0 oy
493 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
muhammed hicbir yere gelmiyor onun bakmasi gerekenn bir kızı var biz evli barklı adamın ne işi var oralarda gidecekse benide ecrinide götürecek ordaki kefazelere  boya süslerine ben muhamemdi yollamıyorum git enistelerini götür kardeslerin parayi bulsun halamda bana para vermek zorunda değil ben çıkmışım onlardan ne parası sende baba yarısısın sende ecrine bez mama al bebek eşyaları al neden almıyorsun muhammed hiçbiyere gidemez bizsiz enistelerini yolla. ( bez mama al derken ona demiş ya bana halasindan para alsin bende öyle yazdım ona )

11 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hiçbisey anlamadım valla
(31 puan) tarafından
Calisacakmis parası olacakmış bizsiz
(1,785 puan) tarafından
Tabiki de gönderme iyi yapmissin yazarak
(31 puan) tarafından
Aslında yazmicaktim ısrara yazıyor çağrılıyor biktim yani
(1,785 puan) tarafından
İyi yapmışsın canm
(2,562 puan) tarafından
Aynen bende gram anlamadim
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Karismasaydin bence üslup olarakta sert oldugu icjn sen suçlu çıkacaksın.
(31 puan) tarafından
Yok.cnm yaptıkları yetti artik
0 oy
(320 puan) tarafından
yurtdışına gidince seni asla alamaz onu bilde
tarafından
Aynen aslıhan doğru diyor orda bi evlilik yapması lazım yalandan kağıt üstünde düşün öyle ondan sonra ikametgah falan alabilir evliyim falan diye benim kaynım almanyada evlendi eşiyle burda eltim istanbulda kalıyor vizesi çıkana kadar düşün yani 1 senedir de bekliyor
(320 puan) tarafından
benim kocam çifte vatandaş beni bile götürmesi için d vizemin olması gerkli onu bıle 1 senede anca alıyorum orada yaşayabılmem ıcın senı asla götüremez kaçaklar yakalanınca hopp sınır dışı
(31 puan) tarafından
Yok onlar oyle insalar değiller onlar beni ayırmak istiyolar para icin değil kiizmida hiç dusunmezler
tarafından
Misafir olarak cagirabiliyor gidebilir esi
(320 puan) tarafından
evet hem pasaport hem vize lazım oda mısafırı cagırınca evın yurudun olcak hepsı bekar evınde yasıyorken yer olarak neyı gostercek
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Üslubun sert bu üsluba kadın dahada ınada bindirir
(9,247 puan) tarafından
Bilemezsin belkide oglu daha cok para kazansın derdinde. Detay bilemem bilmemiz gerek  acıkcası benim inadımda biriyse kaynanan benimle biri böyle konussun pasaportumu ben alırdım.herseyin ifade sekli işleri degistirir
(31 puan) tarafından
Ama ısrar ediyor yok diyorum hala yazmaya devam ediyor para hazır diyor e biz nolucak kızımla ben insan duramıyor
(9,247 puan) tarafından
Bak benim esim asker... Dış görevcıkarsa dediler bizde kalırsın... Hayır dedim kocamın yanıdır yerim.ha eş götürülemiyorsa sizle ewlenmesin ailemle kalırım o konu ebediyete kadar kapandı
(31 puan) tarafından
Evet biz neyi? Burda yaslimiyiz biz neyiz
(9,247 puan) tarafından
Eşine adam akıllı anlat. Oda bi zahmet agzını acsın ya birlikte gidecez yada hiç desin. Sen müdahale etme adın cikar kötü geline.oglu konussun.ha illa gidecem derse ve gidersede ailesiyle yasama
0 oy
(119,114 puan) tarafından
problem neydi
0 oy
tarafından
iyi yapmışsın haddini bilsin 
0 oy
tarafından
fikrini yazmışsın iyi hoş da ordaki kadınları ne diye gömmüşsün çağıran o kadınlar değil ki. Kaynını ve kayınvalideni gömseydin. 
(31 puan) tarafından
Onu söyle soyliyim ben açık sacliydim kaynim bana o lafı soylemisti şimdi kendisi benden daha fazla boyalı biriyle evleniyor bende ona hatırlatmak istedim
0 oy
(2,165 puan) tarafından
İyi demişsin kız helal sana ama bide kocanla da konuş bu durumu bilsin 
0 oy
(48,491 puan) tarafından
Konu ne bilmiyorumda esin çocuk mu gelemiyo falan diyosun esin kendisi desin gelmicem diye
0 oy
(261 puan) tarafından
Aslinda hersey kocanda bitiyor. Bosuna uzatmaya gerek yok. Kocanla konus sen onu daha iyi tanirsin. Eger gitme ihtimali görüyosan kocanda ozaman sorunu kocanda ara onunla yüzles. Gerisi bos.
0 oy
(245 puan) tarafından
Diğer postlarini da yeni okudum da kusura bakma ama ne dediğin belli değil. Eşimin telefonu yok demişsin sen eşinle nasıl haberlesiyorsun. Cunku senin de telefonun yokmuş yaa ablandan girmişsij instagrama öyle yazmışsın. Ee ablanla 7/24 beraber misiniz. Orası biraz çelişkili. Eşime söylemicem. Demişsin de eşin istese annesini kardeşini arayamicak mi. Ayrıca eşimin haberi olsa gider demişsin bence senin korkun eşinin sizi götürmemesi bırakıp gitmesi. Eşinle konuş burda saydirmakla biz bsiey yapamayız. Hey Allahım ya
(31 puan) tarafından
Evet evimiz alt kaltta oda ustte duruyor ve evet edimin telefonu yok kırıldı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 299 göst.
4 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,561 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 577 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,159 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,180 soru

11,318,882 cevap

34,764 kullanıcı