+3 oy
946 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hic cabalamadan direk hamile kalan arkadaşlar ne kadar şanslısınız bende öyle olmak icin herşeyimi verirdm artık canım yanıyor Allah rızası için hamile olanlar banada dua etsin 

44 Cevaplar

+3 oy
(7,376 puan) tarafından
Hamile değilim ama burda iki kişiye dua etmiştim şuan ikiside hamile Allah gönlüne göre versin kucağını boş birakmasin sanada hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin canım inşallah Allah'ın izniyle seninde hayırlı bir evladın olur 
(7,376 puan) tarafından
Allah sanada nasip etsin canım benim Allah herşeyi gönlünüze göre versin inşallah kucaklarina evlatsiz bırakmasın hayırlı evlatlar nasip eylesin
tarafından
Banada dua eder misin ya 2. Çocuğu istiyorum 1 yıldır olmuyor. 5 aydır klomen kullanıyorum geçen ay çatlama iğnesi vuruldum o da işe yaramadı adet oldum şimdi yine vurulacam iğne halbuki ilk çocuğum kendi kendine olmuştu :((((
(3,226 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(7,376 puan) tarafından
Mls2121 canım Allah kucağını boş birakmasin tez zamanda çocuk nasip eylesin sağlıklı hayırlı evlat nasip eylesin inşallah
tarafından
Teşekkür ederim kuzum❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnsallah cnm insallah Allah sana da evlat versin
tarafından
Allah razı olsun
tarafından
Tedavi oluyormusun cnm
tarafından
Aşırı enfeksiyon vardi canim geçen ay ilaç tedavisi oldum şuan adetim birde rahim ağzı gerideymis biraz oda kilodan kaynakli galiba 90 kiloyum ama veremiyorum
tarafından
Rabbim kimsenin kucagunı boş bırakmasın cnm
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(209 puan) tarafından
Kistin falan mı var yada enfeksiyonun arkadaşıö 1 senedir uğraşıyor meğer kisti varmış ilaç kullandı geçti 2 ay sonra hamile kaldı hemde ikiz. Rabbim seninde gönlüne göre hayırlı bir evlat nasip etsin amin
tarafından
Kistm yok enfeksiyon vardi bu ay ilaç tedavisi oldum şuan adetim birde kilom fazla ama veremiyorum
(209 puan) tarafından
Enfeksiyon da engelliyor ilaçları düzenli kullanın tamamen geçtiğinde ilaçlarında etkisi kaybolunca kalırsınız Allah'ın izniyle  doktor kilonuzu sorun oluşturduğunu söylemediyse sorun etmeyin bi tanıdığım 120 kilo ile doğum yaptı
tarafından
Doktor çok aşırı demedi ama biraz ver iyi olur dedi canim
(209 puan) tarafından
Siz içinizi ferha tutun umudunuzu yitirmeyin ne kadar süredir bekliyorsunuz
tarafından
3 sene oldu
0 oy
tarafından
Canimm benimn . Rabbim  en guzel en hayirli evlat nasip etsin sana daa   

