0 oy
57 göst.
Aile kategorisinde (600 puan) tarafından
48gun oldu doğum yapalı iki gündür boynum sırtım bacaklarım inanılmaz kaşınıyor kızarıklık kabarma filanda yok sadece kaşıntı var böyle bişi yaşayan varmı banyo sonrası biraz diniyor tekrar başlıyor 

2 Cevaplar

0 oy
(658 puan) tarafından
O kaşıntı için susuzluktan demişlerdi ama nasıl kaşınma yani hakikaten o ara suyu az içiyordum normale dönünce geçti ilk ona bakarım ben suyu mu azalttım diye 
(600 puan) tarafından
Bende pek su içmem aklıma gelmez gün içinde emziriyorum bide sabah sağlık ocağına gitcem bakalım ne dicek
-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından
Bendede oldu kalçama bir iğne vurdularda kocaman kafam kadar ondan olduğunu düşündüm ama benim ki hem kaşıntı kem yanma hem batma tarzindaydi ben banyodan ciknca kalça bölgem o kadar yanıyor şu ki cehennem ateşi aklıma geliyordu sadece ağlıyordum açısından ve kendi kendime şunu diyordum bu yanmaya dayanamıyorum cehenneme nasıl dayanayim rabbim sen koru cehennem azabından:( öyle işte gecmedi benimki 2 buçuk ay yaşadım nasıl mı. Geçti Kuru siyah üzüm tükettim her gün bir avuç tok aç farketmez Allah'a hamd olsun geçti siyah kuru üzüm alerjilere iyiymiş nedensiz kaşıntılara iyiymiş seninle paylaşmak istedim belki faydası olur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 169 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Halmeee (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2cicek1bocekannesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
6 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kelebek90 (11 puan) tarafından soruldu

381,251 soru

11,413,681 cevap

34,960 kullanıcı

...