0 oy
1,396 göst.
Aile kategorisinde (214 puan) tarafından

Herkese iyi akşamlar sanki bir çıkmazın içinde gibi hissediyorm kendimi nereden başlıcam bilmiyormda.

Dün akşam eşim abimle dışarı cikcaz dedi.Arda bir çıkarlar abisiyle bira icerler.Neyse abiside nişanlı nişanlısıyla  çok samimi degilm ama bir sorunda yok aramızda.

Neyse dün akşam yemek yedikten sonra saat 8 gibi eşim dışarı çıktı.12 yi geçiyordu geldiğinde aslnda çok fazla böyle çıkmaz arada çıkar bende sorun yapmam .Naptınız fln diye konuşurken işte abisinin nişanlısı ve yanında bir arkadsyla yanlarına geldiğini söyledi.

Biz oturuyoduk haberim yoktu abimle konuştular gelcklerini söyledi fln dedi.

Ee naptiniz geldilerde dedim biraz oturduk kalktık işte dedi kapattı 

Bugün eşimin instgramina girdim ben kaynım yakın arkadaşlarda hikaye paylaşmış yani bende ekli ama ben göremedm eşimden gördüm .Biraları çekmiş eşimi nisanlasini ve arkadaşını etiketlemş sonra arabada müzik açmişlar oynamişlar fln  böyle storiyler eşimde uyuyordu kafasina telefonu attım o sinirle belki doğru değil ama gözüm döndü kavga ettik. 

Bana senin ruh sagligin bozuk git tedavi ol kiskancsin sen fln dedi şuan konusmuyorz kalbim kırık istemsizce ağlıyorum ben mi kıskançlık yapiyorm gercktn bmiyorm benim yerimde başka bir kadın bu durumu nasıl karşılar merak ediyorm :(

45 Cevaplar

+8 oy
(5,112 puan) tarafından
Şu 'ruh sağlığın bozuk git tedavi ol' diyen asalakların hepsinin üste çıkma çabası bu cümle. Senin ruh sağlığın falan bozuk değil arkadaşım. Eşin bi *** yemiş senden de gizlemeye çalışmış ama olmamış. Gayet de haklısın. Ben olsam müstakbel eltinin de ağzının payını verirdim
(214 puan) tarafından
Ben kaynımla ve kizlada konuşmama kararı aldm zatn kaynım tepkimden dolayı sorar neoldu diye bende söylerim ozaman bu şekilde tepkimi koymayı düşünüyorm
(5,112 puan) tarafından
Zaten suç onlarda değil senin kocanda. Yorumları okudukça sinir bastı bana ben olsam o telefonu onun g.tüne sokardım sen az bile yapmışsın
(214 puan) tarafından
Sabahtn beri düşünüyorm belkide bana yalan konsutu direk hep birlikte buluşup içmeye gittiler bana söylemedi benimde gelemicmi biliyordu zatn
(7,895 puan) tarafından
Suçun büyüğü esinde yani direkt karşı tarafla konuşulmama kararı alınıyor ama eşinin aklı fikri yok mu gitmemesi gerektiğini bilmiyor mu
-Reklam-
+5 oy
tarafından

Vayyy bee;)

Her haltı ye... İç gez dolaş eğlen...

Sonra kadın bişi deyince, kıskanç, pskilojisi bozuk, dengesiz olsun.

Hayat erkeklere güzel cidden ha..

Aynısını sen yapsan kocana ne diyecek. Aaa canım karicim ablasıyla enistesiyle geziyor mu diyecek.

Sana denediği küfür kalmaz.

Sen gayette haklısın. Hiç yüz verme. Yumuşamada.

Madem nişanlisi gelecek. Gelsin senide alsın birlikte gezin eğlenin.

