0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (214 puan) tarafından
Kızlar sabah bir post açmıştım eltim beni çaya davet etmişti gitmedim neden çünkü diğer eltimle konuşmadığım için istemediğim bir insanın aynı ortamda bulunmak istemiyorum gitmedim ben de müsait olmuyacagimi söyledim her neyse bugün sosyal medyaya girdiğimde işte birbirine etiketlemişler kahvelerini paylaşmışlar işte kısırlarını pastaların böreklerini falan filan daha önceden kedi köpek gibi olanlar birbirini yiyenler şimdi birbirine kurban oluyorlar gerçekten yani böyle insanlardan çok nefret ediyorum arkadan konuşuyorlar yüzüne gelince canım ciğer oluyorlar benim gibi olan var mı acaba hani böyle şeylerden nefret edenler gerçekten böyle insanlara çok uzak olmak gerekiyor yani çünkü böyle insanlar çok sinsi oluyorlar

7 Cevaplar

0 oy
(625 puan) tarafından
Eşimin ailesi öyle
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
İki yüzlü insanlara tahammülüm yok ya ben yüzüne söylüyorum veya iletişimi kesiyorum.Cunku bole insanlar benim arkamdanda konuşurlar 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
İyide bu postun aynısını paylaştın zaten oraya da yorum yapmıştım uzak dur diye 

Uuuzzzaaakkkkk durr
(214 puan) tarafından
Silin mis ondan
0 oy
(872 puan) tarafından
Valla ben de hiç sevmem öyle ikiyüzlü insanları. Seviyorsam seviyorum nefret ediyorsam nefret ediyorum. Ama bir zamanlar kavga eden insanla asla yakın olamam. Konuşabilirim ama mesafe olacak ıllaki. 
0 oy
(680 puan) tarafından
Şimdi burdakilerin çoğu kaynanasını eltisini sevmez ama aynı ortama girince büyük kavga yoksa konuşup gülüşülür ister iki yüzlülük ister başka bişey her atışmada dalasmada bağları koparırsan ömür boyu tek kalırsın sonra evinde üzülür durumlardan bakarsın çoğu zaman bu tür insanlardan uzak duralım cart curt desekte evde yavaştan kafayı yemeğe başlıyoruz 
(214 puan) tarafından
Gerçekten bazen Kendi kendime konuşuyorum onlar yüzünden
0 oy
(11,217 puan) tarafından
var oyle tipler yalnizliktan kosup dusmanla arkadas olan ya da ne halt oldugunu. bile bile sirf etrafinda insan olsun die insanlara yapisan ;)
(214 puan) tarafından
Ay evet böyle pislikler benden uzak kafam rahat
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Her zamn söylerim kmsenn yüzüne söyleyemeyeceğinz şeyi arkasndn söylemeyin diye çnkü senn gbi bnde snir olrum o tiplere 
(214 puan) tarafından
Böyleleri çok nankor oluyor iiiyyy

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 429 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 364 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 321 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,340 puan) tarafından soruldu