0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (4,169 puan) tarafından

Ayy iş yaparken keyfinden ödün vermemek değil de aynı anda her şeyi halletmeye çalısmak benimki bacılar dün eşim bile dedi bulaşık yıkarken çamaşıra gidiyorsun çay hazırlarken gidip elbise katlıyısun ben seni anlamıyorum niye 10 parça olmaya çalısıyosun diye gel de bu adama çocukla böyle olmak zorunda oldugunu anlat ☺️

Neyse anacım sizler neler yapıyosunuz çocuk uyurken şu yufka lar aradan çıksın dedim☺️❤️ 

Yemekler hazır mı ne var menülerde ben yayla çorba et sote pilav salata yaptım süpürge yaptım börek araya girince silme kaldı onu da yaparsam tamamdır ☺️❤️

image

14 Cevaplar

+1 oy
(11,279 puan) tarafından

İs yaparken asla bisi yiyip içemem unutuyorum ben  :D

(8,986 puan) tarafından
Bu ben+++
(7,121 puan) tarafından
Bendeeeee
(11,279 puan) tarafından
Iyi yalnız olmadığımı bilmek güzel  :D
(4,169 puan) tarafından
Kuzu benimki de buz gibi oldu çaktırma ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hem iş yapıp hemde böyle yapan varsa helal olsun :)

(4,169 puan) tarafından
Kız soğudu diktim kafama ☺️
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Biz dişarda yedik oğlen akşaminda yemeğini ordan aldık..bu gun yemek derdi yok
(4,169 puan) tarafından
Ohh mis kuzum afiyet olsun ☺️❤️
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ben iş yapınca hiçbirsey yiyemem unuturum isim bittikten sonra keyif yaparım  

Biz yemeğimizi yedik cnm bir tencere sarma sarmistim yanına ayran  birde çayın yanına portakallı kurabiye yaptım 
(4,169 puan) tarafından
Off maşallah ya becerikli hatun ☺️❤️
Kuzu bakma bende iş yaparken su bile içemem ama süpürge bitti börek sararken dedim yapayım Bi yandan içerim belki gel gelelim buz gibi diktim kafama ☺️
(2,835 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Dün akşama kadar 2 dakika bile oturmadan her işimi yaptim 3 defa okula gidip geldim bulaşık makinem bozuk bulaşıklarıda yıkadım sonrasında nemi oldu koltukta oturduğum yerde  pilim bitti uyuya kalmışım 
(4,169 puan) tarafından
Yaa çok yoruyoruz valla kendimizi
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Vallahi çamaşır aşarken buraya bile bakarım :Dama kasamiyorum kendimi mesela çocuklar uyurken kahvemi içerim sonra yaparım yapcagimi:Dafiuetolsun ☺️

(13,821 puan) tarafından
Yok bizimki ondan değil bizim de sesimiz oliuor ya çocuklar hiç dinlemyr  bu bizim ayakkabılarınızı alıp poşete depmis hem çok temiz hasta hem de ayakkabı elliyo milletin .bı baktım kapıda ayakkabılar yok bir de oraları siliyor kimse sil demedigi halde .ay baktım botlarimizi falan depmis resmen ne hakla
(4,169 puan) tarafından
Ay ben kendi kapısı kendi ayakkabısı sandım cidden ne hakla senin kapına onu yapması ya hadsiz resmen
(13,821 puan) tarafından
Evet bizimkileri poşete depmis hep ay görünce bana da fenalık geldi sevmediğim şeyler ama tutamadım kendimi işte tartıştık sen mo koydin bunları dedim oralari siliuor hasta sanki ona sil demişler evet dedi ne hakla dedim.kapinin önünde ayakkabı tutmucakmisi öle tartıştık baya ev sahibim çıktı kapıya sonra işte silme dedi kimse sana sil demiyor sen kendin yapıyorsun sonra aradı beni ise falan giderken kaç kere görmüş milletin kapisindaki ayakkabıları duzeltyormis
(4,169 puan) tarafından
Ayy tam hasta Allah yardımcın olsun canım
(13,821 puan) tarafından
Sonra bulaşması bidaha☺️
0 oy
tarafından
Bu ben olmalı şimdi yemek hazırlıyorum bi taraftan makinayı boşaltıp dolduruyorum bi taraftan çamaşırları makinaya atıyorum bi taraftan evde tatlı olsun canımız isteyince diye tatlı yapmaya çalışıyorum :)
(4,169 puan) tarafından
Valla keşke Bizden Bi kaç tane olsa da bu kadar yıpranmasak kuzum ya :))
0 oy
tarafından

image

dipnkose temizlik yapıyorum 
(4,169 puan) tarafından
Kız dalga mı geçiyosun benle sende :))
tarafından
Niyeki
(4,169 puan) tarafından
Herkes demiş ya iş yaparken bir şey yeyip içemem diye ondan kuzum
tarafından
Heeee mecbur yiyip iccezzz
0 oy
tarafından
Ohhh miss ellerine kollarına sağlık canım afiyet şifa olsun
(4,169 puan) tarafından
Saol balım ☺️❤️
0 oy
(5,108 puan) tarafından

Başkalarının aksine iş yaparken telefonla bile konuşamam nedense işime odaklanirm sana afiyet olsun canım biz oğlumla güne geç başladık temizlik yeni bitti. Bu da keyif kahvem 

image

(4,169 puan) tarafından
Bende öyleyim normalde kuzum bugün çok yoruldum bari böreği sararken kahvemi içeyim deidm ama ben sarmaya dalmışım buz olmuş öyle içtim
0 oy
tarafından

Ben iş yaparken su bile içmiyom kız :) işim bitçek öyle oturup yatılıp yicem içicem valla :) 

(4,169 puan) tarafından
Kuzu normalde bende öyleyim bakma bugün süpürge bitti börek yaparken dilim damağım kurudu yapayım dedim buz gibi oldu diktim kafaya ☺️
0 oy
tarafından
Ben iş yaparken asla yiyip içemem kendimi ise kaptiriyorum ce unutuyorum 
(4,169 puan) tarafından
Valla bende öyleymişim kuzum böreği salmaya daldım kahveyi de buz gibi içtim keşke bitirince yapsaydım :))
0 oy
(2,886 puan) tarafından

İş yaprkn bise yiyemem ya benim de yarın misafrlrm var cnm çıktı temzlkle yemktede 

Mercimek çorbası
Tavuk sote
Pilav 
Salata vardı 
Yarın için hazrlklra baslycm simdi
(4,169 puan) tarafından
Valla bende öyleymişim kuzum böreği salmaya daldım kahveyi de buz gibi içtim keşke bitirince yapsaydım dedim :))
Yemekler harika ellerine sağlık :)
(2,886 puan) tarafından
Senin de ellerine sağlık canım ❤️
0 oy
(974 puan) tarafından
Fazlasıyla kendimden ödün veriyorum iş yaparken kahve sigara dahi icemem
(4,169 puan) tarafından
Valla öyle olmamak lazım kuzum bin parça oluyoruz bize de yazık
(974 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın ama elimde değil iş koligim ben rahat batar bana bacım
(4,169 puan) tarafından
Kadınlar olarak işi kafamızw takmayı Bi bıraksak rahat edeceğiz de elde değil canım haklısın eşim bana diyo çocuk uyurken sen de uyu ben uyusan da gidip şu işi yapayım diye can atıyorum adam bana sende uyu diyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 378 göst.
0 oy
24 cevap 655 göst.
+1 oy
15 cevap 305 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,169 puan) tarafından soruldu

380,080 soru