+1 oy
191 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (296 puan) tarafından
Geçen sene Aralık ayında ölü doğum yaptım doğumdan sonra sadece 2 ay adet gördüm Ağustosa kadar hiç doktora gitmedim gittiğimde guatirim olduğunu öğrendim yüksek olduğu için adet gormuyormusum her gün ilaç kullandım hatlara kullanıyorum değerlerim düzeldi ama yine adet görmüyorum çocukta istiyoruz ama psikoloji olarak çok yoruldum bu durumu yaşayan var mı haftayada kadın doğuma gidicem inşallah bir sorun çıkmaz 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Travma sonrası guatr oluşumu olmuş. Barış muslu diye biri var psikoloji ile ilgilenen onun demosu yani psikolojik taravmanı bulup çalışma yapıyorsun mutlaka takip et instangramdan bir hasta yazmıştı travması ı bulup çalıştım ilacı bıraktım iyileştim diye guatr tamamen geçmiş 
-Reklam-
0 oy
tarafından
şu hamile halimle sana dua ediyorum en kisa zamanda saglikli bi gebelik yaşarsin insallah
(296 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah hamile olan kimi görsem çok üzülüyorum çok zor bir durum
tarafından
üzülme canim rabbim dogru zamanda verir sanada sen duani eksik etme
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı ınsallah gecmıs olsun canm guatır ılacları cocuk olumunu etkılıyor dye duymustum varmı öyle bişey dedimi doktorun 
(296 puan) tarafından
Bana doktorum hamilelik de kullana bilirsiniz demiştim ama sorun olmzz herhalde
0 oy
(134 puan) tarafından
Allah büyüktür mucizeleri sonsuzdur kerimdir en kısa zamanda seninde mucizen karnında olur inşallah kalbin gönlün daha fazla yorulmadan 
0 oy
(7,195 puan) tarafından
Kaç haftalıkti doğumun? Rabbim kucağını doldursun biran önce . Gönlüne ferahliklar versin. 
(296 puan) tarafından
26 haftalıkdi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 487 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kimsesizkimse (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 267 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 301 göst.
3 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 950 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde Abdullah'ın annesi❤❤ (68 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...