0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Akrabalarima soylemek istemiyorum bi isim varda onun hayirli olup olmicagini ogrenmek icin istiareye yatabilirmi benim icin birisi acaba :/ kendim yatamiyorum reglyim ve acil donus yapmam lazim bi is icin lutfenn :(

7 Cevaplar

+1 oy
(867 puan) tarafından
İstihareye başkası için yatımaz. Kişinin bizzat kendisi yatmalıdır. Ayrıca mesele rüya görmek değil kalbe doğan histir. Yani istihareye yatarsın ve sabahına o iş hayırlı mı değil mi içine bi his doğar. Eğer hala kararsızlık varsa 7 gün boyunca istihareye yatmaya devam edilir. Rüya görmeyi ya da rüyaya göre amel etmeyi bekleme istiharenin amacı bu değil 
(372 puan) tarafından
Kesinlikle mesela yeşil görmek vs hayırlı derler ama alakası yok. Rüyadan uyandığında sende bıraktığı etki önemli olan nokta.
(1,402 puan) tarafından
Renk görüyorlar genelde bende öyle olmuştu
-Reklam-
0 oy
(1,402 puan) tarafından
Rüya zaten hemen bir günde görülmüyor  5 gun icerisindr falan görülüyor birisinin senin icin en fazla 1 hafta falan istiareye yatmasi lazim ben seneler önce kendim icin yattığımda  3. Gunde görmüştüm 
0 oy
(2,673 puan) tarafından
Farklı biri yatsa sizin gibi hisisedip o niyetle yatamaz ki güzel sonuç alamazsınız. Sizin yatmanız lazım ki nasıl hayırlı olduğunu kendinizce yorumlayın. Sorunun çözümü için sahibin yatması daha doğru geliyor bana. 
0 oy
(584 puan) tarafından
Nurdan biri seni tanımaz etmez olacağını sanmam ama kardeşim guvenecegin hiri varsa anlatıp yatabilir görürde
0 oy
(1,476 puan) tarafından
Yatabilir benim eşim için bı abla yatmıştı hatta ilk seferde.gordu çok güzel gormustu bende yattım ilk seferde gördüm hatta
0 oy
(305 puan) tarafından
En az 1 hafta arka arkaya yatman lazim 
0 oy
(878 puan) tarafından
Milletin işi gücü yok senin için istiareye yatacak:) Başkası için de yatılmaz diye biliyorum.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 146 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 77 göst.
23 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Ada_ (4,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 417 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 142 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu

379,146 soru

11,349,482 cevap

34,814 kullanıcı

...