0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından

kızlar şimdi bu renkli ultrasonu kaçıncı haftada çekiyolar hani yüzü ne zaman belli oluyor bide devlet hastanesi yapıyor mu ben 30 haftalıgım renkli ultrasonda baktırsam bebeğimin yüz şeklinin nasıl oldugunu görebilir miyim resimde ki gibi

image

14 Cevaplar

+1 oy
(3,859 puan) tarafından
Benn özele gidiyorum muayeneye ultrasonda böyle renkli görüyorum ama bizim kız eliyle yüzünü kapatiyo
(124 puan) tarafından
ben hem özel hem devlete gidiyorum ama ikiside hiç renkli ultrasondan bahsetmedi
(3,859 puan) tarafından
Hiç renkli olarak almadım ama renkli gördüm birdahaki sefere gittiğin zaman sor istersen canım
(124 puan) tarafından
bi sorayım yoksa özeli değiştiririm
-Reklam-
+1 oy
(1,989 puan) tarafından
Benim doktorum her kontrolde bana hem normal ultrason resmi veriyor hemde böyle  renkli çekip veriyor.her kontrolde yuzu degisik oluyor büyüyor hepsi hatira sakliyorum canım :)
+1 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben ozele gidiorum gecen hafta gosterdi doktorum 12 haftaliktim 
(124 puan) tarafından
o haftalarda cok kücük oldugu için siması daha oturmamıs oluyo 16 haftalıkken bende bi kez baktrdm ama arkası dönüktü ben böyle yüzü belli olsun istiyorum
(5,913 puan) tarafından
O zaman gelisimini tam tamamlamasi lazim 20 haftayi gecince falan
+1 oy
tarafından
20 ci haftada gördüm kuzum
(124 puan) tarafından
yukarıda koydugum resimdeki gibimiydi peki
+1 oy
(468 puan) tarafından

image

bu 24 haftalık resim canım gitmeden tatlı birşeyler yiyorsun hareket ediyor Bebek

(124 puan) tarafından
ooo masallah o zaman benımkı kesin gözükür :)
(468 puan) tarafından
aynen daha büyük belirgin olur
0 oy
tarafından
Özel hastanede hep yapıyolar canim
(124 puan) tarafından
yani nasıl oldugu belli oluyor mu bu haftalarda bazen yüz şekli oluşmamış oluyo ya o açıdan sordum nasıl bişey cok merak ediyorum :)
tarafından
Zaten ilk 3 ay bişey olmuyor canım 4 aydan sonra belli oluyo yüzü falan
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Cok merak ettigim bi konu bende cevaplari bekliyim 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben 32 33 hafta gibi böyle yakından foto aldım ama özelden renkli gösterdi siyah beyaz almıştım bazı devlette var ama genelde göç rastlamadım özelde veriyolar 
0 oy
tarafından
Ben detaylı USG de gördüm yüzünü illa özel de deil aratirmanin usg leri renkli veriyo isteyene 

Devlette yok 
(124 puan) tarafından
detaylıya girdm sadece prganlara filan bakıp yolladı
0 oy
tarafından
24. Haftada detayli ultrason istiyo doktor zateb senden. O zamanlar net belli oluyo yüzü fln bu sekilde. Ben devlete gidiyodm ama sira bulamadim ozel muayanede yaptrmistm. Devlette de byle kaliteli gosteriyo mu bilmiyrm. Imkanin varsa özelde yaptıe yarim saat kadar sürüyor ic organlarindan parmaklarina kadar inceliyo
(124 puan) tarafından
detaylıda sadece dediğin gibi iç organlara vs baktı
0 oy
(571 puan) tarafından
Ozele gidiyorum biraz buyusun demisti oyle bakalim 29da gordum kizimi 31de gordum her gittigimde soylicem:)) veriyor yani gosteriyor 
(124 puan) tarafından
bende 30um o zaman net görebilirim
0 oy
(497 puan) tarafından

Benim doktorum.ne zaman görmek istesek açardı ama oğlum sağ olsun yüzünü kapardi hep :angel:

(124 puan) tarafından
yok benımkı renklı bakmıyor siyah beyaz bakıyo hep :/
0 oy
(151 puan) tarafından

image

tabiki canim bak :)
(124 puan) tarafından
masallah bende böyle görmek istiyorm iste bu hafta özele gidicem gidince söyleyeyim :)
(151 puan) tarafından
Tabi canım ayrintili ultrason yaptirmadin mi onda belli oluyor bu
0 oy
(35 puan) tarafından
Geç kalmışsın canım 20 ve 26 haftalar 20 haftalıkken başlıyor ben yaptırdım. Ama devlette siyah nrml usg gibi gorünüyor. Özelde yüzünü görüyorsun renkli, ama tabi dr srabılrsn gwç mı kldgnı
tarafından
Ya hanim efendi Bi vazgeçin eskileri şimdiye getirmekten kadın dogurdu dogurdu :D ahahah
(35 puan) tarafından
Sağlıcakla büyütsn. Ben daha şimdi siteye üye oldum daha yeni kullanıyrm.daha kibar oalbilrsiniz.
(124 puan) tarafından
Merakım gitti valla doğurdum 1 ay oldu  :Dd

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 147 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Asfah (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 269 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minik20 (5,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 151 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...