0 oy
930 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Bir erkek esini herzamn mutlu etmelimi yanj zaman zaman hediye almak zorunda mi bazen yani bir kac ayda bir de olsa cicek alip yemege goturmeli mi ve guzel sozler soylemek zorundami bir erkegin boynunjn borcumu mu...?? 7 senelik evliyim ve esimden 5 yildan beri hic guzel sozler duymuyorm 7 sene icinde 2 defa kendi dusunup cicek aldi yemege benim istegim zorumla gittik  bana bugune kafar hic hediye almadi hic bi konuda beni dusunmedi kisaaca beni mutlu edecek hic bi davranista bulunmadii sevdigim sevecegim hic biseyi yapmiyor almiyor ozel gunleri dahi kutlamaz onemsemez . evlilik boyle birseymi hep boylemi geciyo gececek ben cok mutsuzuzum hc ilgi gormuyorum halbuki biz cok severek evlendik esime disardan bakanlar cok mulayim ve romantik bir adama benzedigiji soylerler esim 3 tanr gereksiz kari kiz ayagi olan ickici arkadaslari var onlarla cok takilir onlaro ve ailesini dusunur kendi ailrsini dusunur hediyeler alir ilgilidir benim disimda herkese halbuki esim namaz kilan biri cok mutsuzum cok gidecek hic bi yerim yok anlatacak kimsem yok 2 kucuk oglumla evde hapis gibiyim elimde hic bisey gelmiyor 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim payımıza düşen böyle :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bu insanına göre değişiyor bizim hiç cicim ayımız olmadı hep sorunlu geçti şuan 5. Yilimizdayiz ve sanki yeni evli gibiyiz.. benim eşimde hediye almaz ama haftada olsun 2 haftada olsun dışarı çıkar bi gezeriz illa dışarıda yemek yemek değildir bu bi parka gitmek bi alışverişe çıkmak yada açık alanda dolaşmak bunların bana iyi geldiğini bilir mesela..
0 oy
(427 puan) tarafından
İlk evlendigimizde esim cicek daha cok alirdi ama hala dışarıda yemege götürür arada özel günleri atlamaz malum çok pahalı her sey ekonomi çok kötü suanda eşim az para almıyor ama anca yetiyor az alanları düşünemiyorum bu yuzden tabi yemege cikartma cicek almak daha zor geliyor artık beylere ama özel günleri atlamamali bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 276 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde DUYGUSALL (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 253 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 1111 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 643 göst.
21 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 613 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (366 puan) tarafından soruldu

384,832 soru

11,511,139 cevap

35,172 kullanıcı

...