirli guatr var hem grip olmuşum bu halde hizmetlerini görüyorum bir yorganı bile makinalarına koymaktan çekindiler beni makine bozuk olduğu halde havlularda bornozlara attığında benim makina tangur tıngır  yürüyordu ben buna bile ses etmedim. sizce böyle demesi normal mi yoksa ben mi fazla alinganim .

4 Cevaplar

+1 oy
(13,019 puan) tarafından
Alingan değilsin ama haksızsın aylarca misafir ettigin için ve eşşek kadar kızın arkasını topladığın için 
(655 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım son sözüne de o kadar katılıyorum ki gerçekten el kızı olduğunu onların yaptığı davranışlarla anlıyorsun sen onları yabancı görmezken onlar seni yabancı olarak görüyorlar
(13,019 puan) tarafından
Valla bende yabancı görüyorum canım hamile iken aşırı kusma sonucu hastanelik oldum ertesi gün dışarı çıktım akşam dört olmuş saat eve geldim biz seni odada uyuyorsun sanıyorduk dediler şok oldum insan bir merak etmez mi öldü mü kaldı mı demez mi kalk bir şey ye diye kapıyı tıklatmaz mi dedim kızı bir kez başım dönüyor dedi iğne vurulmuş tansiyonu düşmüş kayınvalidem ile kayınpederim bir telaşlandılar bir abarttılar şu an eşime bile el oğlu diyorum önceliğim önce oğlum sonra kendim artık
(655 puan) tarafından
Öncelikle Çok geçmiş olsun canım Ben de aynen öyle bir gebelik geçirdim hiçbir şekilde yardımıma gelmediler halimi sormadılar bile kesinlikle Kendi kızlarına olsa çok iyi davranıyorlar ama bana da eşime de iyi davranmiyor evimi çok hor kullanıyor bildiğin tuvaletini banyoda yapıyor inşaat temizliğinde kullandığı bezleri benim eve getirip az önce benim ve çocuklarımin beyaz kıyafetleri ile beraber makineye atıyor kısa sürede fark ettim programı ptal ettim kıyafetlerden çamur dökülüyordu resmen durulayıp ön yıkamalı makineye attım niye böyle bir şey yaparsın sen yani insanda akıl mantık olmaz mı sordum kendisine diyor bezler gayet temiz ya inşaat temizliğinde kullanmışsın Bu nasıl bir akıl mantık benim çocuklarım yavru kurt çocuğu mu anlamadım ki eşim de bayağı çıkışta ona pisliğin ve pasaklinin teki zaten
(13,019 puan) tarafından
Ne yaparsan yap yaranamazsın boşuna iyilik yapacağım diye kendini yorma onun yerine ağaca kuşa iyilik yap daha iyi
(655 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın canım, bu sabahta kavga ettik artık evine gitti . Daha bı ömür onu evime almamda muhattap olmamda
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Eşin hiç gelmiyor mu eve görmüyor mu bunlari kafa yapını değiştirmelisin yoksa çok ezerler seni hamilesin yat dinlen iyi hissetmiyorum de niye topluyorsun koca kizin arkasını kaynanan kalksin iş yapsın sen yapmazsan mecbur yapacak
(655 puan) tarafından
Haklısın vallahi canım ben de çok safım ama inan ki o kadar yüzsüzler maddi durumumuzu bu kadar kötü olmasına rağmen kadın sürekli pıt pıt pıt dır dır dır evde yokuşu yok yiyelim yok mu Yok yiyelim kalk şu işi yap kalk şunu getir diye söyleniyor. Eşim desen görüyor her şeyi de o da ana kuzusu sanırım.
0 oy
(522 puan) tarafından
Essek kadar kızın arkasini topadigin için suçu kendinde ara ağırlığını koysaydin şuan bunu yaşamazdin hizmetcimi almışlar seni 
(655 puan) tarafından
Haklısın vallahi canım ne diyeyim onlar da gerçekten hizmetçi aldığını düşünüyorlar.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 368 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 645 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 484 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 774 göst.