0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar 2 aydırlı vücudumda bir kaşıntı var ve kızarıklık var heryerimde var özellikle göğüs bel yanları kasık kollar ve genital bölgemde doktora gittim biri dedi bişe yok stresten biri dedi derinde döküntü ya da mantar vardır dedi alerinit mi ne öyle bir hap verdi birde losyon verdi hiç fayda etmedi nolur sizce ne olabilir ya da evde ne yapabilirim deli oluyorum özellikle geceleri kaşıntım başlıyor sabah da oluyor ama gece daha çok 

6 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Karaciğerine baktır bide
(85 puan) tarafından
Gittim kuzum tüm tahlillerim temiz çıktı ama şey dedi d vitamini ve demir eksikliğin var dedi onla alakası var mıdır ki acaba bilemedim
(2,769 puan) tarafından
U.y.z olabilirmi acaba
(85 puan) tarafından
Yok kuzum çok şükür değil 2 doktor da yoktur dedi d vitamini ve demir eksikliğin var dedi ondan olabilir mi diye düşünüyorum
(1,975 puan) tarafından
Ondan olmaz kız stresden olabilir bnim stresden oluyor
-Reklam-
0 oy
(3,684 puan) tarafından
Diğer aile üyelerinde de varsa uyu.zdur yoksa bilemedim herhangi bir ilaç vs. Kullanıyor musun yan etki yapabilir 
(85 puan) tarafından
Yok **** değil dedi ailemde de yok çok şükür birtek bende var niye bir türlü anlamıyorum birşeye alerjim de yok öyle ama vardır rabbimin bir bildiği
(3,684 puan) tarafından
Belki deterjandan da olabilir canım
(85 puan) tarafından
Aslında farklı olarak kullandığım bişe yok hep aynı marka ama bilmiyorum
0 oy
(3,029 puan) tarafından
Alerjik ise son 2 aydir kulanilandiginiz detarjann sampuan sabun jel parfüm onlara bir bakın derim.Ama alerjik değilse bir karaciğer enzimlerinize baktirmaniz da fayda var.
(85 puan) tarafından
Doktor d vitaminin eksik demir eksikliğin baya düşük dedi bunlardan olabilir mi peki
(3,029 puan) tarafından
Açıkçası bilmiyorum sizin için int baktım ciddi demir ve d vitamini eksikliğinde kasinti oluyormuş
Demir eksikligi benim bildigim  halsizlik geçmeyen uyku hali ,d vitaminide krmik ve kas ağrısı  depresyon ve anksiyete yapıyor
(85 puan) tarafından
Uykum çok geliyor ama yatamıyorum yatmak istesem direk kaşınıyorum gece deli ediyor özellikle beni saat kaç oldu hala yatamadım mesela dua edin nolur kimin duası kabul olur rabbim bilir sadece
(3,029 puan) tarafından
İnşallah iyileşirsiniz Acil şifalar dilerim
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Bagısıklıgın dusuyor olabilir baharatlı yememeye calıs canım 
0 oy
(783 puan) tarafından
Canım aynı dert bende de var stresten oluyor benimki
(85 puan) tarafından
Valla canım insan ister istemez bazı şeyleri kafaya takıyor rabbim sanada şifalar versin
0 oy
tarafından
Tarif ettiğin şey ve kaşınan yer u y u Z u cagristirdi bana. Doktora gittim derken cildiye ye gittin değil mi
(85 puan) tarafından
Evet canım cildiyeye gittim bir değil 3 4 doktora gittim o da dedi karaciğer ile ilgili bir problem olabilir dedi sonra tahlil fln yaptılar dahiliyeden çok şükür temiz çıktı ama vitamin eksikliğin çok fazla dedi ilaç verdi ama tık yok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2cicek1bocekannesi (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Etkiye tepki (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
6 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kelebek90 (11 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,387,977 cevap

34,891 kullanıcı

...