0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu kizce hergun dolabın aynasını yalıyor bugün takip ettim yalayıp öpüp sarılmış oluyor birşey de diyemiyorum arkadaşı falan yok ondan mı acaba 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım 2 yaşına girecek az kaldı öyle huyu yok ama arkadaşımın 3 tane kızı var hepsi ayna ve pencere cam yalıyorlar  özellikle büyük olan 4 yaşındaki kızı çok yaramaz 
tarafından
Kardeşi yada arkadaşı yok mu canım aynada kendi kendine mi oynuyor güya
tarafından
Maalesef yok evet sanırım kendi ile oynuyor o kim kızım dediğim zman ben diyor çünkü biliyor :(
tarafından
Ondaki durum farklı o zman canım arkadaş arıyor kendine benımkı de 20 aylık Kız ismi asel oda öyle arkadaş istiyor ☺️☺️
tarafından
Evet ya üzülüyorum da böyle olunca elimden birşey gelmiyor kardeş için erken arkadaş da yok gurbetteyiz
tarafından
Bilmiyorum vala canım
-Reklam-
0 oy
(6,241 puan) tarafından
Hahahahah başlık baya komik:))

Ama gel gelelim acı gerçeğe 4.5 yaş ve 3 yaş ara ara yapıyorlar yine
tarafından
Vay halime desene 20 aylık :(((( bide izledim geri geri gidiyor koşup sarılıyor aynaya yalıyor
0 oy
(4,200 puan) tarafından
Yaaa çok sevimli ❤️benim minik adamımda parmaklamaya bayılıyor babası hususi kucağına alıp aynanın önüne götürüyor dolabım full parmak el izi bide yalamaya başlarss halimiz ne olur bilmem ☺️
tarafından
Valla 9-10 aylıkken bizimkini de babası aynı parmaklarini sürdürüyordu şimdi kendi yalıyor öpüyor
0 oy
(48,988 puan) tarafından
☺️☺️☺️ 4 yaşında yapmiyo ne zaman bıraktığını hatirlamiyorum
(48,988 puan) tarafından
gerçi yalamiyodu elleyip karsisinda susleniyodu
tarafından
Hahah bugün benimki de süslendi biraZ tabi rimeli dudaklarına sürmüştü :)
(48,988 puan) tarafından
oluyo oyle seyler☺️☺️☺️
0 oy
(1,369 puan) tarafından
3 yaşında kızımın henüz hiç böyle bir girişimi olmadı. Seninki kaç yaşında ve ne zaman baslasi 
tarafından
20 aylık 9-10 aylık iken babası elini falan sürdürüyordu aynaya ama arkadaşı falan yok kendini mi seviyor bilemedim
0 oy
(8,236 puan) tarafından
İlk defa diydum benim 2 çocuğumda yapmadı böyle bir şey 
0 oy
tarafından
3une girecek birakti sayikir hic ustune dusnme canim bi ara benim kiz asiri yapiodum zamanla birakir
tarafından
Ya birşey de demiyorum aslında çok mutlu oluyor yapınca da :) hergun siliyorum kocaman aynayi
0 oy
(4,477 puan) tarafından
Bnmki 4 yaşında yalamiyor ama elleriyle batırıyor hergun siliyor.5 dakika sonra gene el izi bazen.kiziyom.silmiyom cekiveriyim odanın kapısını 
tarafından
Valla siliyorum ben de akşam yatmadan önce hergun
(4,477 puan) tarafından
Valla bazen 3 öğün sildigim oluyor da artık saldım Allah'tan yatak odası da birde mutfak camına takik.resim yapıyor karşısında oynuyor babası da orda bilgisayarda oluyor genelde o yüzden batiyo yoksa girmedimi.aklina gelmiyo pekte
tarafından
Doğru canım valla bir biraksaydi su işi de
(4,477 puan) tarafından
İnşallah umudumuz o yönde bacım.bekliyoz:)
tarafından
:))) inşallah
0 oy
(423 puan) tarafından
Benden beter durumda olanlarda varmış bnmkinin çok şükür öyle bir huyu yok
tarafından
Neeler var teyzesi bir görsen cimcimede :)
0 oy
(999 puan) tarafından
Ayna değil ama salonun Kayar kapısı var cam onu yalar benim oğlum da... İki buçuk yaşında üç dört aydır yapıyor.. 
tarafından
Silmekten yoruldum valla gündüz vakti birisi gelse görse nasıl pis bir kadın der Allah'tan kimse gelmiyor geceleri siliyorum
(999 puan) tarafından
Aynen öyle maalesef bende sürekli cam siliyorum
0 oy
(598 puan) tarafından
Çocuğu hiç ayna yalamayan ben bu posttan sessiz sedasız çekiliyorum:):):):)')
tarafından
:)) mis gibi
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Valla her çocuk yapar canım yaşlarını hatırlamıyorum küçüklerde ama kardeslerimde yapardı kızımda yapmıştı unutuyor sonra kendi kendine bırak sevsin kendini bol bol ♥️
tarafından
Demi valla moral oldu :)
(1,125 puan) tarafından
Laf aramızda ben bile hatırlıyorum küçükken bakardım kendimi severdim ne güzelim falann diye sonra bende öperdim arada bir yapardım yani bunu ama büyüdüm aynaya bakmaya vakit bulamıyorum şimdi :)))))
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Benim oğlumda ayna yalıyor sinir oluyorum öyle yapınca neden böyle yapıyor diye kendi kendimi yiyorum 
tarafından
Valla cnm ben takip ettim de kendini seviyor bildiğin kim o diyorum ben diyor geri geri gidip koşuyor kucaklıyor aynayı
(1,024 puan) tarafından
Yani ben soruyorum benimki cevap vermiyor bana korkuyor herhalde ona kızacam diye
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Çocugum hiç ayna yalamadı :D
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Benim oğlumda buyulu ıslak camları yalar 2.5yaşında
0 oy
tarafından

Hahaha benmkide öpüyo yalıyo artk pes ettim hergün silmiyorm :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 299 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 379 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asuu (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.