Zaten içki içenden ben hayırlı birşey beklemem kimse kusura bakmasın...:angry:

(214 puan) tarafından
Evet zatn bende ona söyledim ben yapsam gibisinden küfür etti çıktı gitti.
+1 oy
(1,102 puan) tarafından
Buna asla tahammül edemem. Asla
(214 puan) tarafından
Bende tahmül edemedim ama benim psikojim bozulmuş çok kiskancmışım.Bende dedim ben elin adamlarıyla böyle yapsam dedim küfür etti bana çekti gitti
+1 oy
(4,063 puan) tarafından
Yemin ederim çok iyi dayanmışsın inan ki seni doldurmak istemiyorum ama ben değil telefonu dünyayı eşimin başına yıkardım kaynıma o nişanlısına da herşeyi sayar telefonu kapatırdım. İnşallah o nişanlısı da aynı duruma düşer resmen ortam kurmuşlar hadi eşin gidiyor hadi kaynında nişanlısını çağırıyor o nişanlısı kadının halinden anlamsı gerekmiyor mu niye arkadaşını alıp geliyor ne alaka yani. Bence eşin olacak adam da yalan söylüyor öyle bi yerde içmek için tarla falan olması lazım eğer kaynın da gav.at değilse iki tane kadına siz kendiniz gelin demez. Büyük ihtimalle beraber gittiler. Allah'ım kimseye yaşattığını yaşamadan ölmeyi nasip etmesin inşallah.
(4,063 puan) tarafından
Ki eşin talep etmiş bile olsa kaynın da nişanlısı da evli bi adama çanak tutuyolarsa hepsinin namus kavramından şüphe ederim. Bence hiç biriyle görüşme hatta eşinle bile görüşme. Neler görüp duyuyoruz valla herkesten herşeyi bekler olduk artık
(214 puan) tarafından
Çok haklısın ben sabah bu kadar detaylı düşünmedim ama şu saat oldu hla düşünüyorm.Belkide sonradan gelmediler belkide baştan buluşup gittiler diye yada bu ilk değildi daha öncede böyle görüşüldü ama ben bu defa ögrendm
(4,063 puan) tarafından
İşte şüphe bi kere düştü mü beynini kemiriyor insanın böyle miydi şöyle miydi düşünüp duruyor insan Allah yardımcın olsun sevgi saygı bi şekilde tamamlanıyor ama insan güvenini kaybetti mi temelden sarsılıyor evlilik
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Tamam kıskanmakta haklısın ama tepkin biraz tuhaf. Telefon fırlatmak ne :)
(214 puan) tarafından
O sinirle fırlattım valla cnku bana yalan konuştu şuanda keşke fıtlatmasaydim diyorm ama iş işten geçti artk
tarafından
Kız manyak mısın az bile yapmissin ne demek kocam abisi nişanlısı ve başka bir kız ben yokken buluşur   durum yaparlar  eşin kızlar gelir gelmez seni de araryaydi aşkım seni almaya geliyorum diye vs.  Ya benim kız arkadaşlarım bana geldiğinde eşim odadan çıkmaz PC başında oyun oynar bir hoşgeldiniz der.  Gel derim gelmez  sakın ola geri adim atma
(214 puan) tarafından
Benim gelemicegimi biliyordu 2 yaşında kızım var o uyuyordu zatn abisine diyebilirdi ben eve geçicem fln diye zatn konusmuyorm hiç bir şekilde çok kırıldım ve kizdm kaynimlada konusmicm
tarafından
Tmm işte  yerden göğe kadar haklısın  kızlar gelince onun hemen kalkması gerekiyordu
(214 puan) tarafından
Belkide kızlar sonradan gelmedi.Kafam çok dolu herşeyi dusunuyorm belkde direk onlarla buluştular bilmiyorm :(zatn o kızım isminin baş harfini yaziyorm hemen cikiyor eşimin instegramnda
0 oy
tarafından
İtinayla ağzına siiiçardimmm
0 oy
(19,682 puan) tarafından
Bence eşin tedavi olsun yalan söyleme hastalığına yakalanmış basbaya fingirdemişler işte 
(214 puan) tarafından
Evet kaç kez yalan konustu kendide yalancı
(19,682 puan) tarafından
Affetme yalanı
0 oy
(3,878 puan) tarafından
Kıskanmanda bir gariplik yok ama tepkin fazla bence ... gördüğünde sorsaydın keşke. Telefonu atmak yerine 
0 oy
tarafından
Tepki verecek tek durumun keşke benide cagirsaydin bende olmak isterdimdi telefon fırlatmak biraz ağır olmus 
tarafından
