0 oy
449 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,492 puan) tarafından
Onlar 2 takım 2 elbise 3 zıbın almıştı, maalum fiyatlar uçtukça uçtu. 2 sene önce 30 tl olan takımlar şimdi 100 tl. Bizde 2 takım 2 de zıbın aldık acaba ayıp mı olur az aldık ya. Altınını önden takmıştık

16 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Altında takmışsınız kimin gücü neye yeterse canım 
(5,492 puan) tarafından
Haklısın tatlım
-Reklam-
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Altın varsa onlara gerek bile yok 
(5,492 puan) tarafından
Hep görümcelerim de eltim de hem altın taktı hemde hediye aldılar, ondan ayıp olurdu almazsak
0 oy
(267 puan) tarafından
Nşye ayıp olsun ki düşünmüş almışsınız bence hiç bişey olmaz ben eltime para olmadığı için az almıştım o bana Bi kaç parça fazla almış benden sonra yani ben paran varsa al yoksa anlayışsız insan değilse az görmez yani 
(5,492 puan) tarafından
Anlayışsız değiller ama bilmiyorum işte ayıp olur mu diye de düşünüyorum
(267 puan) tarafından
Bence olmaz ama sence si de önemli tabi
0 oy
(334 puan) tarafından
yeterli bence ozamanki fiatlarla simdi ki fiatlar arasında cok fark var 
(5,492 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Onlar size altın takti mi 
(5,492 puan) tarafından
Taktılar cnm, başta dediler eşim bebek arabası almış onlara, beğenin biz alalım diye. Eşim de söyledi 2 çeyrek parasıydı o zaman beğendiğimiz araba. Onlar da vaz geçip çeyrek taktı
(1,541 puan) tarafından
Canım eltimle durumun nasıl anlayışlı mi o onemli anlayislisa birsey olmaz ama anlayışli değilse aynısı alırdım ben
(5,492 puan) tarafından
Anlayışlıdır öyle laf edecek biri değildir
(1,541 puan) tarafından
O zaman sorun olmaz bence
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla doğru diyorsun çocuk kıyafetleri ateş pahası..merak etme.kimse yadirgamaz bu durumu 
(5,492 puan) tarafından
Kızıma bile bu sene doğru düzgün bişey alamadık, kaldı ki hediyeye bol bol alalım
(1,369 puan) tarafından
Yok canım valla ben LC gibi sıradan bir mağazaya girdim ve doğru düzgün bir şey bulamadım. Elim biseye gitmedi. Karış kadar kumaş ama 250 TL diyor.
(5,492 puan) tarafından
Evet bende öyle, lcw en uygun mağaza ama gel gör ki ona bile elim boş çıkıyorum
(1,369 puan) tarafından
Akıl gücü diye bişey kalmadı vallahi. Hele şimdi bir daha hamileyim. Allah yardımcımız olsun :D
(5,492 puan) tarafından
Duruyosa arık büyüğün küçülenleri ile büyür, yapacak bişey yok maalesef
0 oy
(11,268 puan) tarafından

Pazardan 2 takım alan eltim geldi aklıma altını bırak para yapmadılar  :D altin yapmışsınız canım yeter daha ne olsun

(5,492 puan) tarafından
Dün bizde pazardan aldık, ama takımlar çirkin değil gerçekten güzeller.
(11,268 puan) tarafından
Canim pazardan olmasi önemli değil ki orda da güzel mallar oluyor ben bebeğime takımın birini giydiremedim rengi çıkıyor üstünde pullar var yırtar her yerini diye siz zaten bide altin yapmışsınız altin az mı bu devirde
(5,492 puan) tarafından
Haklısın tatlım
0 oy
(347 puan) tarafından
Canım eltin de sna altın takım hediye almış bence eşit şekilde al sonuçta o zamanin parası 100 tlde olsa o zamanda o para zoruluyordu sonuçta.bence eşit almalısın sen zorlaniyorsun ama emin ol onlarda zorlanarak yapmışlardır 
(5,492 puan) tarafından
Tatlım eşinin maaşı benim eşiminkinden %50 daha yüksek. Şimdi aynılarını almaya kalksam çok yüksek tutar, kaldı ki zaten kıyafete düşkünler sürekli alırlar, diğer çocuklarına da kış için 8-10 kat kıyafet almışlar. Ben kızıma 5 alt üst zor aldım o da indirim, pazar kovaladım
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Yani bence yanlis dusunuyosunuz, ben ne aldilarsa aynisini kadar gotururdum. 2 sene onceki maasla simdi ki maasta bir degil. 
(5,492 puan) tarafından
Kendi kızıma alırdım güçüm olsa, durumumuz çok kötü değil ama kızıma kış için bot alamadık. Kaldı ki hepsini aldıkları gibi görürmeye kalksam 1000 tl tutar rahat. O da bizi aşar
(4,229 puan) tarafından
Yani kendi imkaniniza gore alabilirdiniz. 2 takim 2 elbise 3 zibin mi 1000 tl tutacak, daha makul satan yerler var. Siz bilirsiniz tabi
Ben ne gelse aynisini gotururdum
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Samimi bir duada bulun yuzlerıne o da yeter canım 
(5,492 puan) tarafından
Haklısın tatlım teşekkür ederim
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Bence yeter dediğin gibi fiyatlar uçtu 
(5,492 puan) tarafından
Teşekkür ederim tatlım
0 oy
(484 puan) tarafından
Yani gelirlerde 2 sene önceye göre arttı . İndirimde denk gelince ucuz parçalar bulabilirsin . Düşünmüşsün ne güzel . Ama yine de ben olsam bende çekinirdim. Külotlu çorap,  mini çorap falan ekle istersen . 
(5,492 puan) tarafından
Tokayla çorap da ekledim, daha sonra da alırız bikaç parça
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Yanına birde 1 örme yelek ve kundak birde çorap alabilirsin
(5,492 puan) tarafından
Toka çorap eltime de yemeni ve çorap ekledim canım
0 oy
(750 puan) tarafından
Bir takım bir zıbın artı 100 TL ver sende cnm
(5,492 puan) tarafından
Toka, çorap eltime de yemeni ve çorap ekledim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Altın takmiss8n bide dediğin gibi fiyatlar farklı bence gayet yeterli 
(5,492 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tatlım
(7,376 puan) tarafından
Rica ederim tatlım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Altında takmışsın yeter bence istersen 3 lu satılan çoraplardan da alabilirsin 
(5,492 puan) tarafından
Toka ve çorap ekledim, eltime de yemeni ve çorap koydum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 489 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Munevver (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,202 göst.
13 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 485 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mutluu annee (380 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,504 cevap

34,855 kullanıcı

...