0 oy
86 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından

image

2 adet pijama 4 adet iç çamaşırı 2 emzirme atleti 1 adet emzirme sütyeni 3 adet çorap 1 tane de el havlusu koydum kızlar 1 de sabahlık var zaten hepsi kalın polar Şubat'ta doğum yapıcam ama ben yine de kendiminkini hazırlamak istedim aklınıza gelen ya da eksik gördüğünüz şeyler var mı ped konusunda koyucam onu da 2 paket koysam yeterli olur mu sizce 

6 Cevaplar

0 oy
(591 puan) tarafından
Yelek ve patik de koyabilirsin canım aklıma bunlar geldi 
(2,103 puan) tarafından
Panduf aldım ayakkabı şeklinde kalın pamuklu
(591 puan) tarafından
Bence panduf yerine patik daha kullanışlı olur hastanede yürürken zaten panduf giyemezsin yatarken de patik rahatsız etmez panduf büyük büyük rahat olmaz bence canım ama yine de sen bilirsin tabi
-Reklam-
0 oy
(674 puan) tarafından
Pijamayı çok al canım iç çamaşırı giyemezsin zaten depend almanı öneririm büyük beden sezaryen olacaksan orasını bilemem kağıt havlu tuvalet kağıdı 
(2,103 puan) tarafından
Normal düşünüyorum ama en kötü 1 paket öyle yaparım havlu kağıt tuvalet kağıdı ise ordan alıp orda bırakıyım diyorum yanımda taşımamak adına
(674 puan) tarafından
Normalse iç çamaşırı giyemiyorsun hasta bezi giyiyorsun kanaman çok oluyor
0 oy
(221 puan) tarafından
Terlik , havlu peçete , ıslak mendil , göğüs pedi . Bide lohusa pedi 20 tane felan al . Bi arkadaşım var yeni doğum yaptı 10 tane yetmedi dedi . 
(2,103 puan) tarafından
Terlik aklımda evet onu koymayı unutmuşum peçeteyi ordan tedarik ederim bebek için ıslak mendil aldığımda hem ona hem kendi çantama koyarım evet bide depend alıp ekleme yapıcam
(221 puan) tarafından
Bende hazırlıyacam ama annem erken acele etme diyo bakalım 29+4 olucaz artık
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hasta bezi almıyor musun yanına ben aldım istediler ilk gun taktım yani  normal doğum olduğu halde hep kalkamadim ve normal adet gibi de değil o yüzden bence al yanına
(2,103 puan) tarafından
Doktorum söylemedi ama depend almayı düşünüyorum ilk doğumun olduğu için hasta bezi depend mi oluyor bilmiyorum ama öyleyse ondan alıcam bide 2 paket normal ped almayı düşündüm
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Şal Ayağınıza patik birde hoşaf ve atıştırmalık kuru meyve olur çerez olur bebeğe ağzına damlatmak için zemzem suyu birde tabi hurma damağına kondurmak için 
(2,103 puan) tarafından
Tamamdır ekledim listeye onları attık son zamanda koyarım 30+4 üm daha ben hazır olsun dedim
0 oy
(142 puan) tarafından
sezeryansaniz su isitici varsa koy canim nescafe bardak tabak kasik catal kilotlu hasta bezi gece pedi sivi el sabunu pecete kolonya kendine islak mendil terlik patik hirka yelek  
(2,103 puan) tarafından
Canım normal düşünüyorum ama durum ne gerektirir o an bilemem ben başak burcuyum benim bütün ihtimalleri düşünmem lazım o yüzden 30+4 te hazırladım gün bu posttan sonra bebeğim için hazırladığım şeyler için açtim fazla kıyafet aldım diye tatil kaç gün denildi yani anlamadım benim kıyafetsiz gidip orda rezil mi olmam gerekiyor işte ne olur ne olmaz belki küvezlik durum olacak neyse işte öyle canım sana sitem etmedim yanlış anlaşılmak istemem
(142 puan) tarafından
ne yazdiginizi anlamadim canim dogumdan bahsetmistim ama tatil yazmissiniz :) anlamadim bnde 35+6 haftaligim herseyim hazir iste ne olur ne olmaz diye su isiticisina kdr koydum o yuzden tavsiyeyle naciz hane fikrimi yazdim ama yazinizi cok anlamadim Allah kolaylik versin
(2,103 puan) tarafından
Yok demek istediğim ben bu posttan sonra bebeğim için yaptiğim çantayı post attım onu da sordum orda fazla kıyafet koyuyorum diye bana tatil kaç günlük dediler diyorum yani şu ben fazla olsun eksik olmasın kafasindayim onu demek istedim
(142 puan) tarafından
Anladim canim benimm bnce tedbir amacli hersey konulmali valla bnde 3 tulum iki alt ust olmak uzere 5 takim fln koydum ozel hastane kndi kiyafetini giydirmesine ragmen emzik biberon hatta sut saklama poseti bile koydum durumumuz belli olmuyoki
(2,103 puan) tarafından
Benimde öyle canım ama insanlar abartı buluyor galiba ben ne olur ne olmaz diye mama bile alıcam son zamanlarda çünkü orda mağdur olmak ta var

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 266 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 61 göst.
0 oy
10 cevap 132 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 330 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,148 cevap

34,839 kullanıcı

...