0 oy
368 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,472 puan) tarafından
Oğlum yanımda uyuyor duvar dibinde uyuyor duvar ceknesin diye yastık faln tiktim ama oğlum çok deli uyuyup sen git ağzın burnun yıkanacak şekilde uyu nefessiz kalınca da oksurerek uyandı emzrdim su vermeue çalıştım almadı şuan babasının kucağında oksuruyo bişi olur mu beyne oksijen gitmediği için organaa zarar verir mi

9 Cevaplar

0 oy
(7,706 puan) tarafından
Biraz gözlemle. Nefes alıp vermesi değişikse acile gidin 
(2,472 puan) tarafından
Hırıltılı bişi olur mu
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Boyle oldu burayami yazdın acile gotur direk 
(2,472 puan) tarafından
Acılı aradım şimdi uykuya geçmişse durumu normaldir gözlemleyin anormal durum olirsa geetirin dedi bişi olsaydı uyku moduna geçmezdi dedi
(5,240 puan) tarafından
Iyi cnm dikkat edin geçmiş olsun burda kimse doktor değil ondan dedim en iyisi böyle durumlarda acile gitmek yada aramak
0 oy
tarafından
Kapıya falan çıkartın bişey vermeyin daha çok tıkanır 
(2,472 puan) tarafından
Çok deli yatıyo çok deli bişi olmaz dimi zekasına yada organlarına ne kadar süre oksijensiz kaldığını da bilmiyorm
tarafından
Yok sanmıyorum ama bunu en iyi doktor bilir tabi
(2,472 puan) tarafından
Acil telefonda doktorla konuştum  gozlrmle dedi bişey olmaz dedi ama gözlem lazım dedi
0 oy
(439 puan) tarafından
Tükürüğü nefes borusuna kaçmış olabilir korkma gözlemle sadce 
(2,472 puan) tarafından
Cami actim hırıltılı nefes alıyordu uykuda şuan bir nebze daha hiriltsii azaldı
(439 puan) tarafından
Bişey olmaz korkma
(2,472 puan) tarafından
Uyandı şimdi tam gaz yaramaz lik devam ediyo çok şükür
(439 puan) tarafından
Dedim sana ya korkma diye tükürük kaçınca genize hırıltı oluyo
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Üşütmüş ola bilir çocuklar gece hasta oluyor genelde nefessiz kalmaz cnm o kendini düzeltir sürekli benim oğlan da yorganı kapatır başına sonra açar kendi şimdi kalktım sabah bişeyi yoktu baktım ağlıyor burnu akıyor 
(2,472 puan) tarafından
Cnm.baya boğulduğu için can havliyle oksurfu 10 dk oksurmektrn nefees almaya calismakla geçti hastalıktan olan öksürük değildi
0 oy
(796 puan) tarafından
InsALLAH bisey olmaz cnm melekler korumustur onu   bogazina tujurugu falan kacmistir ondan oksurmustur  belki yinede gozlemle cnm ALLAH yardimcin olsun 
(2,472 puan) tarafından
Sağolun  Allah razı olsun
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
(2,472 puan) tarafından
26 aylik
0 oy
(48,626 puan) tarafından
gecmis olsun canim insallah bişey olmaz
(2,472 puan) tarafından
İnsAllah cnm
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Canım doktorların en büyük tavsiyesi  çocuğun yatağına yastık oyuncak sus pus kesinlikle koymayın derler bu tür bogulmalara karşı aman dikkat et yastığı al başka çozum bul çok geçmiş olsun iyiki uyanmissin ben çocuğumun yastık kılıfının o boşluğunu bile ters çeviriyorum nolur nolmaz diye çok korkarim ince yorganı yada battaniyeyi iyice yatağa sıkıştırıp öyle otruyorum
(2,472 puan) tarafından
Yorganın çok ince kaz tüyü zaten yastık arası bosluk ta oluşmuş o araya girdi sanırım öyle çok korktum ki acile gidelim dedim eşim yok dedi onu dinlemedin hemen acil servisi aradım ama hala içim rahat değil çok zor Rabbim kimseye yaşatmasın herşey bi anlık
Güvenme varligina darlik var, güvenme sağlığına hastalık var diye boşuna dememişler hersy saniye içinde değişiyor gerçekten
(1,018 puan) tarafından
Tabiki canım büyük geçmiş olsun beterinden korusun Rabbim sadaka verin hemen bence araman çok iyi olmuş dedikleri gibi bişey olsa uyumazdi
(2,472 puan) tarafından
Kesinlikle sadaka vermem lazım

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 519 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...