Rabbim cocuk bakamayanlara itip kakalayanlara degil de 

Insallah senin .ve  senin gbi bir cok kisiye 

Bebegim olsun diye çırpınan her anneye babaya  evlatlar nasip etsin 
tarafından
Amin amin canım Allah razı olsun senden seninfe varsa bağışlasın rabbim
0 oy
tarafından
Rabbım en kısa zamanda sana da Hayırlı, saglıklı bır evlat nasıl etsın ınsaAllah ♥️
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Allah en kısa zamanda sanada nasıp etsin inşallah 
tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(134 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte yüzünü güldürsün muradına erdirsin inşallah 
tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Allah en yakın zamanda kucağıni doldursun inşallah şuan kendimden utandım 2. Oğlumu hamile olduğumu öğrenince çok almıştım istemiyorum diye.... Şuan kendime o kadar çok kızıyorum ki iyi ki diyorum iyiki olmuş Rabb'im isteyen hak eden herkese nasip etsin inşallah 
tarafından
Allah razı olsun evlatlarınizi bağışlasın inşallah
0 oy
(3,530 puan) tarafından
Senden yaşça büyüğüm sadece abla tavsiyesi eşim madde bağımlısı demişsin. Bağımlılığı için tedavi olduysa öyle bebek yap. Allah eşine şifa sana da bebek versin hayırlısı ile inşallah 
tarafından
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ablacım eşim tedavi oldu şuan hiçbirşey kullanmiyor buna eminim şuan tek eksik cocugumz bence rabbim herkese hayırlısını nasip etsin bizede
(3,530 puan) tarafından
Çok şükür sevindim. Rabbim kucağını doldursun bebişlerle inşalllah
tarafından
Allah razı olsun ablacım
0 oy
(347 puan) tarafından
Rabbim en kısa sürede nasip etsin bende geç hamile kaldım darısı senin başına inşallah 
tarafından
İnşallah canim
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Rabbim hayırlısıyla kucağını doldursun insallah 
tarafından
Amin inşallah saol
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Rabbim hayırla sağlıkla evlatlar nasip etsin inşaAllah 
tarafından
Amin inşallah gülüm
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Senin bizden daha uykuya doymuş daha dinç daha gezgin daha sosyal daha bol vakitli olmaya hiç hakkın yok onun için Rabbime duam sana tez zamanda evlat nasip etsin tombik suratlı bal dudaklı elma yanaklı gazsız sıkıntısız Bi bebeğin olsun sonra da gel burda arkadaşlar anne olmak çok zormuş niye uyumuyor nesi var diye postlar aç ☺️❤️
tarafından
Ay çok teşekkür ederim iyiki varsınız
0 oy
(210 puan) tarafından
Öyle demeyin nasip ne zamansa o zaman bulur seni 7 yıl çocuğum olmadı ilk tüp bebek denemem de  tutu her zaman derim Allahım kimseye evlatsizligi yaşatmasın inşallah en güzel en hayırlı zamanda sanada nasip eder inan insan çok yıpranıyor ama sabır tevekkül çok önemli 
tarafından
Aynen ama üç sene oldu bazen insn cok kötü oluyor
(210 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum Allahım tez zamanda sanada o duyguyu yaşatsn inşallah
tarafından
Amin inşallah gülüm
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Kac yilik evlisin kuzum..derler ya kimin neyi yok onu istermis.bebeyi olupda hemen gebelik olusanlar adeti gecikince korkuyor acaba yinemi gebeyim diyye.gebelik olusmayanlar tabiki gebe kalmak istiyor.

O yuzden er seyi asirisi sarar .cok cocuk dogurub korunarak yine geve kalnakda iyi bisey diyil su zamanda 

Allah isteyen her kesin kucagini doldursun insAllah .seninde kuzum hayrlisiyla
tarafından
Allah razı olsun canım 3 seneye oldu evliyiz rabbim herkese hayırlısını versin bizede
(3,853 puan) tarafından
Amin kuzum amin. Gebelik olusmadimi hic yoksa oldudadusukmu  oldu simdiye kadar
tarafından
Yokya hic olmadi
(3,853 puan) tarafından
Dra gittinizmi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim tez zamanda kucağını doldursun 
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Ne  zamandır  olmuyor canım 
tarafından
Üç senedr canım
(2,271 puan) tarafından
Benimde  6 senedir  olmuyor  canım  Rabbim  isteyen herkeze nasip etsin inşallah
tarafından
Senin nedeni ne canim
(2,271 puan) tarafından
Polikstik  oval  var  canim  bende  ondan  olmuyo
0 oy
(385 puan) tarafından
Canim benim cok duygulandim bende iki evladimida cok sukur hemen aldim kucagima Allahim sanada tez zamanda nasip etsin cani  gonulden dua ettim kuzum benim
tarafından
Allah razı olsun canım benim Allah evlatlarinizi bağışlasın
(385 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun
0 oy
(230 puan) tarafından
Allah en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah canım. Sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun saolun
0 oy
(3,226 puan) tarafından
Bizde Anne olacağız. Ben inanıyorum. Sakın vaz geçme. Ve çok iyi dr bul.
tarafından
Beni en iyi sen anlarsin gülüm rabbim hepimizin gönlüne göre versin
(3,226 puan) tarafından
Canım gebe kalmayı zorlaştıran sorun ne?
Ben tam 1buçuk senedir iyi bir doktor bulamadım. Şimdi iyi doktor buldum. Tahlillerdeyiz henüz.
tarafından
Canım aşırı enfeksiyon vardi bende bu ay ilaç tedavisi oldum birde rahimim gerideymis biraz oda kilodan kaynakli şuan doksan kiloyum adetim şuan yarin hayıt tohumuna başlayacam birde sırtimin altına yastık koyacam bu ay bakalm hayırlısı
(3,226 puan) tarafından
Enfeksiyon tahlilini meniden'mi verdin?
Ben meniden verdim.bu sabah cevsplar çıktı.  Çok hafif 1tane enfeksiyon çıktı.
Ama rahmim sağa öne eğikdi. Eli şifalı kadın bulduk. Koca karı yöntemleri denen cinsden. Göbeğimin etrafında masaj gibi rahmimi sıyırıb ortaya getirdi. Ve belimi iple çekti.
Hormonlarımda da hafif dengesizlik var. Tedavimi alıcam. Sonuç alamazsam tüplerime yine baktırcam.
tarafından
Evet canım bende meniden verdim alttan muayenede rahim ağzı geride dedi bunun için de herkes yastık kullanmam gerektiğini söyledi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 429 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Neslihannayaz (7 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 403 göst.
0 oy
4 cevap 274 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu