0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kizlar oğlum hasta ateşi düşmüyor bi türlü  ateşi nin düşmesini bekliyorm;( nöbet tutuyorum korkuyorum  2 ay oldu hala düzelmediler biri iyi değeri hasta oluyor ya anlamadım nasıl bir hastalık bu ev ilaçlarla dolu  

Rabbim sen butu n çocuklara şifa  ver butu n hastalara şifa ver çok zor 

1 cevap

+1 oy
(282 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim cok çok geçmiş olsun.. Insallah sende yakalanmazsin kendine de dikkat et bol bol bitki çayları pekmez falan ye. Amin Rabbim kimseyi kimsenin evladını da hasta etmesin Rabbim guc kuvvet versin sana insAllah 
(2,297 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canm benim.ınanki çok dikakt ediyorm onlar icin dusmiyirm çünkü ben hasta olunca perişan oluyoruz  :( 2 aydır 3 saat uykuyla ayaktayım bazen hiç uyumuyorum
(282 puan) tarafından
İnanıyorum canim haklısın benim oglanda gecen haftalarda öyleydi çok şükür toparlandik insAllah bi daha başımıza gelmez Rabbim kolaylastirsin
(2,297 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah:(
(282 puan) tarafından
InsAllah canim insAllah moralini yüksek tut sonucta sen bi annesin evet zor bi süreç yıpratıcı çok yorucu ama çocukların yanında çok şükür böyle düşün ve kendine moral ver canim üzülme Rabbim bugünleri aratmasın insAllah
(2,297 puan) tarafından
Inanki yıprandım Allah tan tek deyilim kaynnam var kayinbba var ilgileniyoruz berAbaer ama gece tekim 2 çocuk birden uyanıyor zor yani güçlü olmaya çalışıyorum:( onalr icin gidip gelip biseyler yoyirm ayakta kalayım diye normalde çok güçsüzüm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
14 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,772 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hazal bebek (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 162 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...