0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Ben korkumdan çocuğumu dışarı cikartamiyorum :( maglum havalar kötü elimden geldiğince dikkat ediyorum instgrmda hikayelere bakıyorum cocuklar hep yüksek ateşli :( Allah'ım beterinden korusun yavrularımızı .. sizin yavrulariniz nasilll

16 Cevaplar

0 oy
(10,039 puan) tarafından
Ben cikariyorum ama parka ve kalabalik yerlere goturmuyorum. Sokakta yuruyoruz geziyoruz geliyoruz
(546 puan) tarafından
Dikkat edin insallah birşey olmaz
(10,039 puan) tarafından
Ediyorum canim. Allahin izniyle birsey olmaz. Cocuklar sikiliyo ya evde evde
(546 puan) tarafından
Ay evet ya zor tutuyoruz
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından
Evet salgın var küçük oğlumu dışarı çıkarmadığım halde hastalandı öksürük, hafif ateş, nezle oldu 
(546 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(122 puan) tarafından
Sağol
0 oy
tarafından
Şuan 38.7 ateşle yaniyor bebeğim 9 aylık 
(546 puan) tarafından
Yaa daha küçükmüş kiyamamm çok geçmiş olsun
tarafından
Sagol cnm ilac verdim bekliyorum
(546 puan) tarafından
Küçük nemli bezi anlina koy bide eklem yerlerine
tarafından
Düşmezse yaparım sagol
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Evet canim yeni gecirdik bizde hic disari cikmadik gelen gidende olmadi ama nasil bulasti anlamadim
(546 puan) tarafından
Oyuncak lardan da mikrop kapabiliyormjs
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Salgına yakalandık ama iyiyiz 1 haftadır mahvoldum şuan iyiye gidiyor amann dikkat edin geçmiyor bjde
(546 puan) tarafından
Çocuk hasta olunca çok zor oluyo ya
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Aynen bizde dışarı ile doğru düzgün temasimiz olmadığı halde dayisindan kaptı bize ziyarete gelmişti liseye giden daymizdan üç gündür uykuda ateşimiz çıkıyor calpol içiyor düşüyor  bakalım kaç günde geçecek inşallah hastaneye gitmeden durumu kotulesmeden atlatırız 
(546 puan) tarafından
1 ay kadar oluyo veya olmuyo bizimde öyle oldu calpolle sarımsak kürü ile 3gunde iyi oldu hastaneler tiklm tiklm evde iyi etmek daha iyi
(2,194 puan) tarafından
Sarımsak kuru nasıl canım bizimde bugün üçüncü gün bir an önce geçse de rahatlasak çok üzülüyorum
(546 puan) tarafından
Kaç yaşında
(2,194 puan) tarafından
16 aylık canım sarimsak 8 ci aydan beri yiyor
(546 puan) tarafından
Sarımsak bal limon kürü.. instgrmda @hastalanmayancocuk diye bı sayfa var orayı incele görürsün canım bu kürü detaylı yaziyo
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Evet bize eşimden geldi 1 haftada ben anca toparlandım 3-5 gündür de kızım toparlanmaya çalışıyo
(546 puan) tarafından
Çok geçmiş olsunn
(5,492 puan) tarafından
Çok teşekkür ederiz
0 oy
tarafından
Ben götürmedigim halde oğlum iki hafta çekti öksürük ateş ve tıkanıklık
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ben dışarı çıkarmadığım halde çocuğum hasta oldu bu sene sürekli hastalık var yaa her yerde Rabbim yardım etsin inşallah ilaçlar bile bulunmuyor malesef 
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Yeni yeni düzenliyoruz ateş oksuruk 2 haftadır cocukları beni mahvetti. Hepimiz ilaç kullaniyrz
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Benim biri 4 yasinda  biri 4 aylik evdeyiz hic disari ckmiyoruz ikisinde oksuruk nezle
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bu ara kmle konuşsam çocuğu hsta galba salgn var ya
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Evet malesef bizde yakalandık ama okula giden çocuk var illaki getiriyor eve pek kaçarımız yok bizim 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Sorma bugün hastanedeydik :( cumartesi kızlarla buluştum ne olduysa oldu 
0 oy
(221 puan) tarafından
Soguk havadan falan hastalanma olmuuor büyük oglum krese gidiyor ordan getirdi hastalığı kucuk oglm 4 aylik mahfolduk biz dikkat edin ciddi anlamda salgin var hastaneler dolu acilde yer yok eve döndük 4 hastane gezdik bu gidisle oglumu almak zornda kalacam
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aylardır var canım salgın dışarı çıkarmasan ne olacak hiçmi dışarıdan eve gelen insan yok onlar da taşıyor hastalıgı. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 147 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 334 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 461 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 177 göst.