Cnm kim olsa sinirlenir ama önce işin aslını astarını öğrenip ondan sonra keşke kavga etseydin mesela kaynini arayıp nedir bu gibisinden Haa bu arada esin sonuna kadar hatalı yabancı Bi kadının olduğu yerde arabada oynamak falan bunlar ters işler en kötü söyle olsa seni arayıp nişanlısı kız arkadaşını getirdi 2 saat sonra kalkacazbilgin olsun deseydi bu bile senin için yeterdi bu arada müstakbel eltin o buluşmaya esinin geleceğini bile bile getirdiyse kızı yaptığı çok ayıp sende aynısını ona yapsan acaba ne hisserdi
(214 puan) tarafından
İlk önce bana yalan konuştuğu bana söylemedigi için kızdm daha öncede çıkıyordu belkide bu ilk değildi sadece bunu gördüm ben zatn eltimin arkadaşının baş harfini yazdığımda eşimin instgramnindn direk cikiyor demekki bakmış daha öncede görüşülmüş
tarafından
Ooo bu ciddi sıkıntı ilk o çıkıyorsa al karşına konuş önce olmuyorsa süründür annenin evine git oda olmazsa kayinvalideni al karşına kız arkadaşını getiriyor sürekli vs bu yüzden ayrılık kararı aldim diye oda olmazsa en son vur tekmeyi açma kapıyı ona orda sürünür zaten
(214 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorm zatn hla gelmedi biraz ağır konuştum  o sinirle gelirsen adam değilsin fln dedim
tarafından
Ofkeyle kalkıp zararla oturma yeterince ağır gitmişsin zaten haklı olsan bile bu kadar delirme önce bugünü Bi atlatin az biraz sakinleşince yarın başla tek tek uygulamaya
0 oy
(8,768 puan) tarafından
Ben olsam onu o uykuda bogardim okurken gerildim 
0 oy
(57 puan) tarafından
Senin psikolojin asla bozuk değil kim olsa sinirlenir. Asla geri adım atma eşin seni sindirmeye çalışmış. 
(214 puan) tarafından
Evet herzmnki taktiği asla hatasını kabul etmz
0 oy
tarafından
O kadar geniş asla olmam tamam nişanlısı tek olsa olabilir ama yanında bir arkadaş bence iğrenç bir durum 
(214 puan) tarafından
Benmde kızdım nokta o zatn çift gibi taklmislar
0 oy
(737 puan) tarafından
Eşinle aranız kayın ve gelecek eltin yüzünden açılmış bu olay ilk ve son değil cnm yaşananları geleceğiniz için unut ve bidaha kendi başlarına çıkmalarına izin verme veya sende git
(214 puan) tarafından
Zatn vermem artık
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Bensiz sadece işe gidebilir :) 
(214 puan) tarafından
Ben fazla yüz verdim demkki
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Ben hastaysam tedavi olucaksam sende gel yalan soylememen icin sende benimle birlikte tedavi ol derdim.valla sen iyi yapmissin.ben o kocaya neler yapardim kendim bile bilmiyorum. kizin arkadasi tekmiydi yok bi kac kizdaha varmiydi?
(214 puan) tarafından
Hayır masayı çekmişler arabayı bir yere çekmişler masa kurmuşlar 4 bira vardı masada zatn
0 oy
(707 puan) tarafından
İçime öküz oturdu valla kendim yaşamis gibi hissettim o duyguyu ben bile kıskandım sen tabiki kiskanacaksin gebertirim yanındaki nişanlısı değil eşi olsun yinede izin vermem
(214 puan) tarafından
Evt benim haberim olsa bende izin vermezdm belkide planlı oldu sonradan gelmediler onlarla buluştular sabahtn beri düşünüyorm :(
0 oy
tarafından
Bizim evde cam kapı kalmaz. Damarımı biliyor hele ki bu konuda. Gebertirim. Adam olan kalkar gelir. 
(214 puan) tarafından
Kesinlikle kalkmalıydı ama ben ayakta uyutuldm sanırım belkide direk onlarla buluştular
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Senin değil onun ki bozuk :@
0 oy
tarafından
Haklısın bacım 

Yapsın yapsın sona tedavi ol oldu
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Eşin tam bi NARSİST. Bu yüzden kendi gidip tedavi olsun az bile yapmssn ayrıca o ne rahat genişlik oyle ya abisi de nişanlısı da kendi de 
(214 puan) tarafından
Aynen hepsine sorucm hesap sanıyor ki konu kapandı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 659 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 591 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 180 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu