+1 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şimdi kaynanam olmadığı için var ama yok o ayrı bir konu (konuşup görüşmüyoruz) 

Çeyizlik şeyler yaptrmam lazım ama  sorum şu 

İşlemeli şeyler falan yaptırcam 

Sizce geline fotoğraf atmam gerekmi hangisini yaptırayım falan diye 

Kaynananiz size attimi yoksa ne yaptıysa size supriz mi oldu 

22 Cevaplar

+1 oy
(4,161 puan) tarafından
Meltem meltem ne ara kaynana oldun sen kız ☺️❤️ bence sor canım sonuçta elti olacaksınız hatta de yani sonuçta sen kullanacaksın kaynana gibi kendi zevkime göre yapmak istemedim sen hangisini beğeniyosan ondan yaptıralım diye ☺️
tarafından
Vaa diyosun damardan gir:))
(13,824 puan) tarafından
Aynen tam damar :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(4,161 puan) tarafından
Kesinlikle damardan kuzum 2 gün sonra dilin uzun olur :))
tarafından
Ahahahah yapım canım:))
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ne yaptıysa süpriz oldu. İyi ki öyle olmus ben o dönem anlamazdım :))
tarafından
Bende supriz yapimmi :))
(2,545 puan) tarafından
Yap canım içine sinmeyen olursa sor gitsin :))
tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
Kızlar cevapp
(2,297 puan) tarafından
Bence eltine foto at kendisi beğendim. Sonra demesin  kıskanmış güzel getirmemiş
0 oy
tarafından
Kaynanam bazı şeyleri sordu bence de sorulmalı sen kullanicaksin seç de fotoğraf at daha mantıklı olur canım 
tarafından
Kıyafet falan alırsam sorarım canım
0 oy
(162 puan) tarafından
Banada kaynanam sormadan zamaninda bi cok seyi yaptirmisti. Bi kusur olarak gormedim bu durumu ama sizin durumunuz farkli sen eltisin bence sorarak yaptirsan daha cok gunlu olur
tarafından
Kiayfeeti sor diyorlar öyle yapim
0 oy
(1,670 puan) tarafından
Bence sormalisin canım. Sonra istemediği bişey falan olur söyler üzülme sonradan.
tarafından
Ya giyim falan sor diyorlar
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Kaynanam bisi yapmadı sadece 2 yastık bi Nevresim bi yorgan geldi ondan nisanda bide kınada başıma yazma attı sadece
tarafından
Ayy ben kaynima yapacam sahipsiz gibi olmaz kıyamam
(11,238 puan) tarafından
Havlu patik lif falan mı canim ekstra bisi oluyor mu adetler de değişik olabiliyor tabi
tarafından
Evet canım hem onlar hemde yorgan yastık işlemeli nevresim uyku seti ne bilim kıyafet herşey iste
(11,238 puan) tarafından
Bence sor canım bizde çeyiz diye geçmiyor onlar urban görmek deriz düğün alışverişinde alınır ic camasirindan pijama üst ne isterse gelin kendi beğenir erkek tarafı öder sen al eltini bi gun nasıl begenirse öyle al yap kullanacak olan o sana bırakırsa sende o zaman keyfine göre yaparsin
tarafından
Bohça için beraber gideriz zaten kifayeti sorarım canim
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Yazma vs alacaksanız iki tane iğne oyalı yazmam var dolapta bakmak isterseniz

