0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Birbirimize çok düşkünüz kızım gibi büyüdü şimdiden en ufak bebeğe bir şey alsamm kıskaniyor üzülüyorum. Bir de onu çok seviyorum şu düşünce var kafamda belki size saçma gelebilir acaba kendi kızımıda kardeşim kadar çok sevecek miyim şuan en gözbebeğim o 

35 Cevaplar

0 oy
(1,195 puan) tarafından
Kardeş sevgisi farklı evlat sevgisi farklı tabiki çok seversin 
(823 puan) tarafından
İşte diyorum acba hangisi daha baskin:)
(1,195 puan) tarafından
İkisinin yeri de farklı ama bence evlat
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Tabiki seversin. Şöyle diyim kardeşin canın gibi seversin karnındakini candan öte seversin :))
(823 puan) tarafından
Herkes öyle diyo :)
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Kendi çocuğunu su hayatta sevdiğin herşeyden çok seviceksin. Bebeğine aldığın şeyleri kardeşine gösterme sende canım. O da artk idrak edebilecek zamanda. Sadece kabul etmesi zaman alır. Ben evlenince kardeşim psikolojik olarak bitti. 2 yılda toparladık. Arada 10 yaş olunca :)
(823 puan) tarafından
Ben evlendigimde yataga iseme huyu cikarmisti bir anda. Simdi bile pesimden aglar. Kasitli göstermiyorum aslinda anneme resim atiyorum vs bir sekilde telefondan falan görmüs evime geliyor besik vs goruyor yoksa sunu sunu aldim demiyroumda iste sanada sundan aliriz vs diyip kucuk hediyeler aliyorum bizde 18yas var aramizda :))
(1,103 puan) tarafından
Senin o evden gitmen onun için bı travmayken şimdi sevginin azalacağı korkusu başlamıştır. Sizin ki fazla bağlanmış. Anne statüsünde görüyo sanırım. O yüzden bence psikolojik destek almasını sağlayın. Allah korusun yarın bebek olduğunda görmediğin bı yerde zarar bile vermek isteyebilir. Çünkü paylaşmak istemeyebilir seni
(823 puan) tarafından
Evet herkes yalniz birakma falan diyo
(1,103 puan) tarafından
Kesinlikle . O yüzden bı pedagogla görüşmenizi öneririm. Çok fayda sağlayacağına eminim
(496 puan) tarafından
Bizimde 9 yaş var gece rüya görüp korkuyordu abla abla diye uyaniyordu. Canım benim ama beni çok üzüyor artık keşke hep o zamanlarda kalsaydik
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne kardeş ne koca ne ana ne baba. Evlat sevgisi yanında bu sevgiler hafif kalıyor göreceksin... 
0 oy
(218 puan) tarafından
Evlat çok başka dogurunca anlarsın :))
(823 puan) tarafından
İnsallahh idrak ederim layigiyla ❤️
0 oy
(10,036 puan) tarafından

Off hemde nasil seveceksin kimsenin hicbiseyin yerine koyamayacaksin. Benim kaynimin oglu var ben evlendigimde 3.5 yasinda falandi. Esim oyle seviyoduki onu hani gorsen kendi cpcugu olsa oyle sevemez dersin. Alir gezdirir yedirir icirir hediyeler falan. O benim ilk goz agrim derdi. Sonra biz evlendik 1 yil icinde oglum dpgdu iste. Simdi bi gor gozunun icine bakiyo. Benimki 2.5 yasinda oda 7 olcak. Boyle kilina zarar gelcek diye pesine dolasiyo ici gidiyo onlara gidince yada onlar gelince. Diyorumki noldu. Diyoki evlat bambaskaymis nasil koyuyo bana diyo bisey yapinca :D

