0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Hanımlar artık renkleri öğretmek istiyorum çoğu şeyi anlıyor konuşuyor küçük renkli toplarimiz var onlarla öğretmek istiyorum siz kaç aylıkken öğrettiniz şuan vakti mi acaba 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kucuk kitapciklar var renkler sayilar meyveler sebzeleer gibi set olarak ondan aldim ben faydali olur
(364 puan) tarafından
Set olarak kartları almıştım orda var ama onunla hic olmadı
tarafından
Şarki seklinde soyleyerek renkleri gostermeyi bi dene canim belki daha akilda kalici olur benim oglum henuz konusmuyo etkinlik yapiyorum ama hic faydasi yok 20 aylik
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
Oyun sırasında öğreniyorlsr zaten ben her şeyin rengini söyleyerek oyun oynuyodum aa mavi araba geliyo mavi arabaya kırmızı top yükleyelim gibi gibi öyle öğrendi 
0 oy
tarafından
Canım öğretir gibi değil de oyunla öğretmek gerekiyormuş işte kırmızı topu koydum mavi topu koydum gibi 
0 oy
(3,069 puan) tarafından
Renkleri ile söylerek öğrettim ben mavi lego kirmizi araba sari top gibi birde disarda yürüyüşe ciktigigimizda bak siyah araba senin ayakkabilarinda Siyah,aaa bak gri araba benim eşofmanin gri aaa kirmizi araba sapkan kirmizi gibi ☺️☺️
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Herşeyin rengini söyle. Öğretmek istediğin herşey için bunu dene. Gündeminde ne varsa onu sık dile getir. Mesela sana kırmızı elma getirdim. Bu yeşil tişörtü giyelim. Beyaz kuşlara baksana gibi. Mesela uzun kısa kavramı da. Kraker yerken bu uzun bu kısa diyebilirsin. Ben bu yöntemle başladım. Çocuğu kitaba falan boğmak.istemedim ki kitap da ilgisini çekmedi kizimin o dönem. Şuan 3 yaşında ve el yeteneklerini geliştiren kitaplara ilgisi 
0 oy
(356 puan) tarafından
Başla bence canım ben küçüklüğünden beri hep öğrettim sorduğumda 1 yaşındayken bile gösteriyordu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 410 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Hulya27 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 465 göst.