0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ben çok kıskancım eşimi yani çok kıskanıyorum esim tv izlerken tele bakarken icimden kızlara bakıyor gibi geliyor ama bakmıyor sürekli kıskançlıklar  yapıyorum ve huzurum olmuyor gün boyunca tartışma oluyor mutsuz oluyorum ben kıskansam  bile belli etmek istemiyorum nasıl bi yol izlemeliyim nasıl düzelirimbana akıl verin tavsiyelerinize ihtiyacım var kıskanan biri olmak istemiyorum ama elimde değil 

14 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Canim bi nedeni olmali bisi mi yasadiniz esinle guvenmiyon mu ona 
tarafından
Eskiden fake hesap açmıştı bana arkadaşım yaptı demişti ben inanmadım o gün bugündür hep her şeyden kıskanmaya başladım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum kayınvalidemde böyleydi zamanla aştı ama şimdi öyle kıskançlık krizleri yok hiç yersiz kıskançlıklar gerçekten çok huzur bozuyor evde
tarafından
Huzurum mutluluğum planlarım her şeyi kıskançlık yüzünden bozuluyor bugün dışarı çıkacaktık kıskançlık krizi akşama kdr sürdü çıkamadık
0 oy
(561 puan) tarafından
Bende öyleydim zamanla aştım canim valla cok kotu günlerdi. Düşün eşim şortla dışarı cikamazdi ama sonradan cok sacma geldi sonuçta erkek ve kadinlar bakmaz yani yada tv kadini yiyecek hali yok. Kafami baska seylerle mesgul ettim surekli tel kurcalarken direndim kurcalamadim öyle öyle sıyrıldım emin ol bi kurtulsan ohh be dunya varmis diceksin çünkü o kuruntu insanin içini kemirip bitiriyo
tarafından
Aynen icimde hep kuruntu var bi kurtulsam kıskançlıktan evde kavga da çıkmayacak kendimi bi şeylerle meşgul etsem belki umursamam
(561 puan) tarafından
Canim yapan malesef her turlu yapiyor guveneceksin yoksa hayat gecmez. Seni en iyi ben anlarim ben bile aştıysam sende aşarsin inşallah. Bebegin varmi yani benim oldktan sonra nerdeyse kuruntularim bitti cunku bebekten firsat bulamıyo insan peşine düşmeye
tarafından
2 yaşında kızım var 7 aylık gebeyim ama hep aklımda beni aldatıyor mu diye düşünüyorum keşke bende sizin gibi duzelsem
(561 puan) tarafından
Bol bol dua et canim bizde buyu vardi
okadar cok kıskanıyordum ama bi yandan da cok guveniyordum tuhafti belkide ondan duzeldi. Hem hamileyken simdi ayri bi piskoloji oluyor belki sana oyle geliyordur
0 oy
(333 puan) tarafından
Canım evlenmeden önce böyle miydin
tarafından
Kıskanctim ama bu kadar fazla degildim esim fake hesap açtığından beri hep kuruntu yapıyorum  gerçi arkadaşı yapmış ama yinede
(333 puan) tarafından
O zaman Kendi kendino dolduruşa getiriyorsun
0 oy
(2,330 puan) tarafından
O zmn TV vs bakmayacaksın iz birbirinize vakit ayiracaksiniz canım .içinde olan her türlü yapar ama birlikteyken birbirinize zmn ayırın TV boş iş 
tarafından
Esim beni bildigi icin normalde bakmazdi bugun bakti yine kiskncligim tuttu kavga ettik disari çıkınca da kavga ediyoruz kızlara baktin diyorum bakmadım diyor belki günahını da alıyorumdur
(2,330 puan) tarafından
Sen kendini düzelt biraz dizginlre çünkü bu şekilde adamda huzursuz olur sürekli sende ayninsekil esine güven
tarafından
Görmezden  gelmek istiyorm ama nasil yapicam bilmiyorum
(2,330 puan) tarafından
Kendinize meşgul edicek başka şeyler bulun yada eşinizle birlikte vakit geçirin sohbet edin kendini nasıl rahatlatabiliyorsan
