0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim ablam kız cocugu istiyordu hep yapmis dogru cikmis .

• Kız: Cinsel ilişki, hesaplanan yumurtlama tarihinden üç ila dört gün önce gerçekleşmiş olması halinde, daha uzun ömürlü X kromozomlarına sahip sperm hücrelerinin yumurta hücresini dölleme şansı artar.
  • Erkek: Yumurtlama anından kısa süre önce, daha hızlı hareket eden ve Y kromozomu taşıyan sperm hücrelerinin, yumurta hücresine ulaşma olasılığı daha yüksektir.

3 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ona göre yapmadık ama bunlar doğru, şansı artırır
(5,132 puan) tarafından
Benim 1 oğlum var hatırlıyorum yumurtlama gününde tek korunmasız ilişki oldu, kızımda  öncesinden de oldu.
Şimdi 3.ye hamileyim yumurtlama günlerini takip ettim, ama 2 günde 1 ilişki oldu erkek gibi görünüyor hayırlısı inşallah
tarafından
Ay ciddimisin o halde dogru yani
(5,132 puan) tarafından
Bilimsel olarak yukarda yazılanlsd gibi canım,  y kromozomu daha hızlı ama dayanıksız x kromozomu dayanıklı ama yavaş, o yüzden şans artar ama tabi kesin tam böyledir diyemeyiz
tarafından
Bncede şans isi
(5,132 puan) tarafından
Nasipp
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından

Adet bitimi  ilk 5 gün hamile kalınırsa Allah 'ın izniyle erkek olur diye okumuştum oğlum a o ilk beş günün içinde yumurta sayımı sonucu 5 yumurtamdan biri olarak hamile kaldım  :) önce Yaradan dan isteyin inanark isteyin...

Allah gönlünüze  göre versin

tarafından
Insallah kuzum iki prensesim var ondan dolayi istiyorum ilk cocukmu? Canim
(265 puan) tarafından
2 kizin ardından oğlum oldu onu da çok istedim Allah ım da verdi şükürler olsun
tarafından
Benimde iki kizim var canim darisi basimiza ve isteyen herkeze versin once saglikli eli ayagi duzgun bi sekilde :)
(146 puan) tarafından
Ay benim de iki oğlum var bende bı kızim olsun çok istiyorum
tarafından
Insallah gonlune gore olsun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
İlk kızım için bşy diemem evlemdıgımde ilk ilişkide oldu ama bılıorum ki adettımden 21. 22 gun gecmişti. Ama 2. Kızım adetten hemen sonra kı 2 3 gunde bır yapılan sık korumasız ilişkiylerde oldu. 
tarafından
Olabilir canim dogruluk payi yok o zaman
(11,217 puan) tarafından
Bilmiorum ben buna göre yapmadım:)
tarafından
3 dusununce bundan 8 sene snra denerim bi
(11,217 puan) tarafından
Hayırlısı Allah gönlüne göre versin
tarafından
Amin cumlemizin

İlgili sorular

0 oy