0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızlar bı tanıdığım ayakları kokuyor aşırı ve doktora gitmiş ama krem yazmış geçmemiş başka nasıl geçer acaba bu durumu yaşayan varmı acaba?

4 Cevaplar

0 oy
(566 puan) tarafından
Bı tane sprey var çok iyi eczaneden mantar için olduğunu soylerse verir
(1,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için bn bı söyleyeyim
(566 puan) tarafından
Rica ederim canım bı faydam olacaksa ne mutlu bana
-Reklam-
0 oy
(463 puan) tarafından
Fito krem iyi geliyor 
0 oy
(33 puan) tarafından
tırnağa çay ağacı yağı iyi geliyo ama direk ayağa ne kullanılır bilemedim
(1,752 puan) tarafından
Nereden alabiliriz bacım
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Off benim kardesimde de öyleydi çocuk işten gelince çoraplarını kapının önünde çıkarır banyoya koşar yikardi yoksa dışarda diz boyu kar olsa havaandirirdik nefesimiz kesilirdi çok utanirdi doktorlara gitti yok olmadı bütün gün ayakkabının içinde durduğu için terliyo ondan oluyodu ayakkabısına dikkiat edin kaliteli bişey kullansın yazın hava alan bişey olsa daha iyi olur kısır üşürse neyse de çorapları yüzde yüz pamuklu olsun gün içinde fırsat buldukça 1 saate bi yarım saatte bi çıkarsın havaandirsin ayaklarını 
(1,752 puan) tarafından
Ayni dediğiniz gbi bacım utanıyo da evet sonra geçmedi mi kardeşiniz ayak koku su
(6,958 puan) tarafından
İşten çıkınca geçti valla kuryeydi kardeşim bütün gün motor üstünde ayaklarda hep ayakkabı soğuk kış günleri bile terliyodu artık ayağının altı hani suda çok beklersek deri kalkarya böyle bembeyaz olur öyle olurdu en önemli şey havalandırmak kuzum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
28 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
30 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...