0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Ben kaynanamdan ayrılalı 8 ay oldu. Bugün annemlerden geliyoduk oraya uğradık anahtar ordaydi bian kendimi hâlâ onlarla yaşıyormuş gibi hissettim sonra evime gelince oh bee dedim iyiki kendi evim vae

13 Cevaplar

0 oy
(3,768 puan) tarafından

2.5 sene oturdum evimi ayirdim dunya varmış senin dedigin gibi:)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay ne gunler yasadim bir bucuk iki sene yasadim insanin kendi evi gibisi yok kaynanama gidince simdi bi tuaf hissediyorum sanki geri evime gidemeyeckmisim gibi bunaliyorum
(1,618 puan) tarafından
Ayyy aynen valla
0 oy
(131 puan) tarafından
Valla iyi ki evimiz ayrı ayrı olduğu halde her şeye karışır bir arada iken hiç çekilmiyor gerçekten Allah geçinme kuvveti kaynanalara akıl versin çünkü hiçbir gelin düşman olmak için gelmiyor o aileye ama zorla düşman ediliyor 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
8 yıldır beraberiz  :(
(1,618 puan) tarafından
Allah geçim versin
(2,297 puan) tarafından
Artık zor valla
(1,618 puan) tarafından
Neden kiz 8 yıl dayanmissin
(2,297 puan) tarafından
Anlaşmazlıklar oluyor arada
0 oy
tarafından

Kaynanam şuan karşı koltukta :Dselamlar 

(1,618 puan) tarafından
Hhhaahahah
tarafından
Benim ev var ama mecburiyetten birlikteyiz aynı odada yatıyoruz birde düşün sjsj
(1,618 puan) tarafından
İyiyse sorun yok tabii. Bide geçici süre
tarafından
İyi elhamdülillah ❤️

Tabi kendi evimede cikiyorum sürekli
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Hiç beraber oturmadık ama uzun süre bende kaldığı olmuştur. Rabbım ellerine düşürmesin...
(1,618 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(1,118 puan) tarafından
11 gun sonra 2 sene oluyo. Birlikte oturali. Iyidir kayinvalidem. Ama yine bir evde yasadigin insan anlasmasizliklar oluyo. 
(1,618 puan) tarafından
İsterse dünyanın en iyi insanı olsun canım ev ev üstüne olmuykr
(1,118 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
ALLAHTAN evim ayrı olmadan evlenmem demişim yoksa kaynanam elime telefonumu almama bile laf eder 
0 oy
tarafından
Sadece 9 ay beraber yaşadım iyi ki evi ayirmisim diyorum 
0 oy
(633 puan) tarafından
8 senenin içindeyim  hala kaynanamlarla  oturuyorum
(1,618 puan) tarafından
Maşallah bayağı olmuş
(633 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Bi sene kadar oturdum sonra tayinimiz çıktı çok şükür kendi evimdeyim gerçekten çok zor 1 yıl nasıl dayanmışım dedim kendi kendime dünya  varmış 
0 oy
tarafından
4 seene olacaktı ağustosta ama olmadan çıktım şimdi 6 aydır kendi evimdeyim mis gibi mis 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
8 ay birlikteydik yani evim üst kattı ama yanında bir eltim kalıyordu onunda 4 çocuğu var hergun aşağı iniyordum yeme içme de birdi olmuyordu evimi bıraktım ayrıldım kiradayim hatta başka şehirde yım 
(1,618 puan) tarafından
Ohhh mis gibi
(7,376 puan) tarafından
Kafam rahat en azından ya ne yiyeceğine bile karisiyorlardi sanki benim kocam almıyordu bir kere çay almaya kalktım yukarı teyzemler gelecek diye bana demediği kalmadı eltimin bende eşime dedim ben bir şey alamıyorum seninde paran giriyor böyle olmuyor zaten düzgünce çalısmiyorsun burda sonra Bursa'da iş var dedi diğer görümcem geldim buraya kiradayim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 513 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,023 göst.
20 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤️LeylaMirTümer❤️ (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 231 göst.
0 oy
26 cevap 545 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...