0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (4,169 puan) tarafından

Valla benim minik adamın bugün uyumaya niyeti yok sanırım öğlen salladım tam yerine yatırırken kalktı paşam daha da uyumadı bende yemeği aradan çıkardım artık patlıcan musakka pilav salata yaptım belki çorba da eklerim☺️

sizler neler yapıyosunuz bakalım gününüz nasıl geçiyor bebeler nasıl ne var menülerde hala yapmayan varsa fikir olsun ☺️❤️

image

16 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından

Afiyet olsun :)

Büyüğüm okulda küçüğüm uyuyor bugün yine hasta gibi bir türlü iyileşemedi bende çamaşır katladım uzandım şimdi 

(4,169 puan) tarafından
Ahh çamaşır deme bacım 3 sepet var beni bekliyor katlanmak için hayır o değil kirli sepeti de dolu bu kadar çamasır nerden çıkıyor anlamıyorum ya ☺️
(12,494 puan) tarafından
Saatte bir kıyafet mi değişiyonuz napiyonuz bacım ;))
(4,169 puan) tarafından
Oğlanın üstü leke olsun değişiyorum bacım o doğru ama biz öyle değil yine de nerden çıkıyor anlamıyorum :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fırına islanakli katıklı ve biberli ekmek harcı verdim onları almaya gidiyorum 
(4,169 puan) tarafından
Ahh ne lezzetli olmuştur şimdi sıcak sıcak afiyet olsun canım ☺️❤️
(1,584 puan) tarafından
Ufff ellerine sağlık çok severim
0 oy
(139 puan) tarafından
Bnnkide bugün 25dk uyudu uyandı tam uzanmıstım ki.zor bi sürecten geciyorum cocuga patladım hıckıra hıckıra için için agladı o kadar üzildüm ki bnde agladım 
(4,169 puan) tarafından
Ahh canım benim neyin var Rabbim kalbine ferahlık versin ne derdin varsa gidersin insallah ama yapma bebeğe kızma bende yapıyorum bazen sonre o kadar pişman oluyorum ki onların hiç bir suçu yok çünkü :(
(139 puan) tarafından
1yaşında daha ilk defa tutamadım kendimi ilk defa aglattım o yüzdende cok üzüldüm.inşallah bidaha olmaz.amin canım inşallah
(4,169 puan) tarafından
İnsallah olmasın canım Rabbim kalbine ferahlık versin ❤️
(139 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Benim de oğlum sabah kalktığından beri uyumadı hala uğraşıyorum uyusun diye Allah'tan görümcemde kalıyorum iş yapma derdim olmuyor 
(4,169 puan) tarafından
En azından o yok kuzum ya benimki de hiç uyumadı bugün anlamadım huzursuz da değil demin yine salladım yok gözler fal taşı gibi bıraktım bende şimdi kumandayı parkeye vurup kırmaca oynuyor :))
(3,831 puan) tarafından
Yaa en azından oyalanıyor kendi kendine benim oğlum daha yeni 2 aylık olacak o yüzden sürekli onunla ilgilenmek zorundayım pazar günü evimize gidicez bakalım beni neler bekliyor nerdeyse doğduğundan beri burdayız ilk bir kaç hafta görümcem yardımcısını yolladı yine evin işlerini yapmıyordum şimdi oğlumla tek kalacağız beni neler bekliyor bakalım :)
(4,169 puan) tarafından
Merak etme alışırsın canım zamanla kolaylaşıyor her şey ne güzel 2 ay boyunca tek kalksmışsın en zor zamanlar geçmiş zaten masallah gerisini de halledersin Allahın izniyle ❤️
(3,831 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(282 puan) tarafından
Acayip bi yorgunluk ve halsizlik var üstümde hem üşüyorum hemde doğumdan kalan bacak agrilarim ve sizlamasi var çok güçsüzüm bugun. Kiz oynuyo oğlanı uyuttum 45 dk zor uyudu uyandı mizmizlanip duruyo kafayi yemeye saniyeler kaldı hicbirsey yapasım yok vallahi bugun :(
(282 puan) tarafından
Ben kizda full anestezi almıştım mecburen oldu sezeryan ama oglanda da beyefendi donmeyince mecburen sezeryan oldum belden igne yaptılar ama bu bacak ağrısı beni mahvediyo resmen hayatıma engel oluyo Rabbim sonumuzu hayretsin  canım
(4,169 puan) tarafından
Benimde bel ağrısı öyle canım bide oğlan sürekli kucağımda bu sefer boyun kol da ekleniyor üst beden tümden iptal oluyor Allah yardımcımız olsun canları sağolsun ne yapalım
(282 puan) tarafından
Rabbim kolaylaştırsin canim bende belden aşağısı yok aynen canlari sag olsun yapacak bisey yok
(4,169 puan) tarafından
Amin kuzum ❤️
(282 puan) tarafından
Amin insallah canim
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Afiyet olsun canm 
(4,169 puan) tarafından
Saol canım ❤️
0 oy
(7,043 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bacı soylemesi ayıp alışverişe gittik evde bişey kalmadı çocuğa bi kaç oyuncak derken çocuk açıktı çıktık fast food bölümüne oturdum eşim sözde kasa işini halletcek eve gidip yemek yapcaktim afedersin kotfe ekmek almış orda yedik çıktı aradan şimdi Muhammed'i uyuttum uyanınca aldıklarımı yerlestiririm bi çay koyarım aburcubur yeriz bizde böyle bugün 
(7,043 puan) tarafından
Hala ayaginda :( kız bacım uyuttum güzel tam kaldircam açtı gözleri tekrar pitpitlayarak pis pis diyerek hafif hafif duraklayarak salladım uyuttum yerine koydum hop geri uyandı yattım yanına emzirdim döndü arkasını tam doğruldum bana bakiyo geri aldım salladım şu saat oldu saat 9dan beri ayağımda delircem artık karnım açıktı artık midem bulanmaya başladı sıkıştım catlicam
(4,169 puan) tarafından
İşte böyle olmaz kuzum bak ne yemek yersin ne tuvalete gidersin ağlarsa tekrar Bi iki salla tekrar dalsın tekrar bırak öyle öyle alışır insallah gece nasıl yapıyosun peki bebek ayağında mı uyuyorsun
(7,043 puan) tarafından
Yok akşam 9 da sallıyorum uyuyo 10 dk olmadan iyice daldın diye 10a kadar bekliyodum öyle birakiyodum uyuyodu sabaha kadar anca huysuz olduğu günler gece dalmakta zorlanirsa ayağımda oluyo dün gece gibi ya da sabaha karşı uyanıp uyumuyo o şekilde ayağımda uyuyo yoksa gece uykusu maşallah bıraktığım gibi sabaha kadar uyuyo senin dediğin gibi yaptım 2 gece 9da sallamaya başladım pıt pıt yaparak salladım durarak ama sürekli sallandik bi yandan da pis pis sesi açtım 10 dkda uyudu hemen bıraktım işe yaradı 2 gün öyle uyudu sonra işte kardesimden korkunca 2gundur bozuldu geri
(4,169 puan) tarafından
Yaa sen devam et insallah düzelir tamamen kuzum zorunu başarmışsın zaten ben tamamen sallamayı bırakmak istiyorum desteksiz uyusun istiyorum bakalım o nasıl olacak
(7,043 puan) tarafından
İnsall5 canım inşallah
0 oy
(12,668 puan) tarafından

