0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
eşim uzun yola gidiyor hic arkadasım yok daha 18 yaşındayın ve 2 aylık bebegim var bunalıma girdim artık en azından bi arkadasım olsa konusur dertlesirim ama oda yok

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
17 yaşındayken mi hamile kaldın. :(( Neden be kızım
(331 puan) tarafından
18 yaşında hamile kaldım bebegim prematüre
tarafından
Ahh yavrum benim ya. :((
-Reklam-
0 oy
(423 puan) tarafından
Bebeğin büyüsün başını kasiyacak vaktin olmayacak Canim az daha sabır bnm pire 3 yaşında kanepe üstlerinde dur demekten sıkılmaya vaktim kalmiyo babamız gece nöbetindeyken kendi yatağımda uyuyamiyom illa kızımın yatağında yatınca o bana güven veriyor tek tavsiyem al bebegini koynuna uyu al derken yanında alma o ayrı konu tabi 
(331 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Ailen nerde peki
0 oy
(125 puan) tarafından
Kalkıp bir abdest al iki rekat namaz kılıp dua et, çocuğuna odaklan,hayata küsme kendine gel canım benim.
(331 puan) tarafından
Tesekkurler yapacağım
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Öncelikle hayata çok erken başlamışsın canım yaşıtların lay lay lom gezip tozuyor sen 2 aylık bebekle eşim uzak yola gidiyo diye üzülüyorsun arkadaş konusuna gelince çok gençsin hayat tecrüben yok bak eşinde yanında değilmiş kimseye güvenme neler oluyor neler duyuyoruz boşver bebeğinle ilgilen herkesle mesafeli ol  
(331 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz bebegime daha cok odaklanmam lazım galiba
0 oy
tarafından
Ay ne guzel cocukla bas basin tadini cikar sev oksa banyo yaptir en sevdigim seydir benim.bebek arabasiyla biraz dolas cay koy ohh mis namaz kil dua et canim tadini cikar sevdigin filmleri izle kitap oku cocuk gelisimi.
(331 puan) tarafından
tesekkurler yapacağım:)bebegimle daha cok zaman gecircem
0 oy
(565 puan) tarafından
Benimde esim uzun yol şoförü seni çok iyi anlıyorum ama malesef kendini çocuğuna ver arkadaş olmasa da olur 
(331 puan) tarafından
öyle yapıyorum sadece biraz bunaldım
(565 puan) tarafından
Yapcak bişey yok valla canım ben kabullenmek zorunda kaldım gezme yok eğlenme yok haftada 1 eve gelir oda yorgun olur bı yere çıkamaz uzun yol çok zor
(331 puan) tarafından
benim eşimde gece eve gelir sabah geri çıkar zor
0 oy
tarafından
Kalbini kırmak değil amacım ama neden diye sormadan edemiyorum. Senin bu yaşta olman gereken yer orası değil...
(331 puan) tarafından
Kalbimi kırmadın ama neden öyle dedini anlamadım sevdim evlendim yani

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 346 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 181 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 752 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (796 puan) tarafından soruldu

379,185 soru

11,350,598 cevap

34,818 kullanıcı

...