0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde (3,740 puan) tarafından
Ablamin esi  ile benim eşim siyasi görüşleri farklı diye anlamasamiyolar neyse ablam uzak yoldan geldi bayagidir görmüyordum anneme yemeğe geldik ablamın esi ben senin eşini sevmiyorum diye çekti gitti evden çok büyük kavgalari tartışmalarıda olmadı eşimin geldiğini bile bile çekti gitti kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda çok morelim bozuldu :( 

16 Cevaplar

+3 oy
(252 puan) tarafından
Kendine hakim olamayıp tartışacağını düşündüyse gitmesi daha mantıklı olmuş bence. Bizde de benzer durumlar var ben yanyana gelmelerini hiç istemiyorum. Çünkü erkekler bizim gibi herşeye saygı duymayı anlayışlı olmayı bilmiyorlar.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic olmamas yaptigi gercktn buyuk ayip etms
0 oy
tarafından
Aman boşver bı bahane uydurun gitsin onun bugün şu işi var falan diye 
0 oy
(290 puan) tarafından
Ne gibi siyasi gorus canim olabilir benimle esiminin ailesininde siyasi gorusu farkli ne alaka
(3,740 puan) tarafından
Eniştem solcu eşim sagcı
0 oy
(13,266 puan) tarafından
Onun kalitesizliğidir o.

Eşim başka ailem bambaşka görüşte, asla  konusu bile acilmaz
(5,519 puan) tarafından
Sen biz kurtlerin gelinisin ve ayni zamanda seninle gurur duyuyorum her zaman bizden iyi bahsetin seni cok seviyorum ♥️♥️♥️♥️
(13,266 puan) tarafından
Mesudemm bende sizlerle gurur duyuyorum gerçekten.
Elhamdülillah Kürt geliniyim derim  sorana.. bende seni çok seviyorum kuzum benim.
Çaklıtçımmm :)
(5,519 puan) tarafından
Birtanemmm guzel kalplimmmmmm iyikide senin gibi gelinimiz varrr rabbime sukurler olsun hep mutlu ol minak ailenle ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
(13,266 puan) tarafından
Amin gulommm aminnn rindaminnn aminnn ;)
(5,519 puan) tarafından
Celengaminnnn ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ dilleminn ❤❤❤❤❤⚘⚘❣❤⚘❤❣⚘❤❤❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤♥️❤❤♥️❤♥️❤♥️
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Geçekten ne saygisiz insan 

0 oy
tarafından
Aynen ayıp etmis esin ne dedi ablan falan
(3,740 puan) tarafından
Ablamda arada kalıyor bende :(
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Terbiyesiz şey.. bence hiç adam yerine koymayın kendini nimetten saymasin saygisiz varla yok gibi durun yanında ablanizda uzulmesin
0 oy
(48,090 puan) tarafından
saygisizlik ve terbiyesizlik yaptığı
0 oy
tarafından
Tartiscagni ya da negatif bir ortam olcagni dusunuyosa gitmekle iyi yapmış bence, ille de bir arada olmak zorunda değiller, boşver bırak, işi varmış gitmiş dersn
0 oy
(19 puan) tarafından
Tebiyesizlik etmis gerçekten boş wer üzülme o onun ayıbı. 
0 oy
tarafından
Bazilari gerçekten siyasi görüşleri çok kati ben kim olursa olsun ne olursa ben bi insanin insanligina bakarim benim etrafimda her tür den insan var siyasi görüşü nolursa olsun insan gibi insanlar bence siyasi den önce kişiliğe bakılması gerek nefret edeim öyle yapan insanlardan kimsenin kimseden üstünlüğü yok bence 
0 oy
(70 puan) tarafından
Herkes sonucta bi goruse sahip ama bu yuzden kalp kirilmaz bence
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla ben ortaya oh gitti de rahat ettik kafamızı dinleriz derdim kocama laf ettirmem !
0 oy
(670 puan) tarafından
Giderse gitsin çok mu lazm sanki öyle insan terbysz hiç üzülme valla değmez suç kisiseldir sende ablanda boşa üzülmeyin herkesin ayıbı kendine 
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Enişten hangi partideyse o partinin adamlarının su an ruhu bile duymadı enisteni görseler belki yolda tükürüğünü bile atmicak adamlar yüzünden yüzyüze bakacak faydası dokunacak olanların kalbini kırıyorlar yazık valla 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 559 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde Melek8663 (589 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 365 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 285 göst.