0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde (184 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

image

image

image

kızlar eşimden gelen hediyeler ve bana hazırladığı kahvaltı sofram çok mu şanslıyım :)

18 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Canım telefonunun tarihi güncel değil galiba çünkü 2020 yazıyor eğer ki gerçekse bu attıkların gerçekten de çok şanslısın Allah muhabbetinizi arttırsın<3

tarafından
Çok haklısın canım hava atmak için yapyorlar bi çoğu ya geçim postu oluncada geçinememekten bahsediyorlar hava atarken geçim derdi yok anlamıyorum ınsanları böyle şeyler olunca üstün olduklarını mı düşünüyorlar yazık vala seviyenin  bu kadarı yanı
(184 puan) tarafından
O benim tlfonumun markası sadece mutluluğumu paylaşmak istedim kahvaltı olan ev benim evim annem babam yaşlı olduğu için annemgilde kutladm doğum günümü eşimde oraya gettirmiş hediyeleri yani neden bu kadar kırıcısınız anlamadım hemen Fake ne bilim adepde olma ben cahil birimiyim bi fotoraf atmasını bilmiycem mi
tarafından
Bende cahil olduğum için adapte olamamis değilim yenisin ama hemen bı fotoğraflar filan belki yenisin bilmezsin ama eskiden burada sağdan soldan foto bulup atan mi dersin giysi yardımı isteyip satan mi dersin herkesi gördük mutluluğuna sevindim ama dediğim gibi şüpheli geldi o kadar. Allah daha çok versin bide emin ol şanslı olduğunu sende farkindasindir gösteriş yapman manasız geldi
 burada eşinin ihanetine uğrayan ve eşiyle huzursuz olan onca insan da post atıyor bence mutluluğunuzu paylasirkej birkaç kere düşünün göz değer Allah korusun. Hayırlı günler
tarafından
Kırmak istemedim dediğim gibi sahte şeylerle hava atan çok insan olduğu için sende yeni kayıtlı olduğun için sadece şüphelendim tekrardan hayırlı günler
(2,117 puan) tarafından
Kelebeginruyasi arkadaşa katiliyorum, o kadar çok dalga gecildiki boyle masum insanlarida tiye alir olduk. Zaten çokda ağır birsey soyleyen olmamış sizde takilmayin. Dedigim gibi onemli olan eşiniz, aileniz mutlulugunuz daim olsun
-Reklam-
+1 oy
(3,794 puan) tarafından
tarih yazan bolumu kirpmadan paylasinca ve farkedilince gelen pismanlik hissi :@
(3,820 puan) tarafından
Sesli güldüm ☺☺☺
(184 puan) tarafından
O tarih telefonumun tarihi o tarihte satışa çıkmış bir tlfon iyice araştır öyle yaz bence
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Kınıyorum seni :D

Başıma gelsin :P

Rabbim agız tadı versin tatlım

(184 puan) tarafından
İnşalah gelir cnm çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Şanslısın askım helal olsun abiye  her znm öyle onun insallah nice yılara iyiki dogdun
(184 puan) tarafından
İnsalah cnm
0 oy
tarafından

Ne guzel sevındırmıs senı :) Nıce senelerinix olsun bırlıkte  ♥️

Not; ömür kokulum nedir kız anlayamadım :D

(184 puan) tarafından
Vala o öyle yazmış cnm bilmiyorum artk :)
tarafından
Gözdem inanma şuna ya tarihe bak 2020 yazıyor fotolarda koltuklar farklı farklı alan farklı bi yerlerden foto bulmuş hesap açıyım hava atıyım kıskansınlar demiş paylaşmış yemeyin ya
tarafından
Kader hıc ıncelemem bılıyomusun :) kandırmak ısteyen kendını kandırır ne dıyeyım
0 oy
(2,820 puan) tarafından
İyiki  doğdun nşce mutlu  huzurlu saglıklı yaşlara cnm bence çok şanslısın  Rabbim bozmasın ❤
(184 puan) tarafından
Amin cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım Allah muhabbetinizi arttırsın insallah ☺️❤️
(184 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(985 puan) tarafından
Şanslı değil ballısın . Rabbım daim etsin .
(184 puan) tarafından
Aa o kadar da değil kz :D
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Evetttt bende bende istiyorum.   Iyiki dogdun tatlim
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım Rabbim mutluluğunuzu daim etsin her zaman böyle düşünceli sevecen olsun inşallah ♥️
0 oy
(7,519 puan) tarafından
Ne güzel canım maşallah nice yaşlara mutlu yıllar.
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Bugün benimde doğum günüm ahey aheyyy iyiki doğmuşuzz:D

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Nice sağlıklı mutlu seneleriniz olsun☺️hepsi harika
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Canim izninle güleyim b☺️☺️☺️☺️☺️ başıma gelsin 
0 oy
tarafından
Güleyim de başıma gelsin afiyet olsun canım güle güle ye kullan iyiki doğmuşsun ❤️
0 oy
(368 puan) tarafından
Cok ne kelime. 
0 oy
(3,820 puan) tarafından
İyi ki doğmuşsun . Ama fotoğraf niye 2020
(3,820 puan) tarafından
Evet koltuklar da farklı da ilk dikkatimi çeken fotoğraftaki yıl oldu ☺
(3,820 puan) tarafından
Oppo A5 elbette olabilir markası ama 2020 yazması ve koltukların farklı olması bize garip geldi.  Aynı günde çekilen fotoğraf ve aynı gün hazırlanan masa için koltukların farklı olması çok garip .
(184 puan) tarafından
Üstteki yoruma yazdım neden olduğunu bende biliyorum her halde farklı ama tlfonum oppo a5 2020 olduğu için orda öyle çıkıyor
(3,820 puan) tarafından
Her neyse artık.  Gerçeği bilen bir tek sensin ☺ biz gördüğümüzü yorumladık
(184 puan) tarafından
Üstteki yoruma yazdım oku bi
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Maşallah canım. Ama yorumlara baktımda tarih eski falan denmiş bunu kiskanilsin diye yaptıysan bunda kıskanılacak birşey yok eşim böyle bir süprizi her haftasonu yapıyor tabi ayıcık hariç çok gereksiz olmuş. Üzüldüm adına 
(184 puan) tarafından
Tlfonumun markası o yani bu kadar mı düşüncesiz olunur ben adına üzüldüm

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 199 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 777 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 296 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu