0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Kızım hasta falan değildi dün akşam başladı gıcık şeklinde öksürüyo birden gelip bir süre öksürüyo sonra kesiliyo tekrardan başlıyo sanki balgamda var hırıltılı öksürüyo nerden çıktı durduk yere bu sekild3 olan var mı ne yapsam gecer  

7 Cevaplar

0 oy
(103 puan) tarafından
oglumda ilk basladi parca parca hiriltili oksuruk neyse hastane ilac derken zar zor ilesti simdi 28  haftalik hamileyim tam 10 gundur sadece oksuruk ama siddetli bogazim parcalabiyor resmen ne ictiysem ne yediysem gecmiyor yarin dr gidicem uykular haram resmen cok gecmisler olsun hepimize
(771 puan) tarafından
Ayy valla bu da yeni salgın mi ne bitmiyor bir türlü hastalığı ya bu devirde hepimize geçmişler olsun insallah
-Reklam-
0 oy
(362 puan) tarafından
Canım geçen hafta salı günü kızım da birden öksürmeye başladı iki gün sonra ateşi çıktı acile gittik birkaç ilaç verip gönderdiler ama hiç geçmedi sonra kendi doktorumuza gittik devlet hastanesi doğru düzgün bakmadığı için anlamamış ve kızım zatürre olmuş şimdi antibiyotik iğne hava makinesi zorlu bir tedavi süreci yaşıyoruz mutlaka doktora gidin çok çabuk ilerliyor ve çocuklarda bronşit zatürre salgını varmış geçmiş olsun çok 
(771 puan) tarafından
Eşim gelince akşam götürelim zaten kan tahlili de yaptiracaktim sağol canım size de geçmiş olsun
(362 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
(8,351 puan) tarafından
Doktora götür bogazında mı gogsunde mı baksın once canım. Götürmem diyosan da ayak altına sarımsaklı yag sürebilir zerdecal bal limon macun yapıp yedırebılırsın ıhlamur felan kaynatabılırsın 
(771 puan) tarafından
Yok canım bu akşam götürucez ilerlemesin salgın varmış zaten tahlil de yaptiracaktim
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Kiz bizde de aynı ya bende kızımda cok oksuruyoruz buradan biri kuru dut suyu dedi bana ama ben daha deneyemedim sen dene istersen 
(771 puan) tarafından
Aksam bi doktora goturcez salgın varmış ya bi bitmedi
(1,334 puan) tarafından
Evet yaa bi bitmedi İnsaAllah iyi olur bebisler
0 oy
(3,279 puan) tarafından
Kesinlikle doktora götür oğlumda öyleydi peşine qteş geldi ama 38 i geçmeyen ateş öksürük şurubu calpol falan vermeme rağmen 3 günde ciğerlerine indi. Sakın ihmal etme mutlaka birinden geçmiştir. Oğlumun da bişeyi yoktu avm de bi çocuk öksürdü yanında ben ondan şüphelendim
(771 puan) tarafından
Ayy Allah korusun bi yere de çıkarmıyoruz ama yine buluyo ya bu akşam mutlaka goturcem
(3,279 puan) tarafından
Bizde öyleyiz valla o kadar sakınıyorum ki ama kalabalık ortama girdiyse olmuştur
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bu senenin hastalığı öksürük üzerine kurulu sanırım herkes öyle bizde öyleydik
(771 puan) tarafından
Bitmiyo bir türlü ya
0 oy
(267 puan) tarafından
Gecikmeden götürün derim . Oğlumunda hicbiseyi yoktu 8 gundur oksuruyor 2 şişe antibiyotik bitirmek üzereyiz hava veriyorum o biraz iyi geldi ama atesi surekli iniyor cikiyor Allahim sifalar versin
(771 puan) tarafından
Herkeste var sanırım bu akşam kesin goturcem eşim gelsinde ilerlemesin en azindan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 140 göst.
0 oy
6 cevap 190 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 478 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde mulife (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
19 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu

381,027 soru

11,407,133 cevap

34,943 kullanıcı

...