0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
kizlar hep dogumdan onceki kiyafetlerim duruyo dolapta hep onlari giyiyorum bu ay kendime alicam diyorum ama sonra bosver kizima alayim diyorum bu sefer yine ben kaliyorum hic kazaklarim kalmamis hep günlük giydiklerim sizlerde benim gibimisiniz acaba 

13 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Aynı bende öyleyim hep çocuklara almaya heves ediyorum kendi pek bakmıyorum artık 
(2,352 puan) tarafından
ay aynı bende oyleyim ya
(2,387 puan) tarafından
Bu ara kendime bi eşofman almaya taktım o kadar
-Reklam-
0 oy
(144 puan) tarafından
Bende öyleyim üç yıldır birkaç parça dışında bişey almadım kendime . Bugün mesela kendime üst alacaktım 75 TL'ye beğendim de son anda vazgeçtim oğlana çorapla alt aldım . 

Annelik damarları işte ☺️
(2,352 puan) tarafından
bazen söküp atasım geliyo o damarları kiz kendimi taniyamiyorum artik o derece oldum :⁠-⁠D
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kızıma iki kendime bir :) 
(2,352 puan) tarafından
kiz ne bunun sirri bi ben alamiyorum :⁠-⁠D
(7,121 puan) tarafından
Ya onun ihtiyacı olduğu kadar benimde oluyor kazak günlük kıyafet elbise gibi liste yapıyorum en acil ihtiyacimi yazıyorum sonra kızıma iki alıyorum diğer sefer kendi bir eksigimi alıyorum böylelikle perişan olmuyorum :) diğer türlü yazlık la geziyordum
0 oy
(6,205 puan) tarafından
Mesela şimdiden internetten sayfalara bakıyorum çocuklara kıyafet alayım diye Halbuki bu ay Kendime kışlık pardesü almam lazım Ama ben yine onu çocuklara Harcayacağım çünkü ben bir şekilde idare ederim diyorum Ve öyle de yapıyorum çocuklarım iyi olsunlar da gözlerinde bir şey kalmasın da ne olursa olsun
(2,352 puan) tarafından
ay evet ya
0 oy
tarafından

Onlara almaktan kendimizi unuttuk :) ama bende geçen gittim aldım kendime bu sefer kendimi düşündüm evlatlarım affedin beni ananız size ihanet etti :D kendime aldığım kıyafetler ile size 3 5 takım daha fazla alabilirim üzgünüm 

(2,352 puan) tarafından
ay dur insallah bende alirim gaza geldim :⁠-⁠D
0 oy
(218 puan) tarafından

Önce can sonra canan demişler :Danneler hep böyle 2 tane çocuk var öncelik onların bana sıra gelmiyor

(2,352 puan) tarafından
kiz vallahi dogru diyon :⁠-⁠D
(218 puan) tarafından
Canları sağolsun biz iki kıyafetlede idare ederiz :))
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Kendim için çarşıya çıkıyorum ama soluğu çocuk bölümünde alıyorum bütün paramı kızım için elbise ve ihtiyaçlarını alıyorum kendimi unutuyorum kendime birşey almadan dönüyorum :)) 
(2,352 puan) tarafından
ay bende oyle vallahi bugunde aynisi oldu :⁠-⁠D
0 oy
(357 puan) tarafından

Bilmiyorum ben hiç öyle olmadım benim tek tutkum alışveriş kıyafet almak bekarken her hafta alışveriş yapardım evlenince kıyafetlerimin üç dolaba sığmadığını görünce kendimi törpülemeye karar verdim ve bir aya düşürdüm şimdi daha az iki üç ayda bir ama öyle herşeyi alırım şalından tuniğine pantolonuna çantasına her şeyim her zAman takım olarak uyum içinde olmalı anne oldum halada aynı şekilde kendime almayı daha çok seviyorum bebeğime babasıyla çıkınca arada alıyorum :) büyüyünce değişirmi durumlar bilemem bizde şimdilik böyle

0 oy
(886 puan) tarafından

Aynen böyleyim ben de :)

0 oy
tarafından
Annelik EŞİTTİR Federkarlık demek anneme geldim sana  bişeyler alalım dedı yok dedım ben kendime istemem kızıma şunları alalım yeter otobüsle geldim buraya 14 saat fln otobüste kendime bi yudum bişey almadım kızıma meyve suyu ver yeter dedım kendime bişey istemem dedım 
0 oy
(158 puan) tarafından
Ahhh ahhh :) bugün kendime elbise beğendim alicaktim Trendyol dan önüme reklam geldi kızıma göre mont reklamı kendime alacağım elbiseyi  sepetten çıkarttım fıstığıma aldım :) ♥️ anası verene Kurban olsun Rabb'im kimseyi evladıyla sınamasın  cümlesinin kinini bağışlasın inşallah ☺️
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Yemin ediyorum oğluma bişey aldığımda kendimden daha çok seviniyorum 

Kendime bişey alsam hemen anında hevesim geçiyo ama oğluşumu bişey aldigimda onun gülümsemesini görmek o siritmasi falan sanki dünyalar benim oluyo hiçbir şeyde o kadar mutluluk duymuyorum 

Zaten kimseyle çok görüşmediğim için çok dert etmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 220 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 404 göst.
0 oy
21 cevap 487 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 285 göst.