0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (4,758 puan) tarafından
Iyi akşamlar güzel anişler nasılsınız iyisiniz inşallah ben 21 haftalık oldu bebeğim artık yavaş yavaş eşyayı almak istiyorum ilk gebeliğim olduğu için pek anlamıyorum bütün eşyayı alan yada doğum yapan anneler neler aldınız ilk zamanlar da 0,3 aylık mı aldınız hepsini yoksa büyüklerini de aldınız bilgili arkadaşlarım hepsini ayrıntılı yazsanız sevinirim şimdiden teşekkürler cevaplarınız için hepinize hayırlı sağlıklı gebelikler dilerim kuzucuklar ❤️ ❤️ ❤️ 

4 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından

Iyi akwamlar canim biz 19haftalik olduk daha kiyafet kismj hic bir wey almadim ama esyalardan anne kucagi aldik bebek bakim cantasi aldik bebek arabasi filanda ilk hamjleliyimden kaliyor bir tek yatak alicam ewya olarak oda son ayda inwallah:D

(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı teşekkür ederim canım benim ilk gebeliğin değil sanırım
(6,681 puan) tarafından
Hayir canjm 2ci gebelik..ilkde tecrubesizdim bir suru kiyafet falan almiwdim ama gereksizmiw annemler kaynanamlar yakin akrabalar her kes kiyafet almiwdi cogunu hic kullanamadim bilee
(4,758 puan) tarafından
Ya anladım canısı
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından

İyi akşamlar canım Ben 10lu ve 3 adet  5 li hastane çıkışı aldım sonra alt pijama aldım hediye olarak alınanlarda  var bana yaklaşık 5 -6 adet takım halinde .. Bornoz seti 2 adet ince battaniye ağız mendili 

Özellikle çıtçıtlı çok al ilk zamanlarda işine çok yarayacak en ufacık kirlenmede değişmek zorundasın..   

Daha sonrasını 6 aylık olarak al benim aldıklarım bu şeklde .. 

Biraz önce de yıkama setini aldım  ☺☺☺ 

Yarında inşallah cicileri yıkayıp  ütüleyip  çantamı hazırlicam  ❤❤❣

image

(4,758 puan) tarafından
Kaç haftalık miniğimiz kuzum
(4,875 puan) tarafından
30 haftalık olduk  :D
(4,758 puan) tarafından
Bunlar 0,3 aylık sadece canım
(4,758 puan) tarafından
Az kalmış canım benim
(4,875 puan) tarafından
Resimde 6 aylık olan takımlarda var onlar net çıkmamış.   Evet az kaldı :) heyecanla bekliyorum
0 oy
tarafından

Bizde 21+5 olduk cnm bende bugün post açtım pazartesi başlıyorum alışverişe sonradan bş anda alamayız bence zor olur gibi yani benim için öyle 2 zıbın 2 pjama fln almıştım ben pazartesi başlıyorum almaya 2hastane çıkışı 5 6 tane  zıbın kısa ve uzun, tulum, alt açma,, ağız mendili ,battaniye alıcm cnm şimdilik :)

(4,758 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım benim
0 oy
(8,265 puan) tarafından
0 3 aylık fazla alma daha cok 3 6 ay tercıh et canım cok hızlı büyüyolar cunku 
(4,758 puan) tarafından
Örneğin 6 takım 5li alırsam kaç tane sıfır üç kaç tane sıfır altı olsun tatlım
(8,265 puan) tarafından
Yanı hepsı olabılır canım.ilk zaman cok kusabılıyo bebekler anca goturur 6 takım sonrasında büyüyeceklerdır.
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı teşekkür ederim canım benim sağol tatlım cevabın için tatlım ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 452 göst.
0 oy
19 cevap 835 göst.
0 oy
1 cevap 56 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 471 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,178 soru

11,318,771 cevap

34,764 kullanıcı

...