(823 puan) tarafından
Benimde gozbebegim isteee esini anliyorummm dogumdan sonra yine anlicam galiba :D
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ablamla ben :D  o da beni büyüttü ilk başta kıskanır çocuk sonuçta ilerde onlarda abla kardeş gibi olurlar tecrübeyle sabit 
(823 puan) tarafından
Ay kiyamammm kiz kardesss candirrrr ❤️❤️
(2,651 puan) tarafından
Ablam ne zaman yigenimle gezse kedi gibi bende giderdim tabi o ayri yiğenim arabasında ben yanlarında şimdi yiğenim oğlumu seviyo yani hayat çok tuhaf ama güzel :) :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim de erkek kardeşim 8 yaşında oğlumu çok kıskanıyor 2 yaşında oğlum oda benimle büyüdü annemlere gidemiyorum oğluma hiç rahat vermiyor sürekli huzursuzluk sürekli bir ağlama 
(823 puan) tarafından
Muhtemelen bizde öyle oluruz:(
(3,681 puan) tarafından
Oraya gittiğimde ona daha çok değer veriyorum ama o anlamıyor maalesef çok zorluk cekiyorum
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Evladını daha çok seveceksin canım ben doğum yaptığımda kardeşim iki yaşındaydı onu çok seviyordum hâlâ da çok seviyorum ama evlat bambaşka bir şey 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bebeğin dogsun ben kimseyi çok sevmemişim diyeceksin:)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
evladın olunca o sevgiyi tadınca kardesin ikinci planda kalacaktir . evlat bambaşka
0 oy
(444 puan) tarafından
doğunca görürsün böyle bir aşkk yokmuşş dersin . sağ salim kucağına almak nasipp etsin rabbim 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Evlat dedigin.   Anne babandan kardesden .  Kocadan hatta kendinden daha kiymetli inan.  
0 oy
(12,627 puan) tarafından
Bende kardeşimi buyuttum 20 olmuş ne ara 

Geldı burda işe başladı şimdi kızım ilk defa gördü baya güzel anlaştılar 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Küçük kardeşim 6 yaşındaydi çok severdim onu sej gibi derdim acaba hangisini çok sevecem ama ben oğlum doğunca kardeşimin sevgisini unuttum yani seviyorum tabi ama Evlat çok baska
0 oy
tarafından
Kızın senin canın senin kanın evlat sevgisi başka kardeş sevgisi başka 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Benimde öyle erkek kardeşim var 6 yaşında 30 haftalık hamileyim her şeyim kardeşim bütün dünyam resmen tabiiki evlat ama ben kendi çocuğuna düşüp onu ihmal edip üzmekten korkuyorum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bende kardeşimi büyüttüm beni annesi bilirdi . hâlâ daha öyle annemden çok bana düşkün .birde kızım oldu . hamileyken bu kadar değildi doğumdan sonra aşırı kıskandı sürekli ağlardı beni sevmiyorsun unuttun fala  derdi .kızımı bile sevmedi aylarca uzak durdu .şimdi 7 aylık oldu şükür alıştı .yine de onun yanında çok fazla sevgi göstermğyoruz hemen kıskanıyor morali bozuluyor .ama şöyle de bir gerçek var ki evlat sevgisi bambaşka .kardeşini bile görmüyor gözün 
0 oy
(178 puan) tarafından
Sen beni anlatmışsın benim kardeşim de 8yaşında bir daha bir insanı bu kadar sevebilirmiyim diyorum herkes evlat daha farklı olacak daha çok seveceksin diyor ama daha çok sevebileceğimi düşünmüyorum eşit severim en fazla herhalde benimkide kıskanıyor biraz hem çok seviniyor ama bir yandanda kıskanıyor 
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Bende erkek kardeşimi büyüttüm kızım doğduğunda 10 yaşındaydi şimdi 16 altı ilk başlarda kıskandı ama hep eşit davranmaya çalıştım öyle öyle alıştı oda ve hala yanıma gelince ablişim der sarılır kolumu omzumu yanağımi saçımı öper temas bağımlısı gibi hep bana yapışık ablişim ablişim güzel ablişim der 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 208 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 82 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu

379,763 soru

11,368,514 cevap