0 oy
629 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (363 puan) tarafından

image

annelere geldiler misafir vardı hizmet ettim. Masa kurdum ayrı yollardan gittik ben fırına uğradım sonra peşlerinden gittiğim. 2 3 ay önce evlerine gittim kızı yandı kocası küfür etti bende kalktım ogun bugündür evine gitmedim

Ben kendi evimde rahatım gitmek zorundaymışım sizce evine bana sitem ediyor 

8 Cevaplar

+5 oy
(3,285 puan) tarafından
Sizin konuşmamanızdan rahatsız olup sağda solda konuşacağına direk size sorması bence hoş bi hareket. Kıracak bişey de dememiş. Benim hoşuma gitt net insan. 

Siz de aynı açıklıkla eşinin küfrünün hoşunuza gitmediğini söyleyebilirsiniz. 

Umrunda olmasa hiç böyşe bişey yazmazdı banane konuşmazsa konuşmasın derdi. 
(363 puan) tarafından
Sizce kiskaniyor mu ben çok gezerim o gezmez mesela
(5,240 puan) tarafından
Caspiriye var bende öyle çok güldüm yoruma :)))
(337 puan) tarafından
Kız beni güldürdün ne güzel yorum o rengi kıvamı kokusu :)))
(4,137 puan) tarafından
Kiz hakkaten oyle ama:) be napsam yapar ne alsam alir.  Kiz ben ikinci cck dusunmuyordum kazayla hamile kaldim o da 3. Ye hamile kalmaya calisiyor 3 aydir olmuyor diye karalar bagliyor falan. Ben hamile kalinca bana belki bos gebeliktir belki dusuk olur belki kimyasaldir falan dedi. Guya aklinca beni teselli ediyor ben istemiyorum ya. Benden 15 gun sonra da o hamile kaldi  bebek olusmadi keseyi aldirdi kurtazlq. Bi ay sonra bidaha hamile kaldi dusuk yapti. İki ay sonra bidaha hamile kaldi kimyasal oldu. Sonra baya bi sure olmadi hamilelik. Sonra ben dogurdum falan benim oglum 1 yasina digru gelirken o hamile kaldi. :) dusun yani onu bile kiskandi fesat kalbiyle benim icin icinden ne gecirdiyse yuce rabbim basina verdi
(337 puan) tarafından
Yuh yani ne fesatmış işte Rabbim gönlüne göre vermiş görümcenin Rabbim böyle insanlardan korusun hepimizi
-Reklam-
+1 oy
(675 puan) tarafından
Bu mesajda sitem yok bana göre ama haklısın sizin yanınızda küfürlü konuşan adamın evine gidilmez kuzenine diyebilirsin eşinin küfür etmesinden rahatsız oldum diye 
(363 puan) tarafından
Ya tamam eşi küfür etmesi beni bağlamaz ama soğudum
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Sen de söylesene sana geldim kocan küfür etti diye
(363 puan) tarafından
Tamam onun hatası degildi kocasının küfür etmesi ama gitmek zorunda değilim
(6,209 puan) tarafından
Onun Hatası değil ama kocasını da durdurabilirdi Evet gitmek zorunda değilsin ama bunu da ona belirtmelisin en azından kocası bir özür dilerdi belki
(363 puan) tarafından
Canım bana değil kocası kendisine küfür etti
0 oy
(17,691 puan) tarafından
Aman salla kişi kendinden bilir işi
(363 puan) tarafından
Bencede ilgilenmiyorum.
0 oy
(363 puan) tarafından
Arkadaşlar sofra bu şekilde uğraştım ettim ayrıca annem davet etmeden geldi 2 çocuğu var zaten benim kızım yaramaz
0 oy
(363 puan) tarafından

Ablama da bu şekil mesaj atmis

image

0 oy
(607 puan) tarafından
Teyze kızı  mı...
0 oy
(48,601 puan) tarafından
ablanada yazdigina gore muhtemelen birisiyle senin hakkinda konusmuslar ondan sonra yazma gereği duymuş 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 496 göst.
0 oy
12 cevap 337 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 566 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpmuazz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpmuazz (0 puan) tarafından soruldu

378,888 soru

11,340,844 cevap

34,808 kullanıcı

...