0 oy
465 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar ben bugün bebeğimin hazırlıklarını yapmaya başladım çamaşırlarını yıkadım ama toz deterjan yikanan çamaşırların uzerinde kalmış buna nasıl çözüm bulabilirim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Deterjansiz durulama yaptirn isterseniz 
tarafından
Öyle yaptım canım ama daha çok yikanicak var diğerlerini nasıl yapabilirim acaba internette okumuştum suyla karıştırıp deterjan gözüne öyle koyanlar varmış öyle mi yapsam acabs
tarafından
Öyle deneyin belki kalıntı falan kalmaz   . Yikanicaklar bitince sudan gecirebilirsin.  Yada kısa olarak durulama yaptir cnm bilemedim simdi
tarafından
Şimdi durulama yaptırıyorum canım arkadaslarin dediğine göre bi yemek kaşığı yeterliymis ben 1 çay bardağı koydum hata bende ☺☺☺
tarafından
Ahaha birdahakine az koyarsin cnm :)))
tarafından
Aynen canım ☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ya onun icerigide degismis saf degil artik:O

tarafından
Aynen canım haberim var ama ben çok olmuştu zaten alalı yeni kullanıyorum daha
0 oy
tarafından
Tekrar deterjansız durulamaya koy cnm bn oyle yapıyorum bide neden uzerınde kaldı çok mu koydun ben 1yk koyuyorum
tarafından
Valla canım bi çay bardağı falan koyduk heralde yarim bi gözüne yarim diğer gözüne demek ki az koymam gerekiyo ☺☺
tarafından
Az koy evet ondan oluo içinde olçu kabı yokmuydu yada sulandır suyla oyle dok oda olur sıvı deterjan gibi
tarafından
Öyle yapayım bari canım teşekkür ederim ilk defa toz deterjan kullanıyorum da cahillik başa bela ☺☺
tarafından
Yok ya olur oyle şeyler :)
0 oy
(704 puan) tarafından
Bnde yıkadm onlada Bi skntı olmamıştı 
tarafından
Deterjani ne kadar koydun canim
(704 puan) tarafından
İnan 2 aya yakın oldu yıkayalı hç htrlamıyorm cnm göz kararı koydum galiba bidaha da kullanmam daha
tarafından
Beğenmedin mi bende ilk defa kullandığım için bişey anlamadim çamaşırlar da temiz olunca
(704 puan) tarafından
Yok cnm begenmedgmden değil bebeğimin kıyafetlerini hazrladm daha doğm yapmadm bidaha kullanmak nasip olmadı bnce sen fazla koymuş olabilirsin
tarafından
Aynen canım fazla koymuşum ben ☺
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Tozu çok atıp makinayı en kısa devrede çalıştırdı iseniz tozlar üzerinde kalır eksta durulama yapman lazım 
tarafından
Aynen öyle yaptım kuzum teşekkür ederim artık tozu az koyarım çok yoğun bi kokusu var zaten
(4,875 puan) tarafından
Çok az koyacaksın canım ☺️ şu an kıyafetler yeni zaten üzerindeki tekstil kokusu tozu pisliği gitsin yeterli zaten☺️
tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim ☺

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 122 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 750 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 853 göst.
0 oy