0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar merhaba ne yapsam korkumu yenemiyorum herşey Allahtan biliyorum nasip ederse olur tabiki ama aklımdan hiç çıkmıyor bundan önce 2 kez kürtaj oldum ikisinde de kalbi durdu test yapıldı ve pıhtılaşma çıktı şimdi 10 haftaya yaklaştım hamileyim oksapar ve ecopirin kullanıyorum hergün acaba yaşıyor mu diye düşünüyorum psikolojik olarak çok kötüyüm  benim gibi olan var mı nasıl bir süreç geçirdiniz ne önerirsiniz ? 

6 Cevaplar

0 oy
(1,170 puan) tarafından

canim hersey allahtan hep boyle düşün sen elinden geleni yapiyorsun sonucta ama korkma bnim 1 düşügum oldu kalp atışı duyulmadi 1 yil sonra tekrar hamile kaldim 08 lik oksapar kullandim dogumdan 1 gun oncesine kadar yeri geldi o igneyi vurulurken agladim acisindan yeri geldi kollarim mosmor gezdim ama cok sukur değdi rabbim nasip etti simdi 19 aylik oldu sukurler olsun yasadiklarimi hep unuttum sende kalbini ferah tut allahin izniyle hicbirsey olmaz kavusursun insallah yavruna <3

(9 puan) tarafından
Tabiki hep şükrediyorum rabbime daha kötüsü den korusun diye inan bunlari duyunca içime bir su serpiliyor sanki çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim sağlıklı uzun ömürler nasip etsin size ❣️
(1,170 puan) tarafından
amin canim cümlemizin yavrularina saglikli ömürler nasip etsin sagsaglim alirsin kucagina insallah rabbim kimseyi evlatla sınamasın
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Allah verdi Allah aldı canım dua et düşünmemeye çalış herşey güzel olacak inşallah bebeğini sağ salim kucağına alacaksın hissediyorum yeter ki kalbini ferah tut sen ♥️ stres yaptıkca zorlaştırıyorsun herşeyi hormonlarin şimdi halay çekiyor stresinden sal kendini kasma bebisimizede anne karninda rahatsiz etme :)) 
(9 puan) tarafından
Şuan hem ağlıyorum hem gülüyorum ne güzel bir mesaj böyle Allah sizden razı olsun çok iyi geldi çok teşekkür ederim ❣️
(1,125 puan) tarafından
Senden de razı olsun canım bak her hastalığın sebebi stres sıkıntı üzüntü kocaman insanlar dayanamıyor küçücük bebeğin senin stresini nasıl çeksin dayansın annesi o senden besleniyor senden destek alıyor onun sana ihtiyacı var elini karnına koy onu sevdiğini beklediğini söyle ♥️ ikinizde iyi gelecek inşallah
0 oy
(8,555 puan) tarafından
Ablam ıkı cocugunu da oksapar vurularak dogurdu canım ılk cocugundan once 7 dusuk yaptı sen bı Allaha bırak kendını suyun üstüne bi sırt üstü uzan teslim ol ondan sonrası cok daha kolay olacaktır. Hayırlı bır dogum dılerım saglıklı 
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Var ben canım maalesef iki düşük yaptım ikiside kürtaj oldu bendede kan pıhtılaşmasi çıktı üçüncü oldu doktor WC ve duşa harici kalkma dedi 6. Ve 11 haftamda hafif lekelenme de yasadim inan her gün rüyamda kanamam geliyordu düşük oluyordu kafayı yemiştim 16. Haftadan sonra cihazla duyuluyor ya sağlık ocağında her gün arabayla gidip dinliyordum 19. Hafta oldu hissettim kızımı heh tam rahatladım dedim bu seferde neden bir saattir oynamıyor neden tekme atmadı hala takıntısı başladı hop yine ebede yine hastanede ben 36. Haftada yüksek tansiyondan doğuma alındım o günler gitsin geri gelmesim çok rahat geçirdim hamileliği fiziksel olarak ama psikolojik çöküş dönemindeydim tadını çıkaramadım kaybetme korkusuyla çok şükür kızım sekiz aylık oldu bile sakın kendine benim yaptığımi yapma zehir etme ye iç yat gez uyu tadını çıkar canım 
0 oy
(774 puan) tarafından
Kuzum ben 13 haftalıkken bi kanamam oldu ki adetliyken bile öyle kanama görmemişimdir... Aklım çıkıyodu çocuğu jaybettim heralde dedim ama yine de pozitif düşünmeye çalıştım hani psikolojik olarak iyiyse bile ben düşüncelerimle kötüye süreüklemeyeyim diye öncesinde benimde aynı senin gibi kalbi dyrdu kürtaj oldum bu da öyle olsaydı benden de genetik test falan isticejti doktorum herşeyi konuşmuştu ama çok şükür hiçbişey olmadı hemen iğne ilaç.tedacisine başlattı beni yaklaşık 2 ay kadar 3 günde bir igne oldum fakan sonra geçti çok şükür sağlıcakla kucağıma aldım bu ayın sonu 1 yaşımıza gircez şükürler olsun darısı senin başına inşallah hiç.aklına öyle kötü şeyler getirme Rabbim hayırlısıyla sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin şimdiden hayırlı doğumlar canım ❤️
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Birebir ayni seyleri yasadim cok zordu hic hamileligin keyfini cikarmadim şimdi uyusun diye ayagimda salliyorum ve suanki dusuncemle soyluyorum Nasibinde varsa mutlaka dogar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sedayvz (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu

385,014 soru

11,515,150 cevap

35,174 kullanıcı

...