0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (7,717 puan) tarafından

Kizlarr merhaba 18 hafta 3 gunluk gebelikte bebegin hareketlerini herhangi bir ufak tekmesini bile hissetmdim doktora gittim herseyi normal gayet saglikli ama hic hareket etmedi dönmüş popisini yatiyor uslu olacak galiba yuzunu bile gostermedi bana küsmüşmu ne doktor dedi hissetmedin kadar var die inanin kili kipirdamadi:( :) sizinkiler nasil ne durumda ?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızın mı olacak canım 
(7,717 puan) tarafından
Kizim olcak insallah hulyosum uslu olcak galiba deilmi diclecim de hareketsizmiydi
tarafından
O zamanlar pek sessizdi son aylarda anamı ağlatıyordu vallahi ama çok şükür akıllı uslu benim balım ☺
(7,717 puan) tarafından
İnsallah canim haftaya gel dedi doktor insallah hareketlenir pitirak
tarafından
İnşallah canım benim sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
21. Haftada hissettim yavaş yavaş 
(7,717 puan) tarafından
Asko benimki ultrasonda bile hareketsiz
(3,230 puan) tarafından
Benimki de öyleydi bacım inan ki 1 kere hareketini görmezdim 22 den sonra coştu maşallah
(7,717 puan) tarafından
İnsallah canim coşsunda korkarim:(
0 oy
(139 puan) tarafından
7haftalıkken ultrasonda sağa sola yuvarlanıyo zıplıyordu 1yaşında hala aynı kıpırdaklıgından erken doğdu.
tarafından
17 haftalık demek istedin herhalde :) yoksa 7 haftalık bebek nasıl zıplar kız
(139 puan) tarafından
Ultrasonda. 7haftalıkken kanamam gelmsti ordan bilyrm bn hissetmedm tabiki ultrasonda gördüm balık gibi ordan oraya ucuyodu.tekmeleride cok güclüydü 16haftalıkken ilk tekmesini hissettm dr cok erken desede sonradan emin oldm
0 oy
tarafından

Bebek daha küçük hareketlerini net hissediyorsun şimdi 25 haftalık olsun o zaman belli olur..... oğlum kıpır kıpırdi doğdu inan koltuk tepelerinden topluyorum :)

0 oy
(11,300 puan) tarafından
Ben ilk 19. Haftada hissettim canim hissedersin yakında allahin izniyle
0 oy
(7,376 puan) tarafından
O o haftalarda değilde sonrasında baya bir hissedecen merak etme şuan 2 yaşında hasta şuan kucağından inmiyor ne yemek yapabildik ne bir şey uyumuyorda 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 456 göst.
13 Nisan 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sweet rainbow (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 142 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Fatmaa (1,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 278 göst.