Ne güzel kare :)

Kiz kardeşim bızım yörenin moshxorda  yapıyor pişti sanırım 

Eşim bizim yemeklerden tek özbek pilavi sever akşama domates soslu köfte pilav turşu var 

(4,169 puan) tarafından
Ellerine sağlık kuzum kız kardeşin daha yanında mı ne güzel ☺️❤️
(12,668 puan) tarafından
Evet canım işe başladı bklm taşındık büyük müstakil eve ona da oda yaptım
(4,169 puan) tarafından
Aaa ne güzel canım ayrılmayacaksınız yani çok sevindim defne kuş teyzesi ile büyüyecek desene ☺️❤️
(12,668 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah ❤
0 oy
(1,244 puan) tarafından

image

Ben kahve içiyorum kızım parkı seyrediyor. Afiyet olsun size 
(4,169 puan) tarafından
Yaa camdaki kız ☺️❤️dibinde park ama camdan bakıyor kıyamam  havalar soğuk tabi ne yapacak :( çok saol canım sana da afiyet olsun ❤️
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Kızım az hasta doktora götürdüm geldim uyuttum biseyler anca yedim işlere başlaycam afiyet olsun canım 
(4,169 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bu ara bebeler hep hasta ya :( sana da kolay gelsin çok yorma kendini kuzum zaten çocuk hastaymış
(1,563 puan) tarafından
İşler bitmiyor ki kızım ya benimde boğazlar pert ama anneler ayakta durmak zorunda napalim çok teşekkür ederim canım
(4,169 puan) tarafından
Öyle valla kuzum Allah yardımcımız olsun ❤️
0 oy
(4,676 puan) tarafından
1liitre acilmamis sutun ustune oturmuyoruz diye agliyoruz 
(4,169 puan) tarafından
Yaaa ahahah bu bebeler yok mu benimkinde şimdiden Bi şeyi elinden alayım kendini yırtıyor ☺️
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Afiyet olsun canım annemle babamı gönderdim bugün keyfim yok ev bomboş kaldı☹️pasalarim uykuda
(13,825 puan) tarafından
İnşallah canım amin havalar ısınsın artik nasipse biz gideriz
(4,169 puan) tarafından
İnsallah canım ❤️
Bu arada airfrey deneyimlerin nasıl memnun kaldın mı sürekli kullanıyor musun kuzum?
(13,825 puan) tarafından
Şimdilik memnunum canım evet patates tavuk kabak kızartmalari onda yapıyorum ☺️
(4,169 puan) tarafından
Ben daha alamadım robot süpürge mi öncelikli o mu seçim yapmam laızm ikisi aynı anda olmaz diyo eşim ☺️
(13,825 puan) tarafından
Robot süpürgeyi de bir ara alcaktim vazgeçtim bu eve bir şey istemiyorum:⁠-⁠D:⁠-⁠Dama robot da işine yarar
0 oy
(16,009 puan) tarafından
Bamya pilav ve salata yaptım su an oturduk yiyoruz afiyet olsun size 
(4,169 puan) tarafından
Saol canım size de afiyet olsun ❤️
0 oy
tarafından
düzenlendi

Çekimden geldik çok yorgunum istediğim gibi geçmedi :) 

(4,169 puan) tarafından
Ayy asık surat niye poz vermedi bu prenses canım keyfi oldugu bir gün götürseydim keşke
tarafından
Normalde kızımda oğlumda çok gulen surat aslında . Ama ikiside mızmız oldu bugün yinede idare eder :)
(4,169 puan) tarafından
Olur arada öyle canım maşallah çok tatlı bıcırık ❤️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 387 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 378 göst.
0 oy
14 cevap 558 göst.
0 oy
14 cevap 440 göst.