0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (7,375 puan) tarafından
Kızlar spiral var 14 gün gecikmem sürekli tuvalete gitme arada baş dönmesi ve bulantı var adetle aynı bekirtiler diye önemsemedim bu kadar geciken var mı 2 yıldır spiral var bu sefer çok geciktide sorayım dedim bilen var mı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim bu ay 6 gün geçmişti regl oldum ama 2 hafta da çok fazla bir test yap derim
(7,375 puan) tarafından
3vet 1 haftayı bende normal sayıyorum cabim ama 1 inde olmaliydim şuan 14 u tık yok arada bir kasık ağrısı var ama belirtilerin ilk gebeligimdede aynıydı adetle anlamamıştım buda adetle aynı belirtiler anlamadım en iyisi test alayım ben bugün
tarafından
Varsa da doktor ona göre çıkartır yada çıkarmaz rskine göre bakar..haber ver bari cnm merak ettim
(7,375 puan) tarafından
Aynen canım bugün Alaçam ya bir yapayım ona göre çıkarılır
(7,375 puan) tarafından
Haber veririm canım saol
(7,375 puan) tarafından
Canım erken gebelik testi yaptım negatif çıktı en iyisi rendavu alıp kadın doğum agidiyim niye böyle çok gecikiyor ki anlamadım valla
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ben 10 yıl kullandım birgün bile gecikme olmadı canım degismede olmamıştı 4 gün olurdum iki hafta önce yeniden taktırdım hala kesilmedi kanamam ya senin baya gecikmiş bir test yap bakalım ama inşallah yoktur annem teyzem spraille hamile kalmıştı gecikti diye onemsemedilerdi ama ikiside hamileydi:((
(1,125 puan) tarafından
Haa iyi bari canım sprail olsa bile dediğim gibi annem teyzem hamile kaldı annemin bebeği spraille yapıştı aldılar bebeği sabah demek istemedim korkma diye sevindim senin adına
(7,375 puan) tarafından
Saolsin canım benim şuan maddi açıdan yetemeyecegimizi düşündüğüm için istemiyorum
(1,125 puan) tarafından
Yaaa her anlamda çok zor ki bebeğim üç buçuk aylık rabbim olmayana versin o kadar zor oluyor ki bakmak kendimi unuttum resmen pahalılık desen almış başını gidiyor zaten:(
(7,375 puan) tarafından
İşte 2 yaşında kızım var güvenemiyorum şahsen yetecegimize
(1,125 puan) tarafından
Bu devirde Sakıp Sabancı olmak lazım yetmek için :)))
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kızlar başka fikri olan yok mu 
0 oy
tarafından
Belki kaymış olmasın cnm bilemedim
(7,375 puan) tarafından
Saolsin canım vallahi bende öyle sandım bu kadar gecikme olunca erken gebelik testinde çıkmadıysa yoktur diye düşünüyorum
tarafından
Aynen öyle cocugun kac aylık
(7,375 puan) tarafından
2 yaş 2 aylık canım 2 aylıktı spiral taktırdım
tarafından
Benim gibi bende öyle yaptım suan 2 yaşında Allah bağışlasın
(7,375 puan) tarafından
Aynen canım ben önlemini aldım olursada Allah'ın takdiri tabiki
0 oy
(5,081 puan) tarafından
Bence sen bir test yap canım bende daha önce kullandım spiral ama hiç adetim gecikmemisti
(7,375 puan) tarafından
Ben en iyisi birazdan gidip alıyım canım hep bugün olurum yarın olurum dedim bir haftada gecikme normal diye bekledim ama 14 gün oldu hayla tık yok
(5,081 puan) tarafından
Vala git test al yap sen iyisi, çünkü baya gecikmiş bir kaç gün olsa neysede en azından öğren varmı birşey yok mu ona göre eğer varsa hemen spirali cikarman gerekiyor canım
(7,375 puan) tarafından
Burda arkadaşıminda vardı spirali duruyor daha cokarmamaislar 3 aydan sonra cikariyorlarmis

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 98 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 260 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
29 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisaa d (1,647 puan) tarafından soruldu

384,690 soru

11,507,536 cevap

35,162 kullanıcı

...