0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (1,430 puan) tarafından

kızlar 3 yaşında kaynım var evimizin elektrik sorunundan kaynanamlarda kalıyorum 2 gündür kaynım aşırı seviyo beni sürekli karnıma zıplıyo bugün bir iki defa dizi karnıma çarptı kasıklarimda hafif regl ağrısı var insan korkuyo kızamıyorumda kaynanam yanlış anlar diye sağolsun o kiziyo falan ama görümcemde aman abartmayin sanki cocuk ipe bagli hemen düşsun falan dedi iyice sinirlerim bozuldu. allah kaynanalariyla yaşayanlarada kolaylık versin evime gitsem diye ağlıcam az kaldı 7+3 hamileyim bu arada bu şekilde düşük falan olma ihtimali var mı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Dikkatli ol canim suan riskli dönemlerin tedbir senden olsun takdir Allahtan

(1,430 puan) tarafından
insan korkuyo kuzum yine dikkat etmeye çalışıyorum
tarafından
Kızan kizsin canim senin ki de yavru onun oğlu gibi uyar çünkü Allah korusun birşey olsa kimse senin gibi yanmaz herkesin evladı kendine kiymetli
(1,430 puan) tarafından
demi canım çok haklisin
tarafından
Kesinlikle canim ben düşük tarzı birşey yaşamıştım kimsenin umrunda olmadı oturdum ben ağladım basimda esim gerisi keyfine bakti gayet güzel o günden sonra farkettim birisi birşey mi kaldır dedi kaldiramam kusura bakmayin çocuğuma birşey olur diyorum geçiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Kiz 3 yasinda kaynınmı var senin nasil bir duygu

(1,430 puan) tarafından
bide diyo ben küçük amca olcam :D
tarafından
Ay sen tatli amca olucaksin desene:))
tarafından
Yok canim kardes gbi büyüdük abla diyorum :)
tarafından
Çok güzel ama:)
(1,509 puan) tarafından
Sesli guldum pirensesin annesi
0 oy
(1,722 puan) tarafından

3 yaşında kaynın mı var ay ne değişik bi duygu :) dikkat et en riskli zamanlar ilk üç ay ya o yüzden hep tetikte ol karnını koru inşallah bişey olmamıştır. 

(1,430 puan) tarafından
aynen kuzum 3 yaşında çok değişik aşırı seviyo beni hiç inmezdi kucağımdan beni niyen kucagina almiyosun falan diye üzuluyo kaynanam orda bebek var dediğinde ben onu istemiyorum diyo isim zor dikkat etmeye çalışıyorum bende
0 oy
tarafından

Birşey olmaz canım benimde başıma gelmişti bisey olmadı ama sen yinede izin verme 

(1,430 puan) tarafından
inşallah canım dikkat ediyorum olmaz inşallah
0 oy
tarafından
Bugm kontroldeydim. Ilk kez renkli ultrasona girdim. Ama bizim kiz hep yüzünü kapatmisti elleriyle. Doktor guzel bi poz yakalamak icin karnimi o kadar durttu o kadar sarsti ki.. Eskiden bende senin gbi bsey olucak diye korkardm. Ama doktorun yaptklarndan snra olmadıysa hiiic bsey olmaz :) bi de agrilarin cok normal rahmin genisliyo
(1,430 puan) tarafından
yani şimdi bile doktor nasıl basıyo o aletle karnıma görebilmek için inşallah bi şey olmaz . inşallah sağlıkla kucağına alırsın sende kuzum
tarafından
Benim esim dokunmaya korkardi bi oere doktorun oyle bastirdigini gordu muayeneden cikinca valla zor tuttum kendimi bisi olsa nolcam demisti :D o kadar bastiriyolar gormek icin yani bisi olmuyo demek ki yinede dikkat etmek lazim

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 523 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde OzlemY44 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Asenat_m Hersey (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 248 göst.