@msdysnhr
tarafından
Uygulamam yok canım teşekkür ederim
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Benim kaynimin geline gidecek olan çeyizi çok eksikti ani oldu diye. Ben bana yaoilan ceyizin yarısını ona vermiştim. Ama planlı olsaydı tabiki eltime sorardım 
tarafından
Bazı şeyleri sor bazıları sorma diyorlar
0 oy
(229 puan) tarafından
Böyle giyim tarzı olursa elbette sorabilirsin ama havlu yazma tarzı sen seç ona sormaya gerek yok bizde elbise ayakabbı falan da götürülür onlar sorulur 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Hiç gerek yok sordukça bambaşka  şeyler istiyolar butceyi aşıyo bnce sen elinden geleni yap ver isterse beğenmesin çok şahit olduğum için böyle şeylere ne yaparsan yap memnun edemessin o yüzden deme hiç 
tarafından
Haklısın canım valla
(1,565 puan) tarafından
Sen bilirsin yinede cnm sana düşünüp uğraştığın için teşekkür etsin
tarafından
Ben herşey güzel olsun istiyorum zaten kötü bişi de yapmam almam
(1,565 puan) tarafından
E tmm cnm daha gerek yok bisey demene zaten iyisini yaparsin
0 oy
tarafından
Oyalı yazma patik lif havlu gibi şeyleri güzelinden al koy ama elbise takı sandık kullanılacak şeyler ona sor onuda götür al çünkü kaynanam gol bana sormadan elbise sandık takı falan aldılar hiç biri kuanmafim istediğim gibi degildi
tarafından
Nişan için bohcada onu goturcem zaten çeyizlik eşyalar diyorum ben hani havlu pike seti yatak örtüsü falan
0 oy
(118 puan) tarafından
Canım ne yaptırmayı düşünüyorum sun
tarafından
Bir bakairm canim
(118 puan) tarafından
Canım nerde oturuyorsunuz
tarafından
Urfa canim
(118 puan) tarafından
Sevinirim canım
(118 puan) tarafından
Bende agriliyim canım bizde gelinlere 30 şer 40 ser gider sizde de öyle mi
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Örtü patik vs sormana gerek yok.zaten onlardan en az 2 tane konuyor.ama kıyafet nevresim vs sor bence canim
tarafından
Kıyafeti sorarım canimm tabi
0 oy
(391 puan) tarafından
Benim kayinvalidem kiyafet falan haric diğerlerini sormadı ama güzellerdi  tabi sen elti olarak sormanda bi sakınca yok aksine hosuna gider 
tarafından
Sorarım Nisan bohçası için goturcea zaten
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Benim ceyizimi veriyim üç gelin olur:D

tarafından
Ver kız;))
(13,824 puan) tarafından
Vallahi ligleri tulbentleri satılığa çıkardım ev dolu
0 oy
(500 puan) tarafından
Basortu,lif,patik falan oyle seyleri sormadi kayinvalidem.esim bana patik yaptirdi 10 tane falan onu sormustu:) Ama yatak ortusu ,pike almisyi onu sormustu kayinvalidem.Ben sevindim sormasina acikcasi zevkimizde zaten basbaska.Ama herseyi sormakta ipi onun eline vermek gibi :) istedigini yap bence
0 oy
(12,965 puan) tarafından
Kaynanam evinde ne kadar eski püskü zamanı geçmiş patik tülbent varsa toplayıp bana getirmiş adi var çeyizin ama kendi yok isterdim benim sevdiğim kullanabileceğim şeyler olsun mesela iç çamaşırı aldılar beden sormuş olmalarına rağmen küçük almışlardı sen sor bence yani en güzeli o kendi zevkine hitap eden şeyler kullansın yeni gelin 
0 oy
(4,637 puan) tarafından
Bence hic birsey sorma bu sefer farkli seyler ister almak zorunda kalirsin yok desen eltisin zaten alsan butceni asar ama sn bilirsin :) kiz dusunse  Allah korusun lafiniz karsilssa ac kopek ben yaptim bohcani dersin heyyyttttt beeee meltem kiz sen kaynana mi oldunnnnnn :):)
tarafından
Ahahaha ben kaynanayim yq benden cekiniyo:))
tarafından
Gelelim mi yarın:)
0 oy
(118 puan) tarafından
Canım yazmalarıma baktın mı 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 328 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 333 göst.
12 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Menis (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
18 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yss123! (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,566 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu

379,337 soru

11,354,602 cevap

34,829 kullanıcı

...