0 oy
300 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Kizlar benim 4 gündür icim çok sıkılıyo çok sıkıldım bu durumdan ya.ruhsuz gibi hissediyom kendimi tam film izliyoz mesela eşimle odaklanamiyom sürekli bisiler dsnyom yarın napsam ne yemek yapsam onu mu yapsam bunu mu en basit şeyden ona buna kadar anı yaşayamiyom. Sizce napmaliyim ya önceden de olup geciyodu takiyodum bole çok sınır oldum .böyle olamama sanırım çok dsnuyom herşeyi ya..kafamdan düşünceleri nasil atcam düşünmeyi nasi bırakıcam acaba

5 Cevaplar

0 oy
(1,046 puan) tarafından
Bende öyleyim başım çok kötü ağrıyo artık yorgunum dışarı cikamiyoum sinirlerim bozuldi
(723 puan) tarafından
Sende mi ben gibi hissediyon kuzum.. sürekli bişeyleri dusnp planlama isteği oluyo mu sende mesela
(1,046 puan) tarafından
Evet bide hiç birşey yetişmiyo bikim valla
(723 puan) tarafından
Aslında anı yasicaksin ben aşırı plan yapiyom ya 3 4 gündür o sıkıyo etkiliyo sanırım. Beyni boş bırakmak lazım az
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ben 2 haftadır böyleyim bende cok sey kafama takıyorum namaz kılıp sabır ıstıyorum Baska ne yapsam gecıyor ruhum daralıyor sanırım bu karantına falandan
(723 puan) tarafından
Bilmiyom canisi ya.bi ara da böyle oluyodu. Pek meşgale yok evde tekim malum pandemi bi yere de gidilmiyo ondan oluyo sanırım.bi ara da boleyken full evdeydim sonra dışarı çıkmaya başlamıştım geçmişti.icim daralıp Bunaliyo artık o hissi anlatamam ya hicbisiden zevk almiyom sanki
(3,669 puan) tarafından
Valla bende öyleyim cnm
0 oy
tarafından
Düşünmeyerek amaaann diyerek 
(723 puan) tarafından
Yapmaya clsyom ama ne bileyim tam bisi yaparken bisi geliyo aklıma işte.zamanla geçer aslında da bilmiyom tam olarak nasi geçcek artık..
0 oy
tarafından
Bendede var xnm sureklu aklimda deli sorular
0 oy
(70 puan) tarafından
O durum pandemi doneminde evde oturmaktan oluyor yarin disari cik biraz parka falan git yuruyus yap misagirlige git diycem ama virus var iste insan yalnizliktan boyle seylere sariyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 289 göst.
+1 oy
5 cevap 191 göst.
11 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 950 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde Abdullah'ın annesi❤❤ (68 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...