0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar son postuma o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki mutluluktan gözlerim doldu. Bu platformda bir kez daha sizin gibi kardeşlerimin var olduğunu anladım . Bazı kadınlar kadınların düşmanı gerçekten . Özür dilerim herkese cevap veremediğim için. Kızımı uyutuyorum . Çok seviyorum hepinizi ❤️

12 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından

Ağzı olan konuşuyor kuzum boşver :D

tarafından
Öyle valla onu anladim
-Reklam-
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Okudum ve o kadının gözü kör yada gözlük takması lazım edepsiz 
tarafından
Pislik bütün moralimi bozdu
(17,723 puan) tarafından
Çin malımı kız senin moral djsjjs ne bozulcak aksine şımar kıskanmış işte barizndndjd
tarafından
Hahaha deli :D
(17,723 puan) tarafından
:D napim kız
0 oy
(6,970 puan) tarafından
Bacım kurban oluyum benim oğlana bi de sen oku 
tarafından
Ay durduk yere insanın başına iş açıyorlar ya çok üzüldüm inan . İnşallah duzelir okudum dua ettim canm ❤️
(6,970 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun bıraktım bakalım inşallah uyanmaz
tarafından
İnşallah rahat rahat uyur cnm
0 oy
(6,166 puan) tarafından
Kız sen aynada kendini görmüyo musun ❤️ ne takiyon öyle konuşanlari koca kariymis daha senin yaşına gelmedim deseydin ya 
tarafından
Ay çok sağol canım. Bugünkü yorumlar moralimi düzeltti . Çok sağolun hepiniz ❤️
0 oy
tarafından
Egitimle dis gorunus arasinda nasil bir baglanti kurmus anlayamadim mantik problemi var herhalde boyle anormal insanlara cevabini o anda vermelisin yoksa seni manipule ederek özgüvenini dusurebilirler su an oldugu gibi. Ayrica her sey egitim de degil dis guzellikte degil onemli olan karakterli ve nezaketli olabilmek. Sende yasin kucuk oldugu belli ve guzelsin masallah bos yere takinti yapma
tarafından
Ben de bir yere gidildiği zaman oturmayı kalkmayı ne dediğini bilen insanlardan olmaya çalışırım hep . Önemli olan şeyler bunlar bence . İnsanların durduk yere moralini bozmaya ne gerek var
tarafından
Kusur bakan gözlerde canım neye nasil bakarsan öyle görürsün
0 oy
(2,141 puan) tarafından
Artimi verdim çok tatlısınız kim ne düşünüyor sa düşünsün her zaman kendine güven ve kendini sev mileti de hiiiic tınlama
tarafından
Evet çok haklısın canm önemli olan insanın kendine değer vermesi çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(3,794 puan) tarafından
banada kimi guzelsin der kimi cirkinsin der. ikisinin dediginede inanmiyorum :))))  bosver millet begensin diye yaratilmadik . herkes bisi der
tarafından
Ne guzel söyledin . Millet beğensin diye yaratilmadik . ❤️
(3,794 puan) tarafından
oyle ama canim . Allah herkesi farkli yaratmis ayse fatma begensin diye yaratmadi .  gidip magazadan agiz goz secip  kendimizi yapmadikya. kimsenin kimseye bisey demeye hakki yok . vede guzelsin Allah guzel yaratmis . onu diyen insan bunun bilincinde olsaydi zaten demezdi bosver. banada kimi oyle kimi boyle diyo kimi begenir kimi begenmez . begenenede begenmeyene Allah boyle yaratmis der gecerim
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Rica ederim tatlim.   Ama fotolar googlede 
(4,637 puan) tarafından
ne yaziyorsunuzda cikiyor
(1,118 puan) tarafından
Baslikda yazanlarin aynisini Yaz cikiyo
(1,118 puan) tarafından
Gorsellerde
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Gerçekleri yazdık canm kimseyi takma 
0 oy
(15,958 puan) tarafından
Ne oldu ya ne kaçırdım ben yine
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Dur o postuna bakıyım bi
(3,244 puan) tarafından
MaşAllah çiçeğimçok güzelsin.
O söyleyen önce kıllı g.tüne baksın
0 oy
tarafından
Yeni gördüm postunu cidden söylüyorum bunu sana söyleyen kişinin göz problemi var yüzde yüz hemde 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 358 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 379 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
+2 oy
28 cevap 780 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,657 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 597 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gogolim (101 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı