0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızım 2 yaşına girecek kızlar yüzü yanıyor ama ateş ölçerle bakıyorm 36,7 çıkıyor yüzü vücudu yanıyor şurup da vermek istemiyorum çünkü ateş ölçer de ateşi yok sizce napmaliyim kızlar başında bekliyorm yükselir diye Allah korusun Rabbim herkesin evladını korusun inşallah amin:)

10 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Evet var canım kusma ishal ateş 3 gün arayla hepsi oluyor. İnşallah sizde yoktur ama 1 ölçek calpol ver bence rahat eder 
(1,752 puan) tarafından
Eyvah inşallah kusma ihsal de gelmez uyuyor şimdi uyanınca verim teşekkür ederim:)
(3,823 puan) tarafından
15 gün önce kızım oldu bir de havalar sıcak ateş kolay kolay düşmüyor bir ölçüyorum 36.5 bir ölçüyorum 39.
(1,752 puan) tarafından
39 çok yüksek dikkat bacım aynen bnde öyle 36,7 ama yüzü yanıyor vücudu ılık suyla banyo yaptırdım yine de ateşi var gbi
(3,181 puan) tarafından
Hiç sorma bende aynıydım çok şükür gecti günde kaç defa duş aldırıyordum ateşi düşsün diye
(3,823 puan) tarafından
39'u geçirmemeye çalıştım canım hep ılık banyo yaptırdım eklem yerlerine bez koydum ama bir iniyor bir çıkıyor 3 gün sürdü bu. Mümkün olduğunca az giysiyle uyuttum hep. Ama hava sıcak olduğu için hemen düşmüyor ateşi.
Şükür geçti de rahatladık. Calpol ve dolven dönüşümlü kullandırtı doktor bize.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin canım amin en korktuğum şey ve benim yavrum da şuan ateşli şimdi ölçtum de 37 çıktı vücudu da yanıyor çok yorgunum uyuyamıyorum korkudan yükselir de uyanamam diye 
(1,752 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bacım çok korkuyorum bende ateşten aynen bende öyle uyuyor sürekli kontrol ediyorum yükselir diye Rabbim şifa versin inşallah
tarafından
Amin canım benim bütün yavrularımıza inşallah.
(1,752 puan) tarafından
Ah ah annelik ne zormuş bnm küçük kız kardeşim de küçükken çok ateşlenirdi annem babam gece uyumaz di şimdi iyi anlıyorum valla çok güzel bir okdar da zormuş
0 oy
(8,238 puan) tarafından
Acilden geldik 1 saat önce sadece ateş var bizdede üstelik düşmüyor da en fazla 37.5 a düşüyor 
(1,752 puan) tarafından
Salgın var demek yine cok geçmiş olsun size de Rabbim şifa versin inşallah
(8,238 puan) tarafından
Amin canım, ❤️
(3,181 puan) tarafından
Limonlu çorap giydir ayaguna kurudukca yenile tekrar limona sok canım iyi geliyor
(8,238 puan) tarafından
Giydirdim canım eşim diyor senin limonda bir işe yaramadı birde muhacırlar eskiden çocukların ateşi çıkınca çoraplarını süte batırıp giydirirmiş onu da denicem
(3,181 puan) tarafından
Sütü duymadım canım hiç
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Ever var canım bizimde ateşle başladı kısma ishal oldu sonrada 
(1,752 puan) tarafından
Eyvah peş peşe geliyorlar denk Allah korusun herkesin evladını
(3,181 puan) tarafından
Sen ver yinede ateş düşürücü canım
(1,752 puan) tarafından
Tmm çok teşekkür ederim Allah razı olsun
(3,181 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(10,026 puan) tarafından
Bizde anneannemlere geldik. Once oglum kusmaya basladi arkasindan ben acillik oldum. 2 gun sonra kizim kustu. Dun gece dedem basladi bu sabah acile goturduler. Bu aksamda annem kustu. Salgin var dedi doktorlar. Bizde sadece kusma oldu
(1,752 puan) tarafından
Toybe sıcak tan oluyor bence hep bunlar çok geçmiş olsun sizede
(10,026 puan) tarafından
Sanirim sicaktan canim
0 oy
(581 puan) tarafından
Vücud sıcaklığı yüksektir az önce aynısını yasadım sırtı alnı ateş gibiydi ılık duş aldırdım agrı kesici verdim 
(1,752 puan) tarafından
Evet aynen öyle bende yıkadım az önce yinede yaniyo korkuyorum yükselir diye bi anda yükseliyor ateş
(581 puan) tarafından
Ozaman götür acile sürekli cıkarsa bekleme
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Benim kızda dünden bugüne ateşi var. Dun gece 38.2 yedi bugün 37.5 a düştü. G36 37 arası gidip geliyor
0 oy
(83 puan) tarafından
Ateş salgını var canım evet benim kızımda ateşliydi götürdük kanda ve idrarda enfeksiyon çıktı 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
İshal salgını var oda ateş yapıyo. Sen ver ilacı belki sancısı da olur rahat rahat uyusun yavrucak 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Canım benim kızın da başı sürekli sıcak ateş ölçerde ateş yok sıcaktan oluyor başı çok terliyor sürekli sıcaklar geçene kadar böyle olcak galiba

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
14 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...