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bende senin gibiyim hâlâ daha kıskanıyorm ortada bişey de yok neden bilmiyorum bu sorunu nasıl çözerim onuda bilmiyorum canım. İnan hastalık gibi bişey sanki takıntı mi yapıyorm kendi kendime vesvese mi oluyor bilmiyorum ama tek bildiğim şey insanı fazlasıyla yoruyor bu durum eslerimize güvenmekten başka seçenek yok şuan çünkü elde kanıt yok bişey yok ve benden sana tavsiye eşini fazla sıkma bırak alsın telefonu eline sende alıyorsun mesela o sana böyle karışıyor mu yada aynı şekilde oda seni kıskanıyor mu bu kadar
tarafından
Benim hata yapmayacağımı biliyor güveniyor  çünkü hiç eşimin güvenini sarsmadım ama esim bi kere güvenimi sarstı
0 oy
(932 puan) tarafından
Bnde cok kiskancam gecmio kuzum hic ugrasma guzel seyelr yazip motiwe olmani isterdim ama gecmio bnde ayni senin gibiyim 
tarafından
Kıskançlık yüzünden sürekli kavga etmekten yoruldum bana diyor sen fesatlık yapıyorsun ben sana ihanet etmiyorum diyor.
0 oy
(11,107 puan) tarafından
Youtube Tülay Kök videolarına bak bulursun mutlaka kendine uygun çözümler 
tarafından
Tm teşekkür ederim  canım
0 oy
tarafından
Bende aşırı kıskançtim her dışarı cikmamizda kavga ederdik yada ev izlerken baktı diye kavga ederdik aynıudik yani kafa uapimi değiştim birkaç aydır hiç kavga etmedik
tarafından
Bazen aniden kıskançlık krizleri geliyor kendimi tanıyamıyorum  bazende görmezden gelebiliyorum keske kıskanç olmasam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kıskanç olan insanlara hep bakmisimdir neden kiskanilir diye.bendede gram yok beceremiyorum
tarafından
Keske bende beceremesem  sizin gibi bu sekilde kendimi yıpratıyorum kendimi üzüyorum
(9,247 puan) tarafından
Tabiki kendi kendi bı yersin kafanda saç kalmaz bak. Hasta edersin kendjndini
0 oy
(51 puan) tarafından
Bende oyleydim, hatta bu yüzden huzursuzluklarimiz oldu ama gorumcelerimle. Biz esimizi kiskanmayiz sen abartiyorsum deyip esimi fark etmeden gazliyorlardi. Tabi onlar evleneli yillllaaaar olmuş, ben yeni evliyim. Ben de esime tv de yada yolda yada herhangi bir yerde birine bakarsan benden ve ben gorursem diye benden korkma, Allah'tan kork. Banane bakarsam hesabını sen verirsin bana bisey olmaz demeye basladim. Hem benim kiskanmalarim azaldi hem onun tavırları degisti. Disardan dolduran olmayinca da gaz bitti. ☺️ 
tarafından
Düzelmenize sevindim cnm allah huzurunuzu bozmasın inşallah
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla esini bende kıskanırım. Oda beni kıskanır. Ama yok TV den yok telden kıskanmam.. 
0 oy
(734 puan) tarafından
Dün bir arkadaş 183 den ucretsiz psikolog yardımı aldım demisti telefonda bence sende denemelisin en doğru yönlendirmeyi onlar yapar sana.Bunu birilerine söylemek zorunda da degilsin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Valla kendine güvenin olmadığı için kıskanırsij bu derece.. önce özgüvenini topla canım bakarsada bakar sen kıskanarak kendini uzmenle kalirsn

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 647 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,362 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 176 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 572 göst.