0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı bir ay olacak kayınvalidem sağolsun hayattan bezdirdi beni . kayinpederimle tatile gelmişler gibi gece 2 3 de uyuyup öğlen 12 de uyandılar eşim sofrayi kurup kaldirdi o olmasa zaten asla tahammül etmezdim . Bebeğimin hiç gaz problemi olmadı cok şükür pıt Pitt sesler geliyordu gazını kendisi çıkarıyordu bu başladı bebeğim için osuruklu osuruklu demeye hadi bunu takmayim dedim her konuştuğu kişiye bu çocuk çok uslu,  osuruklu, annesi paşalar gibi yaşar diye diye çocuk huzursuz oldu . Toplasanız 10 cümle kurmadık aramızda büyük bir soğukluk var ilk geldiği günlerde Güleryüzu eksik etmiyordum baktım benimle konuşmaya tenezzül etmiyor bende konuşmayı kestim . Eşim de durumu gördü annesine tatile gelmiş gibi takılıyorsnz dedi o günden sonra sadece yemek yapmak için kalktı ( makarna tarhana hep bunlar vardı çok yaptı ki iki günlük olsun ) . Ve sabrımin taştığı nokta ishal olmuş evde tek bir tuvalet var duvarlara kadar kirletip öylece bırakmış bunu yapan bir kadın düşünün. O kadar doluyum ki bunlar sadece çeyreği neyseki yarın gidiyorlar. 

8 Cevaplar

+2 oy
(7,197 puan) tarafından
Şey dicen aslinda anne bebegime çok buyuk konustun heralde nasi ossurduysan duvarlari b.k icinde birakmisin :) tövbe ya allahtan gidiyolarmis canim keske daha once gonderseydin eziyetten baska bisey degil
(872 puan) tarafından
Hahahaha
-Reklam-
0 oy
(99 puan) tarafından
Kac gün kaldılar 
0 oy
(872 puan) tarafından
Son cümlene sevindim.
0 oy
tarafından
Şimdi böyle yaptı ya ömür boyu da doğurdu da ben gittim baktım diyecek 
(872 puan) tarafından
Aynen öyle olacak.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ee gitsinler o zaman evlerine 1 ayda fazla yani
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Aslında gelmeseler daha makbule geçecek ben sezeryan halimle tuvalet yıkadım bir hafta boyunca , ben yıkamasam pis pis yaşamaya devam edeceklerdi, gerçekten Allah muhtaç etmesin
0 oy
tarafından
Yemn ederim vallahi şuan ağlıyorum sinirmden . Hele lohusalık halimi hiç hiç çekemiycem yeter Allahim yeter ben dayanamıyorum sinir krizi geçiriyorum yaaaaaa.
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ne tarafa  kusayim iyiki gidiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
0 oy
13 cevap 651 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu