0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (812 puan) tarafından
Eşimin burnu kanıyor şuan uykuda yine başladı tampon yaptım

Kızımı diş çıkarıyor saat 12 den beri sallıyorum uyumuyor benim psikolojim sıfır şuan deliriyorum sinirden boğazım düğümlendi Allah rızası için dua edin şuan Rabb'im bizi daha güzel duyuyor insanlar uyudu derdi olanlar ayakta ve Rabb'im dinliyor bizi duamızı nolur bizi de katın duaniza 

2 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Rabbim sana guc kuvvet versin esine de cok gecmis olsun durduk yere mi kaniyo bi sıkıntı mı var acaba
(812 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun burnunda polip ve kist var tedavi sürecindeyiz
(9,626 puan) tarafından
Rabbim acil sifalar versin inşallah yaşadığını anlayabiliyorum insan kendini sıkışmış gibi hissediyo bende cocuklari uyuttum mutfağı toparlamaya gittim oglum ağlayarak uyandi karnını tutuyodu muhtemelen gazı vardi cünkü afedersin gazı cikti rahatladi anladigim icin karnına masaj yaptım bi yandan ağlamaya devam ediyo odadan çıkardım kizda uyanmasin diye oglum 2 bucuk yaşında kızım 15 aylik onu odadan çıkarmaya kalmadan kızım gözlerini dikti hangisine bakicagimi şaşırdım oglum biyandan agliyo kızım onun aglamasina ağlıyo elim ayağım birbirine dolandı kızda zaten normalde gece 50 kere uyanır diş sancilari 10 aydır bitmek bilmedi ama senin isinde zor bi yandan eşinin sağlığı bi yandan kızın,Rabbim yükünü hafifletsin insallah
(812 puan) tarafından
Aminn kuzum inşaallahu Rahmân Rabb'im yardımcımız olsun en zoru da biz annelerin görevi su aralar sanki presleniyorum gibiyim içim çok dolu saatlerce ağlayasim geliyor benimde sağlık sıkıntılarım var ama bana sıra gelmiyor Rabb'im e hoş gelsin hamd olsun Rabbimden gelene beterini vermesin daha kötüsünü vermesin kulundan gelmesin rabbbimden kötüsü gelmez muhakkak her zorlukla bir kolaylık vardır Rabb'im inşirah ferahlığı versin kalplerimize  bu günlerimizi aratmasın Aminn ❤️
-Reklam-
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Benimde kızım uyumuyor şuan uyanık her yerin ağrıyor artık o kadar sıkıldım ki uyumamasindan
(812 puan) tarafından
Sağol canım Allah tüm annelerin yardımcısı olsun o kadar yorgunum ki... Ruhum bedenim Rabb'im şifalar versin hepimize
(5,405 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 305 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
+3 oy
99 cevap 2,315 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 163 göst.

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...