0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Bebeğimi kendi odasında ne zaman tek başına yatırabilirim şimdi bizim yatagimizda uyuyor daha sonra hemen yanımızda olan besigine yatırıyorum sizler ne zaman tek başına yatırmaya başladınız bana da fikir olsun bu arada bebeğim 9 aylık

10 Cevaplar

0 oy
(2,862 puan) tarafından
Bence hiç alıştırmayın sizinle uyumaya .. bizim ev soğuk olduğu için ayıramadim bizim odada beşikte uyudu 2 buçuk yaşına gelince kardeşi oldu mecbur oda ayırdık oğlum da beşikte uyuyor şimdi .. ben çocukla uyumaya karşıyım 
-Reklam-
0 oy
(90 puan) tarafından
15 aylıktı kendi odasına ayırdım 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

3 yaşında hala yanımızda ama yaza yatak odası yapicam o zaman ayiracam 

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hiç bizle yatmadı hep beşiğinde yattı 1 yaşından itubarende odasında yatıyor şimdi 2 yaşında bebeğini alıp yıkıp geldi diyor gidip yatıyor hiç te sallamadim. Ben 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
6 aylıkken ayıracaktık yaşam koşullarımız değişti 18 aylıkken ayırdık keşke daha önce ayırabilseydik. Tam sırası bence. 
0 oy
tarafından
28 aylıkken ayırdım ben kendi yatıyor odasında bazen gece geliyor bizim odaya ama 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
3 ay kadar küçük bir beşikte yattı kendi odasında salonda tasiyorduk sonra kendi yatağında yattı biz onun odada yattık 9 aylıktan beri tek kalıyor odada kuzum sıkıntı olmadı şükür ama hiç kendi odamizda yatirmadik
0 oy
(8,359 puan) tarafından
3 4 aylıkken ayırdık galıba ya da 6 aylık bılmıyorum alıstır yatsın canım gel git sana zor olmazsa 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Hiç yanımda yatırmadım hep korktum kendi beşiğinde uyudu 1 yaşından biraz  büyüktü kendini yataktan atmaya çalışınca yatak aldık ilk gün ortadan kayboldu çocuk bütün odaları aradım yok meğer yatağına gidip yatmış sonrasında hep odasında kaldı yanında yatırmayı bırak alışırsa çok zor olur oda ayırmak 
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Kizimi 7 aylik ayirdim odasini .yatak odasinda besikte yatiodu kendi idasina gecti.kolay oldu.suan kiz 6 yasinda oglan 7 aylik.ablasinin yanina  yani ablasiyla ayni odaya   koymak istiyorum park yatagi kizimin bazasinin karsisina.ama gece cck ablayi uyandirir emerken.sabahda abla oglani uyandirir okula kalkarken.bi turlu cesaret edemiorum.haziranda anca gakiba okullar kapaninca ayircam .oglan 1 yasinda olmus olcak.insallah gec kakmiş olmam cabuk alisir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 77 göst.
23 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Ada_ (4,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 419 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu

381,378 soru

11,417,801 cevap

34,971 kullanıcı

...